Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Urząd Pracy Świdwin

193 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2013 - 10:47:36

PUP Świdwin sam w sobie jest miejscem pracy dla klikudziesięciu ludzi i ich zacnej pobożnej szefowej i to jedyna rola jaką na rynku pracy(którego także tu nie ma) odgrywa.Każda lepsza oferta która tam wpadnie jest rozprowadzana wśród krewnych i znajomych urzędników zanim wypłynie na rynek.Pozostają na tablicy tylko tzw trudno zbywalne.Typu przedstawiciel handlowy..Szkolenia to bzdury z których piszący te programy urywają niezłe profity finasowe a dodatkowo za darmo się ugoszczą i pokonferują..Kiedyś wypłynęła tam kwestia zakupów bez przetargów ale została szybko zduszona wraz z byłą główną księgową przez żałośnie płacząca Naczelną Kwiaciarkę urzedu oraz jej kolesiów ze Starostwa..Za to chatka hodowczyni danieli-zacna...

#42 ~szukający pracy~

~szukający pracy~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2013 - 11:10:29

Święta prawda, układziki, kolesiostwo i w całej rozciągłości NEPOTYZM - to nasz Urzad Pracy z naczelną Kwiaciarką na samym przodzie, a może NIE DOTYCZY :blink:

#43 ~anonim jak i ty~

~anonim jak i ty~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2013 - 11:12:21

Święta prawda, układziki, kolesiostwo i w całej rozciągłości NEPOTYZM - to nasz Urzad Pracy z naczelną Kwiaciarką na samym przodzie, a może NIE DOTYCZY :blink:

Za takie pomowienie mozesz dostac nawet wyrok.

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 październik 2013 - 21:25:42

pupswidwin.pl przeczytajcie temat "cooltura równych szans"

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 październik 2013 - 06:07:27

Jak również w Połczynie w Połczynie

Taaaaaaaaaa!

#46 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 04 październik 2013 - 14:32:21

ale dlaczego Kwiaciarka, kwiaty uprawia czy co?

#47 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 październik 2013 - 18:26:07

Nie uprawia lecz lubi i co takie dziwne!

#48 ~aldonka~

~aldonka~
  • Goście

Napisano 04 październik 2013 - 20:11:25

A wracając do tematu ,,Urząd Pracy w Świdwinie" ja napisze pozytyw i nie powiem że wszystko poszło jak po maśle  ale znalazłem pracodawcę który by mnie zatrudnił , potem w UP trochę się nabiegałem ale ta biurokracja jest wszędzie i w końcu UP sfinansowało moje szkolenie (po to są żeby pomóc) , pracuje czwarty rok ,raz zmieniłem prace na lepszą .Więc dobra rada jak wam nic nie oferują to sami zacznijcie szukać tak będzie szybciej a nie pisać o jakiś sklepach , rybach, i obrażać,Ja jestem zwykłym fizolem ale gdybym miał okazje to też w pierwszej kolejności obsadził bym rodzine i znajomych ale to jest normalne TY TEŻ  BYŚ TAK ZROBIŁ-A .A prace można znaleźć wiem że jest ciężko konkurencja młodych zawodowych emerytów w Świdwinie jest duża i do tego za niewielką kasę ale weż taką a w między czasie szukaj lepszej !!

Jasne, szukałam sama, znalazłam, zgłosiłam sie sie do UP,  wyciagneli informacje poprosili poczekac 20 minut i sie okazało ,że pani  z UP  przed chwila zaproponowała mojemu przyszłemu pracodawcy  3  dużo lepiej nadające się na to stanowisko osoby bezrobotne; w domysle po znajomości. Przez 6 lat byłam zarejestrowana w UP i tylko dno. Ani szkolenia, ani kursu nic, wielka łaska,że podbiją książeczkę ubezpieczeniową. Niekompetencja, kolesiostwo, a ci w Połczynie to nawet czytac nie umieją ........... urzędnicy państwowi po znajomości......... 

#49 ~bezrobotna~

~bezrobotna~
  • Goście

Napisano 05 październik 2013 - 11:23:30

Świdwiński Urząd Pracy /   Tragedia Bez komentarza! ;)

#50 ~paula~

~paula~
  • Goście

Napisano 30 październik 2013 - 01:20:44

Nie ma i nie będzie pracy w świdwinie dobra rada szukaj gdzieś poza miastem ..:-)

#51 ~echo koszalina~

~echo koszalina~
  • Goście

Napisano 30 październik 2013 - 07:01:50

Nie ma i nie będzie pracy w świdwinie dobra rada szukaj gdzieś poza miastem ..:-)

No pewnie !

Cala wiocha przyjedzie do Koszalina ???

Jedzta do starej ojczyzny , tam pracy w brud .

#52 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 październik 2013 - 11:40:10

Rozwiązać PUP a pośrednictwo pracy przekazać działaczom PO!

To jedyne i najrozsądniesze wyjście.

#53 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 październik 2013 - 17:47:30

Chyba teściowa sie obraziła i nerwy pusciły, takie epitety nie przstoją pani Alu, przeciez pani siedzi wysoko, chyba az na II piętrze i na wszystkich patrzy z góry. Czasami dobrze jest poszanować tych którzy na codzień sa nieco nizej  - smacznej ekologicznej sałaty zyczymy :) 

Oj nie przystoją.

#54 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 listopad 2013 - 10:31:03

Już ta pani niech idzie na emeryturę Starostwo z pewnością się nie zawali Pani Wojnicka odeszła z godnością.

#55 ~My~

~My~
  • Goście

Napisano 01 listopad 2013 - 13:07:38

W odróżnieniu od tej p. sekretarzowej to Pani Wojnicka była z klasą, w dobrym tego slowa znaczeniu i nie rzucała wszystkim bez potrzeby na prawo i lewo takim sztucznym usmiechem jak ta p. A.T.  Czas dobrych ludzi niekiedy mija szybko ( szczególnie jak ktoś pod nimi dołki kopie - mówią, że to b. modne w Starostwie ) ale p. Wojnicką bedziemy długo wspominać jako kompetentnego pracownika i b. fajną koleżankę, w odróznieniu od niektórych p........w   ;)  

#56 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 listopad 2013 - 13:49:36

Podpisuję się pod w/w wypowiedzią!

#57 ~sekuritate~

~sekuritate~
  • Goście

Napisano 01 listopad 2013 - 14:04:54

W odróżnieniu od tej p. sekretarzowej to Pani Wojnicka była z klasą, w dobrym tego slowa znaczeniu i nie rzucała wszystkim bez potrzeby na prawo i lewo takim sztucznym usmiechem jak ta p. A.T.  Czas dobrych ludzi niekiedy mija szybko ( szczególnie jak ktoś pod nimi dołki kopie - mówią, że to b. modne w Starostwie ) ale p. Wojnicką bedziemy długo wspominać jako kompetentnego pracownika i b. fajną koleżankę, w odróznieniu od niektórych p........w   ;)  

pisz konkrety! o kim mowa ?

#58 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 listopad 2013 - 16:21:50

Nie porównujcie nędznej sekretarzyny Tudrujkowej z Panią Wojnicką. To tak jakby porównał jasność pomroczną z wysokiej klasy inteligencją i kompetencją. Ale jak to w życiu bywa. Fałsz, obłuda i pazerność zapanowały za rządów tej miernoty-sekretarzyny w Starostwie Powiatowym.Zapanowały też nad Starostą, który nie wie nawet za co płaci jej 10 tys. miesięcznie. Przecież pan nagradza i toleruje najgorsze instynkty, jakie mogą wyzwalać się w człowieku. Wstyd i jeszcze raz wstyd Panie Starosto marnotrawić publiczne pieniądze inwestując w coś co nigdy nie było, nie jest i nie będzie rozwojowe dla powiatu.

#59 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 listopad 2013 - 16:32:20

Ten Nie dotyczy niestety sprawuje nadzór nad PUP i to jest niezłe, kolesiostwo, mozna dużo załatwic ale SWOIM tzw. wiernym. Ale p. sekretarz starostowa tez nieźle kreci lody z szefostwem PUP, dla normalnych ludzi zero pomocy ale dla córci poraz kolejny załatwiła po znajomości i kasę i robotę, ciekawe co w tym sklepie będą sprzedawać, mówią :unsure:  że rolmopsy od RYBAKA ? chyba, że nie dotyczy

Zgłosiłem to draństwo do CBA i prokurarury!!Czekam na reakcję.

#60 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 listopad 2013 - 16:54:37

Już ta pani niech idzie na emeryturę Starostwo z pewnością się nie zawali Pani Wojnicka odeszła z godnością.

Niech  spier.....la. Jest nam nie potrzebna jak gówno w przeręblu.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych