Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Szczepan

Szczepan

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 861 postów

Napisano 21 listopad 2017 - 15:43:00

Czy znajdą się jeszcze osoby, które będą twierdzić, że w Białogardzie nic się nie robi?!

#2 ~COLLIN~

~COLLIN~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2017 - 16:32:48

DUŻO SIĘ robi. Ja np. Pije i robie pod siebie.

#3 Szczepan

Szczepan

Swojak

• PipPipPipPip
  • 861 postów

Napisano 21 listopad 2017 - 23:08:30

DUŻO SIĘ robi. Ja np. Pije i robie pod siebie.

Jak sobie pościelisz, tak się wyśpisz. Twój wybór.

#4 PawełŚ

PawełŚ

Znajomy

• PipPip
  • 41 postów

Napisano 15 grudzień 2017 - 22:00:10

Robi się robi, tylko jest to dzieło właścicielskie gddkia. Do tego remont i wygląd tej ulicy to zachowawcza fuszerka i skansen.

Krawężniki zachodzące na oś (krzywą) jezdni, niepotrzebny chodnik po jednej ze stron, zwężenia drogi na wysokości przejść dla pieszych takie, że ciężarówki ledwo się mieszczą. Moim faworytem jest pseudo ścieżka rowerowa, która nie jest ścieżką bo nawet nie ma przejazdów przez pasy nie mówiąc odcinku od zjazdu na szpitalną w kierunku wiaduktu, nie wiadomo co z rowerem zrobić, bo tam chyba jest już za wąsko by jazda na rowerze była po chodniku legalna. Już pomijam zjazd z wiaduktu w kierunku Połczyńskiej, koleiny od dekady takie same.

Pozdrawiam.

Użytkownik PawełŚ edytował ten post 15 grudzień 2017 - 22:00:37

#5 ~M.K.~

~M.K.~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2017 - 08:21:05

Robi się robi, tylko jest to dzieło właścicielskie gddkia. Do tego remont i wygląd tej ulicy to zachowawcza fuszerka i skansen.

Krawężniki zachodzące na oś (krzywą) jezdni, niepotrzebny chodnik po jednej ze stron, zwężenia drogi na wysokości przejść dla pieszych takie, że ciężarówki ledwo się mieszczą. Moim faworytem jest pseudo ścieżka rowerowa, która nie jest ścieżką bo nawet nie ma przejazdów przez pasy nie mówiąc odcinku od zjazdu na szpitalną w kierunku wiaduktu, nie wiadomo co z rowerem zrobić, bo tam chyba jest już za wąsko by jazda na rowerze była po chodniku legalna. Już pomijam zjazd z wiaduktu w kierunku Połczyńskiej, koleiny od dekady takie same.

Pozdrawiam.

Brak przejazdów przez pasy (tzw. śluz) w ciągu ścieżek rowerowych, to już białogardzka tradycja. Na ul 1 maja, na całej długości ścieżek po obu stronach ulicy, przy wszystkich skrzyżowaniach są śluzy, ale przy skrzyżowaniu z ul Asnyka nie ma. Oczywiście policja o tym wie ..., ale może ktoś potrafi logicznie wytłumaczyć to kuriozum.

#6 ~Piotr~

~Piotr~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2017 - 14:20:45

Brak przejazdów przez pasy (tzw. śluz) w ciągu ścieżek rowerowych, to już białogardzka tradycja. Na ul 1 maja, na całej długości ścieżek po obu stronach ulicy, przy wszystkich skrzyżowaniach są śluzy, ale przy skrzyżowaniu z ul Asnyka nie ma. Oczywiście policja o tym wie ..., ale może ktoś potrafi logicznie wytłumaczyć to kuriozum.

A gdzie na ul. 1 Maja w B-rdzie są ścieżki rowerowe?! Pomarańczowa kostka brukowa nie oznacza jeszcze, że jest to ścieżka rowerowa. Wymagane jest jeszcze odpowiednie oznakowanie znakami pionowymi.

#7 ~Lux~

~Lux~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2017 - 07:12:59

A gdzie na ul. 1 Maja w B-rdzie są ścieżki rowerowe?! Pomarańczowa kostka brukowa nie oznacza jeszcze, że jest to ścieżka rowerowa. Wymagane jest jeszcze odpowiednie oznakowanie znakami pionowymi.

Zanim naciśniesz "wyślij:", przeczytaj co napisałeś i przemyśl to o ile jeszcze potrafisz, bo nie wiadomo o co Ci chodzi, gdyż akurat na ulicy 1 maja po obydwu jej stronach są wyznaczone ścieżki rowerowe z oznakowaniem pionowym i poziomym.

#8 ~piotr~

~piotr~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2017 - 13:12:23

Zanim naciśniesz "wyślij:", przeczytaj co napisałeś i przemyśl to o ile jeszcze potrafisz, bo nie wiadomo o co Ci chodzi, gdyż akurat na ulicy 1 maja po obydwu jej stronach są wyznaczone ścieżki rowerowe z oznakowaniem pionowym i poziomym.

"Zanim naciśniesz "wyślij:", przeczytaj co napisałeś i przemyśl to o ile jeszcze potrafisz" - fakt dość dawno temu przejeżdżałem tą ulicą, ale poprawiłem się i mówiąc szczerze nie dziwię się sobie, że nie zauważyłem wcześniej tego oznakowania. Mam do Ciebie pytanie - czy uważasz, że oznakowanie to jest prawidłowe?! Ja jako laik uważam, że nie jest prawidłowe, a w kilku miejscach znaki są ustawione tak, że zasłaniają je drzewa lub budynki. Znaki poziome pozostawiają również wiele do życzenia.

#9 ~M.K.~

~M.K.~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2018 - 06:58:37

W tym tygodniu odnowiono pasy na skrzyżowaniu ulicy 1-go maja z ulicą Asnyka, ale śluzy w ciągu ścieżki rowerowej oczywiście nie wyznaczono i nadal jest tak jak poprzednio, bo pasy malowane są wg starych śladów, Jak widać rutyna górą, chociaż podobno myślenie nie boli.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych