Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

UWAGA NIEDŹWIEDŹ!

forum miś pluszak poszukiwany atrium

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~k. r.~

~k. r.~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2013 - 22:56:39

Witam!

Dziś tj. 15 grudnia 2013 w godzinach poranno-popołudniowych w galeri handlowej Atrium Koszalin zaginął niedźwiedź.

Opis zaginionego: gatunek- pluszowy (z rodowodem z tesco o czym świadczy mocno już swatygowana metka), wzrost - ok 30 cm, kolor - brązowy, znaki szczególne - coś ala kokardka/szaliczek ze wstążeczki a raczej to co z niej zostało, wyżej wymieniona metka tesco, i wyświechtany ogonek.

Ktokolwiek go widział, albo wie gdzie aktualnie przebywa błagany jest o pilny kontak 795163506 lub 603305373.

Sprawa jest pilna bo to jego pierwsza noc poza domem, jest zima i się po prostu martwimy.

Dla osoby, która bezposrednio przyczyni się do jego odnalezienia przewidziana nagroda:

dożywotnia wdzięczność naszego synka, lub/i drobny suwenir w postaci np. kwiatka, browarka, widelca lub jakiejś nic nieznaczączej w dzisiajszych czasach kwoty gotówki lub coś podobnego wedle gustu - życzenia proszę składać w trakcie rozmowy informującej o aktualnym miejscu pobytu zaginionego, abyśmy mogli się za wczasu przygotować.

Sprawa jak najbardziej poważna - to nie jest żart (kto ma dziecko/dzieci ten wie, że w tej kwesti żartów nie ma).

Proszę też, aby przesłać tą informację do WSZYSTKICH! - bo też każdy rodzic domyśla się, że MIŚ niestety, ale MUSI SIĘ ZNALEŚĆ.

k. r.

#2 ~Podinspektor Nadgenerał~

~Podinspektor Nadgenerał~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2013 - 23:18:04

Ja pier***ę! Straszne! Trzeba było jeszcze służby specjalne poinformować!

#3 ~Podinspektor Nadgenerał~

~Podinspektor Nadgenerał~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2013 - 23:18:42

Ja pier***ę! Straszne! Trzeba było jeszcze służby specjalne poinformować!

#4 ~obrońca z urzędu~

~obrońca z urzędu~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2013 - 23:45:55

Widziałem właśnie dzisiaj coś takiego, rano jeszcze było, jechałem autobusem do pracy i widzę, że koło pasieki sąsiada kręci się mały niedźwiadek. Pomyślałem, że matka go porzuciła, naoglądała się telewizji, widzi co ludzie robią z dziećmi to i ona postanowiła rozstać się ze swoją pociechą. Głupio nie postąpiła, bo podrzuciła maleństwo pod jadłodajnię, żeby maluch miał co jeść. Gdy wracałem do domu pieszo, bo specjalnie chciałem sprawdzić czy on jeszcze tam jest, niestety ale już go tam nie było, tropy na śniegu wskazywały kierunek na EMKĘ, widocznie tam chciał sobie pooglądać wystawy. Postanowiłem dzisiejszą całą noc nie spać tylko nasłuchiwać, czy czasem nie nadchodzi, telefon mam do Państwa, w razie czego to dzwonię bez względu na porę. Szkoda mi takiego maluszka, jeszcze bezpańskie psy zrobią mu coś złego, a on taki mały niewinny pluszaczek.

#5 ~G.~

~G.~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2013 - 08:38:36

Ktoś kto nie ma dzieci raczej nie zrozumie tego, że gdy dziecko jest przywiązane do zabawki to przeżywa dramat nie mając jej obok siebie...

#6 ~GB~

~GB~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2013 - 10:26:14

Ktoś kto nie ma dzieci raczej nie zrozumie tego, że gdy dziecko jest przywiązane do zabawki to przeżywa dramat nie mając jej obok siebie...

Skoro rodzice zachowują się jak dzieci, pisząc takie niedorzeczności, to i odpowiedzi są adekwatne do tych treści.

#7 ~Miś podrywacz~

~Miś podrywacz~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2013 - 18:58:45

Skoro rodzice zachowują się jak dzieci, pisząc takie niedorzeczności, to i odpowiedzi są adekwatne do tych treści.

Jestem sobie.

Mały miś.

Podrywałem nie od dziś.

Panią z ZUSu,ekspedientkę.

Pani z ZUS u dała rentkę

Ekspedientka papu nosi .

O nic więcej mnie nie prosi.

Pani z ZUS u o mnie dba.

Ludzie co mi więcej trza.

Każda z was me drogie panie.

Prosi misia na śniadanie.

Bo ja jestem miś maskotka.

A co mówią to jest plotka.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: forum, miś, pluszak, poszukiwany, atrium

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych