Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Uważajcie na zakupy w malej Biedronce

75 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2013 - 21:54:19

A Ty kto? Kozak, pewnie rudzielec łysiejący, szczerbaty a rżniesz gościa z reklamy Old Spice...

:ph34r: :ph34r: :P :P B)

#62 ~ochrona~

~ochrona~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2013 - 07:03:44

Dlatego potrzebna ochrona , bo by wszystko wyniesli .

Biedaki i do tego zlodzeje.

#63 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2013 - 15:28:03

Ten facet wydziela złe fluidy. Ci co znają go z wojska, to wiedzą jaki to podły typ.
A jak udzielał się w providęcie... Takie typy nie zmieniają się.

A dął w tym providęcie, oj dął!! tysta.

#64 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2013 - 15:45:17

ku..wa szmaciarze ze świdwina, dajcie spokój temu ochroniarzowi. Jeżeli wykonuje swoją pracę sumiennie, to niech to robi jak najlepiej. Ja uważam, że jeżeli nic się nie mam na sumieniu i nic się nie chce ukraść, to klient nie będzie się czuł jak złodziej. Tylko złodzieje mają coś na sumieniu i tak się czują (Pani H.H. wie o czym mówię)

#65 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 luty 2014 - 08:51:41

ludzie wy to macie poczucie chumoru

#66 ~obrażona~

~obrażona~
  • Goście

Napisano 16 luty 2014 - 15:48:48

to prawda stary siwy cap niech wnuki bawi a nie ludziom prace zabiera , a taki ochroniaz z niego jak z koziej dupy tromba wychudzony manekin po prostu nie cierpie go dużo ludzi porządnych obraził i znieważył idiota

#67 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 luty 2014 - 17:40:58

a teraz jaszcze babkę dali

#68 ~biedronka~

~biedronka~
  • Goście

Napisano 18 luty 2014 - 20:31:16

ten siwy co se tak plemi pod nosem to były sierżant LWP.

#69 ~Krzysztof~

~Krzysztof~
  • Goście

Napisano 18 luty 2014 - 21:53:41

Szkoda,że panie kasjerki zarabiają na klientach.Mi nie wydała 5 groszy ,innemu przeddemną 2 groszy ,tak samo przyglądając się po mnie klient nie otrzymał należnej reszty. Uważam,że i na ważonych towarach panie są nie uczciwe.Taka POLSKA ,sami siebie okradamy .Czy tak musi być ?

#70 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 luty 2014 - 21:51:18

Szkoda,że panie kasjerki zarabiają na klientach.Mi nie wydała 5 groszy ,innemu przeddemną 2 groszy ,tak samo przyglądając się po mnie klient nie otrzymał należnej reszty. Uważam,że i na ważonych towarach panie są nie uczciwe.Taka POLSKA ,sami siebie okradamy .Czy tak musi być ?

a ta kobitka to niezla osa ciekawe z kad ja dorwali

#71 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2014 - 13:46:25

O jakim oczoniarzu mówicie w sklepie jest stróż .czyli cieć .

W biednej ronce w Sławoborzu jest podobny cieć.

#72 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2014 - 06:54:38

a ta kobitka to niezla osa ciekawe z kad ja dorwali

Z Majdanu przyjechała.

#73 ~EDZIO~

~EDZIO~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2014 - 11:50:32

kazdy kto wejdzie do biedronki moze dostac mandat za "próbę kradzieży". ha ha ha dzis taka akcja byla. koles nic nie ukradl a ochroniarz wezwal policje i dostal mandat za to ze wogole nie mial zamiaru nic ukrasc.a mandat dostal za usilowanie kradziezy bo krecil sie po sklepie. wogole śmieszna podstawa do wypisania mandatu. ha ha ha Ludziska zakupy w Biedronce tylko przez 5 minut bo mandaty bedą lecialy!!!!!!! :) :) :) :) :) hi hi hi

Biedronka codziennie niskie ceny!!!! (Wysokie mandaty!!)

najlepiej dać prace emerytom wojskowym bo 2500 to im mało a młodzi siedzą bez pracy bez grosza polityka naszego kraju na  widok tego typa z biedronki aż mi sie odechciewa zakupów  odechciewa robić chodzi za dupą i liczy co do wsadzimy weżcie sie za niego lepiej i na du*** usadżciekoszyka 

#74 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2014 - 12:17:32

Według najnowszych analiz najtańszym u nas marketem jest Inter Marche. Biedronka po latach tanizny zaczęła odrabiać straty, dlatego już ją omijam. A jeszcze ci pokręceni ochroniarze dopełniają czarę goryczy!

Następnymi przyjaznymi jest LIDL i Sano!

#75 ~Młody~

~Młody~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2014 - 14:56:53

zwolnic wszystkich emerytów młodzi do pracy

Dobrze mówisz kolego;stare pryki robią na legalu a później dziwią sie że młodzi roboty nie mają.

#76 ~Władimirowicz Putin~

~Władimirowicz Putin~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2014 - 09:29:36

HA HA HA NASZ KOMANDOS SIERŻANT ZŁAPAŁ JANKESA W BIEDRONCE,MYSLAŁ ZE TO MC DONALD

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych