Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Uzależnienia

25 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Marylina~

~Marylina~
  • Goście

Napisano 30 maj 2017 - 07:33:23

A ktoś coś słyszał o ośrodku Want? Szukam takiego ośrodka by też  nieco odpocząć od wszystkiego… Ten jest w sercu Kaszubskiego Parku Krajobrazowego, więc wygląda nieźle. Wiem, że detoks i odwyk to nie wakacje, ale jednak zależy mi na spokoju i miłej atmosferze, a do tego wygodnym łóżku. Zależy mi na dobrym planie dnia, ciekawych zajęciach, sporcie, jakichś spotkaniach itd. Takie ośrodki to oferują i dlatego cały czas o tym myślę. Warto zainwestować?

#22 ~hopka~

~hopka~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2017 - 11:00:00

W Koszalinie jest dobry ośrodek leczenia uzależnień Wsparcie. Jakby ktoś szukał, to polecam. Leczą tam narkomanię, alkoholizm, uzależnienie od hazardu, lekomanię oraz współuzależnienie.

#23 ~Radek~

~Radek~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2017 - 02:23:57

Mam prośbę o rozmowa online jeżeli jest ktoś aktywny z dłuższą abstynencji

#24 ~aldon~

~aldon~
  • Goście

Napisano 25 październik 2017 - 13:50:05

Nie jest łatwo sobie samodzielnie poradzić z uzależnieniem. Ja nie umiałem. Moją ostatnią deską ratunku był odwyk w Ośrodku Koninki, gdzie mi pomogli. Chciałem to rzucić, ale sam nie potrafiłem. Udało się to dopiero na odwyku w Porębie Wielkiej. 

#25 ~Kamil77~

~Kamil77~
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2019 - 13:10:52

Pierwszy raz w życiu otworzyłam się na terapii w uzaleznienia-terapia.pl i to był przełom w moim życiu. Wcześniej z nikim nie dzieliłam się moimi doświadczeniami alkoholowymi. Przekonałam się do struktury AA, do terapeutów i teraz chyba mam najlepsze lata życia. O alkoholu czasami myślę, ale zastąpiłam innymi aktywnościami i przede wszystkim zaczynam powoli realizować prawdziwe marzenia. Zlikwidowałam kontakty z toksycznym towarzystwem. Z terapeutami ośrodka Want pozostaję do tej pory w bardzo dobrych, przyjacielskich relacjach.

#26 Malinka2

Malinka2

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 28 postów

Napisano 21 listopad 2019 - 22:06:36

Mój brat swego czasu leczył się tutaj: http://medox.org.pl/ jest to klinika leczenia uzależnień w Nowym Modlinie pod Warszawą. Dobre miejce, w zasadzie dzięki nim udało mu się pokonać nałóg bo nie wiem czy poradziłby sobie sam. Na stronie jeset opis detoksykacji. Na czym polega. Czas zależy od danej osoby. U jednej detoksykacja przechodzi szybciej, u drugiej dłużej tak wiec nie mozna tego tak łątwo powiedzieć. Tak czy inaczej samemu bardzo ciężko jest sobie z tym poradzić i takie leczenie w klinice jest często ostatnią deską ratunku dla uzależnionej osoby. Mój brat na szczęście już nie bierze.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych