Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

W Koszalinie powstaje nowe przedszkole :: zobacz komentowany artykuł

13 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Przemko z Sianowa~

~Przemko z Sianowa~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2016 - 08:21:23

Kiedyś budowano dziesiątki przedszkoli dla wszystkich dzieci i nie było w tym nic nadzwyczajnego. Szkoda gadać...

#2 ~Mama~

~Mama~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2016 - 08:40:06

do poprzedniego komentarza*

Nigdy nie budowano dziesiątek przedszkoli (nie w tym kraju), malkontentów na jednak nie brakuje i tu akurat się nic nie zmieniło. Happy Days jest fajnym przedszkolem, z fajnymi pedagogami, miłą atmosferą i co ważne za przyzwoite pieniądze, porównywalnie z państwowymi placówkami. Jestem bardzo zadowolona, że moje dziecko chodzi do tego przedszkola i polecam zastanawiającym się na wyborem przedszkola dla dziecka rodzicom. B) :D :wub:

#3 ~hanka~

~hanka~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2016 - 08:48:46

Czas najwyższy aby zacząć budować żłobki,przedszkola i szkoły

#4 ~Paulina~

~Paulina~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2016 - 09:04:33

Jakieś opinie o tym przedszkolu od rodziców których dzieci tam chodzą?

#5 ~Aga30~

~Aga30~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2016 - 09:22:34

Nigdy tego nie zrozumiem, jak niektórzy mogą zostawiać swoje dzieci w przedszkolu od godz. 6.30 do 18.30? A uwierzcie mi, że tacy są. Moje dzieci chodzą do publicznego przedszkola i co niektórzy rodzice niezadowoleni, że czynne "tylko" do 16.30, a może w ogóle oddawać na całą dobę, niech zamieszka w przedszkolu i brać tylko na weekend.... rodzice obudzcie się!!!!!!

#6 ~Ojciec~

~Ojciec~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2016 - 09:32:49

Dziwny zbieg okoliczności iż na os. Europejskim budują te przedszkole? Inwestycje proporcjonalne do ilości radnych zamieszkujących dany rejon...

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2016 - 10:17:23

Dziwny zbieg okoliczności iż na os. Europejskim budują te przedszkole? Inwestycje proporcjonalne do ilości radnych zamieszkujących dany rejon...

Przecież to będzie prywatne przedszkole.Co ma do budowy prywatnego przedszkola liczba radnych na osiedlu?

#8 ~Mama~

~Mama~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2016 - 10:20:54

Bzdury piszesz, co mają do tego radni. To niepubliczne przedszkole.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2016 - 10:28:19

Nigdy tego nie zrozumiem, jak niektórzy mogą zostawiać swoje dzieci w przedszkolu od godz. 6.30 do 18.30? A uwierzcie mi, że tacy są. Moje dzieci chodzą do publicznego przedszkola i co niektórzy rodzice niezadowoleni, że czynne "tylko" do 16.30, a może w ogóle oddawać na całą dobę, niech zamieszka w przedszkolu i brać tylko na weekend.... rodzice obudzcie się!!!!!!

a pomyślałaś "idealna mamusiu" że niektórzy pracują od 10 do 18? Co mają wtedy zrobić?

Super że takie przedszkole powstaje.

#10 ~Aga30~

~Aga30~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2016 - 12:05:40

To czemu dziecko zaprowadzają na godz. 7, a nie na godz. 10 "wygodna mamusiu". A niektóre kończą pracę o 15, spokojnie na zakupki, do Atrium a po dziecko o 18?

#11 ~Aga30~

~Aga30~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2016 - 12:13:44

A idealna to ja nie jestem, bo nie ma idealnych rodziców, ale nigdy nie przekładam swojej wygody ponad dobro dziecka..

#12 MałaMarta

MałaMarta

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 20 wrzesień 2019 - 12:52:32

Nawet w przedszkolu ważne jest aby dzieci miały dostęp do nowoczesnych i rozwijających zabawek . Znajdziecie je na https://malectoys.pl/

#13 bestmed90

bestmed90

Nowy

• Pip
  • 15 postów

Napisano 20 wrzesień 2019 - 14:12:01

No i super ze miasto sie rozwija.

bestmed

#14 moszny90

moszny90

Nowy

• Pip
  • 7 postów

Napisano 30 wrzesień 2019 - 12:03:17

Tak, jestem za tym zeby takich inwestycji pojawiało sie wiecej,bo ciągle sa braki w przedszkolach i żłobkach.

http://alkapro.pl/produkty/okna/

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych