Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
31 odpowiedzi w tym temacie

#1 696969

696969

Bywalec

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPip
  • 89 postów

Napisano 06 grudzień 2010 - 07:27:10

:angry: :angry: :angry: Kolejne lata marazmu przed nami :( :( :( szkoda, że tylko platformowi wyborcy ruszyli wczoraj tyłki, a można było tyle zmienić .... <_< <_<

#2 Han Solo

Han Solo

Nowy

• Pip
  • 14 postów

Napisano 06 grudzień 2010 - 07:33:16

Gratulacje dla nowego Prezydenta Koszalina!
Mieszkańcy wybrali rozwój miasta i spokojne rządy.
Szkoda tylko, że frekwencja była tak mała.

#3 inż.

inż.

Znajomy

• PipPip
  • 47 postów

Napisano 06 grudzień 2010 - 08:01:42

Gratulacje dla nowego Prezydenta Koszalina!
Mieszkańcy wybrali rozwój miasta i spokojne rządy.
Szkoda tylko, że frekwencja była tak mała.

Spokojne rządy! Co pewnie jesteś przy korycie!
Nic się nie zmieni...

#4 wyborca121

wyborca121

Nowy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 06 grudzień 2010 - 08:08:02

:angry: :angry: :angry: Kolejne lata marazmu przed nami :( :( :( szkoda, że tylko platformowi wyborcy ruszyli wczoraj tyłki, a można było tyle zmienić .... <_< <_<

tylko co można było zmienic...?? człowieku zejdz na ziemie, wygrał Jedliński koszalinianie wiedzieli na co postawić!!! na gwarancje sukcesu!!!!! Zycze dużo spokoju i mniej złość, Święta ida:)

#5 inż.

inż.

Znajomy

• PipPip
  • 47 postów

Napisano 06 grudzień 2010 - 08:12:05

tylko co można było zmienic...?? człowieku zejdz na ziemie, wygrał Jedliński koszalinianie wiedzieli na co postawić!!! na gwarancje sukcesu!!!!! Zycze dużo spokoju i mniej złość, Święta ida:)

Te PO tylko o spokoju!!! Ludzie tu trzeba działać!!!

#6 lotto

lotto

Nowy

• Pip
  • 8 postów

Napisano 06 grudzień 2010 - 08:12:39

Marazmu? A co Twoim zdaniem oferował kontrkandydat? Jaki miał program? A raczej - co z tego programu wynikało? Kiełbasa wyborcza w każdym haśle i żadnej odpowiedzi na pytanie "skąd na to wszystko kasa?". A dalej - czy naprawdę chciałbyś prezydenta, który w Radzie Miasta miałby aż jednoosobowe (!) poparcie? To byłby ten "lepszy Koszalin"?
Nie twierdzę, że PO gwarantuje sielankę, ale mając prezydenta i większość w RM, mogą coś faktycznie zdziałać. A my patrzmy im na ręce i rozliczajmy na bieżąco. Myślę, że Głos mógłby tak raz w miesiącu poświęcić stronę czy dwie, by uczciwie rozliczać w naszym imieniu rządzących z obietnic i z ich realizacji.

#7 John Kowalsky

John Kowalsky

Znajomy

• PipPip
  • 31 postów

Napisano 06 grudzień 2010 - 08:17:40

mam nadzieję, że doświadczenie zdobyte przy współpracy z Panem Mikietyńskim pozwoli kontynuować rozpoczęte inwestycje i zacząć nowe.

I mam nadzieję, że to był dobry wybór - Jedliński.

#8 inż.

inż.

Znajomy

• PipPip
  • 47 postów

Napisano 06 grudzień 2010 - 08:21:04

mam nadzieję, że doświadczenie zdobyte przy współpracy z Panem Mikietyńskim pozwoli kontynuować rozpoczęte inwestycje i zacząć nowe.

I mam nadzieję, że to był dobry wybór - Jedliński.

Właśnie o to się boję że Jedliński nie da rady!!!

#9 lotto

lotto

Nowy

• Pip
  • 8 postów

Napisano 06 grudzień 2010 - 08:22:36

Nic się nie zmieni...

A kolega inż. wygląda mi na sfrustrowanego kandydata z LK albo z PiS, któremu nie udało się do owego koryta dopaść...

No, ale może lepiej wybierać takich, którzy w przeszłości tracili prawko za jazdę po pijanemu, a potem przez rok jeżdzili służbowymi samochodami bez papierów, niejednokrotnie też po paru głębszych, takich którzy lubią czasem wciągnąć jakieś "zioło", którzy lubią rozbijać cudze małżeństwa, a później, reprezentując barwy partii szczycącej się ideałami katolickimi, są wybierani przez niezbyt rozgarniętą (jak widać) część wyborców do władz, bo mieli namaszczenie samego Prezesa i błogosławieństwo kilku proboszczów?

A może paru lokalnych biznesmenów, którzy mieliby okazję załatwić parę swoich spraw?

Nie żebym od razu oskarżał - tak się tylko głośno zastanawiam, a zbieżność osób i miejsc jest całkowicie przypadkowa i niezamierzona.

#10 Han Solo

Han Solo

Nowy

• Pip
  • 14 postów

Napisano 06 grudzień 2010 - 08:25:19

Nic się nie zmieni...

I tu się zdziwisz! Nie jestem i nie pcham się do koryta.
Twoja reakcja jest typowa dla przegranych. Teraz kilka dni frustracji, szukania spisku, itp.
A tak po prostu, ludzie poszli na wybory i wybrali ich zdaniem lepszego.
Lepszy jak widać, nie musi być z Lepszego Koszalina.
Wygrał prawdziwy facet, rzeczowy, z planem na przyszłość dla miasta.
Ja się nie dziwię, że wygrał z "plastikowym" kandydatem, który dużo mówił ale jego wypowiedzi były tak na prawdę puste.
Wieczne negowanie i nie jest dobrze postrzegane.
Ktoś kto cały czas mówi "JA", musi przegrać z kimś kto mówi "MY". Bo miasto to "MY", mieszkańcy.

#11 inż.

inż.

Znajomy

• PipPip
  • 47 postów

Napisano 06 grudzień 2010 - 08:25:41

Pan Jedliński nie był pewny wygranej. A niepewnym ludziom się nie ufa! Na dodatek stawia kłady pod nogi innym! Ciekaw jestem czy 3000zł wpłynęło już na konto przed wyborami?

#12 696969

696969

Bywalec

• PipPipPip
  • 89 postów

Napisano 06 grudzień 2010 - 08:27:11

Właśnie o to się boję że Jedliński nie da rady!!!

Wygrał 630 głosami! Coś cieniutko z poparciem dla waszego platformiaka - prezydenta elekta. Mikietyński nie podołał, to pożal się Boże Jedliński zakończy swoją karierę w połowie kadencji, a i to będzie można uznać za sukces. Republika Kolesiów co będzie miała zgarnąć, to zgarnie, a nam, szarym Koszalinianom pozostanie patrzeć jak to się dalej lody kręci. :angry:

#13 lotto

lotto

Nowy

• Pip
  • 8 postów

Napisano 06 grudzień 2010 - 08:28:00

Pan Jedliński nie był pewny wygranej. A niepewnym ludziom się nie ufa! Na dodatek stawia kłady pod nogi innym! Ciekaw jestem czy 3000zł wpłynęło już na konto przed wyborami?

Ja tam bym się cieszył, jakby mi ktoś stawiał kłady pod nogami. Mogą być nawet chińskie. W końcu darowanemu koniowi... :)

#14 inż.

inż.

Znajomy

• PipPip
  • 47 postów

Napisano 06 grudzień 2010 - 08:29:29

A kolega inż. wygląda mi na sfrustrowanego kandydata z LK albo z PiS, któremu nie udało się do owego koryta dopaść...

No, ale może lepiej wybierać takich, którzy w przeszłości tracili prawko za jazdę po pijanemu, a potem przez rok jeżdzili służbowymi samochodami bez papierów, niejednokrotnie też po paru głębszych, takich którzy lubią czasem wciągnąć jakieś "zioło", którzy lubią rozbijać cudze małżeństwa, a później, reprezentując barwy partii szczycącej się ideałami katolickimi, są wybierani przez niezbyt rozgarniętą (jak widać) część wyborców do władz, bo mieli namaszczenie samego Prezesa i błogosławieństwo kilku proboszczów?

A może paru lokalnych biznesmenów, którzy mieliby okazję załatwić parę swoich spraw?

Nie żebym od razu oskarżał - tak się tylko głośno zastanawiam, a zbieżność osób i miejsc jest całkowicie przypadkowa i niezamierzona.

zioło się pali,a nie wciąga

#15 inż.

inż.

Znajomy

• PipPip
  • 47 postów

Napisano 06 grudzień 2010 - 08:30:45

Zioło się pali, a nie wciąga...

#16 inż.

inż.

Znajomy

• PipPip
  • 47 postów

Napisano 06 grudzień 2010 - 08:34:06

Ja tam bym się cieszył, jakby mi ktoś stawiał kłady pod nogami. Mogą być nawet chińskie. W końcu darowanemu koniowi... :)

Chińskie są lipne :)

#17 lotto

lotto

Nowy

• Pip
  • 8 postów

Napisano 06 grudzień 2010 - 08:35:20

Zioło się pali, a nie wciąga...

Dobrze, że są tu jacyś fachowcy...

#18 lotto

lotto

Nowy

• Pip
  • 8 postów

Napisano 06 grudzień 2010 - 08:38:27

Wygrał 630 głosami! Coś cieniutko z poparciem dla waszego platformiaka - prezydenta elekta. Mikietyński nie podołał, to pożal się Boże Jedliński zakończy swoją karierę w połowie kadencji, a i to będzie można uznać za sukces. Republika Kolesiów co będzie miała zgarnąć, to zgarnie, a nam, szarym Koszalinianom pozostanie patrzeć jak to się dalej lody kręci. :angry:

Ty się kolego ciesz! Bo jakby Ci tak Wezgraj zafundował np. rondo na skrzyżowaniu Zwycięstwa i Stawisińskiego, to dopiero byś władzę "wychwalał"!
A swoją drogą, patrząc na skład innych ugrupowań z tych wyborów, to Twoim zdaniem czyje zwycięstwo nie doprowadziłoby do stworzenia "Republiki Kolesiów"?

#19 inż.

inż.

Znajomy

• PipPip
  • 47 postów

Napisano 06 grudzień 2010 - 08:40:57

Miałem okazję rozmawiać z Panem Jedlińskim i w dłuższej rozmowie wydał mi się płytki...

#20 inż.

inż.

Znajomy

• PipPip
  • 47 postów

Napisano 06 grudzień 2010 - 08:43:36

Ty się kolego ciesz! Bo jakby Ci tak Wezgraj zafundował np. rondo na skrzyżowaniu Zwycięstwa i Stawisińskiego, to dopiero byś władzę "wychwalał"!
A swoją drogą, patrząc na skład innych ugrupowań z tych wyborów, to Twoim zdaniem czyje zwycięstwo nie doprowadziłoby do stworzenia "Republiki Kolesiów"?

No właśnie Wezgraj ma tylko 3 kolesiów w Radzie Miejskie, Pan Jedliński kilkunastu. A rondo na Młyńskiej? Podoba się koreczek w godzinach szczytu, to sprawka PO!

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych