Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
31 odpowiedzi w tym temacie

#21 inż.

inż.

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 47 postów

Napisano 06 grudzień 2010 - 08:44:56

No właśnie Wezgraj ma tylko 3 kolesiów w Radzie Miejskie, Pan Jedliński kilkunastu. A rondo na Młyńskiej? Podoba się koreczek w godzinach szczytu, to sprawka PO!

Taki płytki Jedlińśki będzie zarabiał 12000zł, a większość koszalinian 1200zł...

#22 696969

696969

Bywalec

• PipPipPip
  • 89 postów

Napisano 06 grudzień 2010 - 08:52:09

Ty się kolego ciesz! Bo jakby Ci tak Wezgraj zafundował np. rondo na skrzyżowaniu Zwycięstwa i Stawisińskiego, to dopiero byś władzę "wychwalał"!
A swoją drogą, patrząc na skład innych ugrupowań z tych wyborów, to Twoim zdaniem czyje zwycięstwo nie doprowadziłoby do stworzenia "Republiki Kolesiów"?

Zafundowali nam Koszałka - jak dla mnie, to wymysł naćpanego imbecyla! Tylko tak dalej, w tym kierunku, a zaczną budować most przez jezioro Jamno, kolejkę linową do sanktuarium na Górze Chełmskiej, i tramwaj konny do Rosnowa! Takie pomysły niech PO realizuje ze swojej kasy, a nie miejskiej! MZK to koszmar, żadnej alternatywy dla busów w dojazdach do Mielna, Unieścia czy Sianowa. Wakacyjny koszmar na naszych wylotówkach i w centrum przy zjeździe na Morska w kierunku Mielna i Kołobrzegu.

#23 lotto

lotto

Nowy

• Pip
  • 8 postów

Napisano 06 grudzień 2010 - 08:57:00

No właśnie Wezgraj ma tylko 3 kolesiów w Radzie Miejskie, Pan Jedliński kilkunastu. A rondo na Młyńskiej? Podoba się koreczek w godzinach szczytu, to sprawka PO!

Wezgraj ma dwóch kolesiów - to tak dla ścisłości. Gdyby został Prezydentem, wtedy miałby trzech... Ale tylko jeden tak naprawdę go popiera (z tych dwóch). A to, że Jedliński ma ich kilkunastu, to chyba nie dlatego, że sam ich sobie dobrał, ale zostali wybrani WIĘKSZOŚCIĄ głosów mieszkańców tego miasta. Więc może pora, by zacząć szanować tych, z którymi często mieszka się przez ścianę?

Co do ronda na Młyńskiej i kilku innych, to parę razy już na tym forum się wypowiadałem: tak, to czysty deb***izm. Ale propozycja kolejnego, na Zwycięstwa/Stawisińskiego, przerasta nawet "fasolkę" na 4.Marca. Nie wiem, jakiego trzeba tęgiego umysłu, by coś takiego wymyslić...

#24 lotto

lotto

Nowy

• Pip
  • 8 postów

Napisano 06 grudzień 2010 - 09:06:41

Zafundowali nam Koszałka - jak dla mnie, to wymysł naćpanego imbecyla! Tylko tak dalej, w tym kierunku, a zaczną budować most przez jezioro Jamno, kolejkę linową do sanktuarium na Górze Chełmskiej, i tramwaj konny do Rosnowa! Takie pomysły niech PO realizuje ze swojej kasy, a nie miejskiej! MZK to koszmar, żadnej alternatywy dla busów w dojazdach do Mielna, Unieścia czy Sianowa. Wakacyjny koszmar na naszych wylotówkach i w centrum przy zjeździe na Morska w kierunku Mielna i Kołobrzegu.

Nie odpowiedziałeś kolego na moje pytanie. A szkoda...

W swojej powyższej wypowiedzi masz sporo racji, ale może nie zdajesz sobie sprawy, że nie wszystko leży wyłącznie w gestii władz Koszalina. Jakie by one nie były. Natomiast pomysł z kolejką linową na Górę Chełmską wydaje mi się bardzo dobry. Widzisz, czasem to, co niektórym wydaje się absurdalne, z czasem okazuje się świetną inwestycją. Most przez Jamno też byłby świetną atrakcją turystyczną i rozładowałby ruch w kierunku Mielna. Pod warunkiem, że władze Mielna będą bardziej skore do współpracy. Może dziś Twoje pomysły śmieszą nawet Ciebie samego, ale kiedyś - być może - z dumą powiesz wnukom, że to Ty pierwszy wpadłeś na ten pomysł.

#25 lotto

lotto

Nowy

• Pip
  • 8 postów

Napisano 06 grudzień 2010 - 09:09:10

W swojej powyższej wypowiedzi masz sporo racji, ale może nie zdajesz sobie sprawy, że nie wszystko leży wyłącznie w gestii władz Koszalina. Jakie by one nie były. Natomiast pomysł z kolejką linową na Górę Chełmską wydaje mi się bardzo dobry. Widzisz, czasem to, co niektórym wydaje się absurdalne, z czasem okazuje się świetną inwestycją. Most przez Jamno też byłby świetną atrakcją turystyczną i rozładowałby ruch w kierunku Mielna. Pod warunkiem, że władze Mielna będą bardziej skore do współpracy. Może dziś Twoje pomysły śmieszą nawet Ciebie samego, ale kiedyś - być może - z dumą powiesz wnukom, że to Ty pierwszy wpadłeś na ten pomysł.

#26 inż.

inż.

Znajomy

• PipPip
  • 47 postów

Napisano 06 grudzień 2010 - 09:20:57

Most przez Jamno, czemu nie! Tylko najpierw dziurki w jezdniach po zimie na wiosnę, ciekawe kto załata? Pan Jedliński wygląda na zamulonego, to tak zejdzie łatanie jakoś do następnej jesieni, tak jak ostatnio!

#27 inż.

inż.

Znajomy

• PipPip
  • 47 postów

Napisano 06 grudzień 2010 - 09:37:12

Pewnie Pan Jedliński po znajomości dodrukowała ze 700 kart do głosowania i wygrał! :)

#28 Damien

Damien

Swojak

• PipPipPipPip
  • 614 postów

Napisano 06 grudzień 2010 - 09:46:52

Pomysł z Koszałkiem nie był taki zły. Twoje pomysły też są niezłe i można by było je wziąć pod uwagę, bo w mieście brak nam atrakcji turystycznych. Podoba mi się zwłaszcza pomysł z kolejką. :)

#29 Pedro

Pedro

Swojak

• PipPipPipPip
  • 477 postów

Napisano 06 grudzień 2010 - 10:24:12

Co do ronda na Młyńskiej i kilku innych, to parę razy już na tym forum się wypowiadałem: tak, to czysty deb***izm. Ale propozycja kolejnego, na Zwycięstwa/Stawisińskiego, przerasta nawet "fasolkę" na 4.Marca. Nie wiem, jakiego trzeba tęgiego umysłu, by coś takiego wymyslić...

Głosowałem na Jedlińskiego i powiem ci że pieprzysz farmazony koleżko. Po pierwsze fasolka na 4go marca to znakomity pomysł. Za niewielkie pieniądze rozwiązano wielki problem mieszkańców cześci Rokosowa oraz Zagórzyna i Dzierżęcina. Obecnie nie ma problemu z włączeniem się na 4-go marca z Wojska Polskiego , ruch odbywa się płynnie. Jeżdżę tamtędy codziennie.
Po drugie chyba słabo znasz zamierzenia Jedlińskiego i jego ekipy i bardzo się zdziwisz, bo właśnie trwają prace projektowe ( kończy się okres unijnej karencji) nad przebudową skrzyżowania Stawisińskiego i Zwycięstwa i będzie tam dawno zapowiadane rondo. Bardzo dobra decyzja.

Użytkownik Pedro edytował ten post 06 grudzień 2010 - 10:25:55

#30 Marcelinka

Marcelinka

Swojak

• PipPipPipPip
  • 133 postów

Napisano 06 grudzień 2010 - 14:31:34

Wezgraj zostanie wkrótce sam w RM. Kruk pójdzie własną drogą i wyląduje tam gdzie dadzą więcej. A Karżanowski odejdzie od Wezgraja po utworzeniu Klubu "Lepszy Koszalin i PIS".

#31 Dario

Dario

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 06 grudzień 2010 - 17:15:39

Mieliśmy okazję zobaczyć jak działa Pan Jedliński przez 8 lat przy Prezydencie Mikietyńskim. To jest najlepszy kandydat jakiego możemy mieć. Teraz będziemy mieć BARDZO DOBRY KOSZALIN a nie Lepszy Koszalin.Wezgraj (ukryty PIS ) nawet nie potrafi przegrać z honorem!!! P.Wezgraj jesteś dno!!! Możesz dalej rozwalać Politechnikę!!! D.P.

#32 urszulkak

urszulkak

Znajomy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • PipPip
  • 26 postów

Napisano 07 grudzień 2010 - 12:39:37

Zioło się pali, a nie wciąga...

Jak widać, ten co pisał nie zna się na tym, bo nie jest narkomanem, ale ty widać, że się znasz ;)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych