Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

W którym szpitalu rodziłyście?

szpital poród

84 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 luty 2014 - 20:37:50

Ja rodziłam na Ukrainie na łące! I wszycho O.K.

#42 ~bzykacz~

~bzykacz~
  • Goście

Napisano 27 luty 2014 - 15:39:58

Ja rodziłam na Ukrainie na łące! I wszycho O.K.

a co bylo 9 mies. wczesniej ???

#43 ~rodzic~

~rodzic~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2014 - 18:20:43

Polecam Połczyn Zdrój Białogard odradzam

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2014 - 19:20:49

Polecam Połczyn Zdrój Białogard odradzam

Taa .. Połczyn Zdrój ..

#45 ~rodząca~

~rodząca~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2014 - 19:44:56

Parę miesięcy temu rodziłam w Drawsku. Położne są super, bardzo pomagają, no oprócz młodej wrednej blondyny, która ewidentnie nie lubi porodów rodzinnych, i w ogóle chyba porodów bo wszystkie dziewczyny mi mówiły że jest wredna i trzeba na nią uważać.Reszta położnych naprawde są miłe i przyjazne.

#46 ~?~

~?~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2014 - 20:07:44

Parę miesięcy temu rodziłam w Drawsku. Położne są super, bardzo pomagają, no oprócz młodej wrednej blondyny, która ewidentnie nie lubi porodów rodzinnych, i w ogóle chyba porodów bo wszystkie dziewczyny mi mówiły że jest wredna i trzeba na nią uważać.Reszta położnych naprawde są miłe i przyjazne.

a co bylo 9 mies. wczesniej ?

#47 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2014 - 20:19:38

Ja rodziŁEM w Połczynie- Zdrój! :D

Wszystko poszło dobrze!

#48 ~Justyna~

~Justyna~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2014 - 21:33:07

Ja polecam po prostu duzy szpital z oddzialem neonatologicznym bo jak sie cos dzieje dziecku to jest na miejscu.Ja tak wybralam i niestety przydalo sie...Ale juz wszystko OK;-)

dokładnie - to nie super warunki, ale opieka nad dzieckiem jest najważniejsza. Koszalin i Szczecin mają tą samą 3kl. opoeki neonatologicznej. Ja rodziłam w Koszalinie 4 m-ce temu i było ok - porodówka rodzinna, potem patologia ciąży, bo skończyło się cc. Ale dziecko mi uratowali. Dziękuję wszystkim lekarzom i położnym :)

#49 ~kosiarka~

~kosiarka~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2014 - 07:34:26

A co jest przed tym rodzeniem ?

#50 ~Ela~

~Ela~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2014 - 17:05:28

A co jest przed tym rodzeniem ?

Cudowne 9 miesięcy, kiedy poznajesz swoje maleństwo, czujesz je w brzuszku i nie mozesz sie doczekać, kiedy wreszcie je przytulisz i stanie się ono największym skarbem w Twoim życiu. Dlatego chcę rodzić tam, gdzie w razie czego Maluszek dostanie najlepszą opiekę. Moje wygody są na drugim miejscju.

#51 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2014 - 17:41:43

Cudowne 9 miesięcy, kiedy poznajesz swoje maleństwo, czujesz je w brzuszku i nie mozesz sie doczekać, kiedy wreszcie je przytulisz i stanie się ono największym skarbem w Twoim życiu. Dlatego chcę rodzić tam, gdzie w razie czego Maluszek dostanie najlepszą opiekę. Moje wygody są na drugim miejscju.

A te pare dni wczesniej ?

#52 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2014 - 19:28:13

I o to chodzi.

Chociaz jedna sie przyznala.

#53 ~Ela~

~Ela~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2014 - 15:21:00

I o to chodzi.

Chociaz jedna sie przyznala.

Skąd się biorą dzieci uczyli mnie już w podstawówce :) Ale praktyka jest znacznie przyjemniejsza ;) Miłego dnia, każdemu życzę bzzbzzz ;) Aby naród rósł w siłę i szybko się rozmnażał, jak króliczki...

#54 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2014 - 11:34:50

Tylko nie jak króliczki, wypraszamy sobie, to jakis zbok chyba pisał o tych kroliczkach, bo skąd nabrać tyle siły i wigoru    :P 

#55 ~a a~

~a a~
  • Goście

Napisano 08 maj 2014 - 09:28:22

polecam połczyn:) pewnie że warunki sanitarne nie są tak ważne jak sprzęt  ale jak leżysz w czystej odmalowanej sali to zawsze jednak przyjemniej:) ordynator super:) pielęgniarki przecudowne:) pan od znieczulenia przy cesarce super:) :):) także polecam Połczyn połczyn i jeszcze raz połczyn

#56 ~nu zajc pagadi !~

~nu zajc pagadi !~
  • Goście

Napisano 08 maj 2014 - 10:58:02

Tylko nie jak króliczki, wypraszamy sobie, to jakis zbok chyba pisał o tych kroliczkach, bo skąd nabrać tyle siły i wigoru    :P

pare razy dziennie to jak co ?

#57 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 maj 2014 - 21:07:08

WITAM,JA RODZIŁAM W BIAŁOGARDZIE I W POŁCZYNIE I POWIEM,ŻE TO ZALEŻY OD LUDZI JACY SĄ ABY POMÓC KOBIECIE GODNIE URODZIĆ BO JEST NAM W TYM CZASIE POTRZEBNE DUŻE WSPARCIE I NIE OSZUKUJMY SIĘ RÓWNIEŻ WSPÓŁCZUCIE,ŻE OTACZAJĄCY NAS PERSONEL ROZUMIE JAKI BÓL PRZEDPORODOWY CZUJE KOBIETA.W KAŻDYM SZPITALU JEST COŚ NA PLUS I NA MINUS............JAK SIĘGNE PAMIĘCIĄ TO W BIAŁOGARDZIE BYŁO MI ZLE,ALE POŁCZYN POLECAM;-)

#58 ~grafitacja~

~grafitacja~
  • Goście

Napisano 08 maj 2014 - 21:15:24

A wsparcie przy robieniu to co ?

Chyba od tego sie zaczyna ?

#59 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 maj 2014 - 16:27:25

WITAM,JA RODZIŁAM W BIAŁOGARDZIE I W POŁCZYNIE I POWIEM,ŻE TO ZALEŻY OD LUDZI JACY SĄ ABY POMÓC KOBIECIE GODNIE URODZIĆ BO JEST NAM W TYM CZASIE POTRZEBNE DUŻE WSPARCIE I NIE OSZUKUJMY SIĘ RÓWNIEŻ WSPÓŁCZUCIE,ŻE OTACZAJĄCY NAS PERSONEL ROZUMIE JAKI BÓL PRZEDPORODOWY CZUJE KOBIETA.W KAŻDYM SZPITALU JEST COŚ NA PLUS I NA MINUS............JAK SIĘGNE PAMIĘCIĄ TO W BIAŁOGARDZIE BYŁO MI ZLE,ALE POŁCZYN POLECAM;-)

To prawda, że do każdego szpitala można się przyczepić i wiele zależy, na jakich się trafi ludzi. Ja np rodziłam w Połczynie i stanowczo odradzam. Trafiłam tylko na dwie miłe pielęgniarki a reszta personelu i lekarze- totalna porażka. Wolałabym ich więcej nie spotkać. Opryskliwe, chamskie, a lekarze(ki) to wielką łaskę robili(ły), że przybywali na kontrole.

#60 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 maj 2014 - 04:56:48

[quote name="Gość" post="934852" timestamp="1399649245"]

To prawda, że do każdego szpitala można się przyczepić i wiele zależy, na jakich się trafi ludzi. Ja np rodziłam w Połczynie i stanowczo odradzam. Trafiłam tylko na dwie miłe pielęgniarki a reszta personelu i lekarze- totalna porażka. Wolałabym ich więcej nie spotkać. Opryskliwe, chamskie, a lekarze(ki) to wielką łaskę robili(ły), że przybywali na kontrole.

U mnie było tak samo. Masa pytań z życia prywatnego,dlaczego tak a nie inaczej. A chamskie były strasznie. Nie wiem jak można odnosić się tak jak one do obcej osoby. Gdy będę kiedyś rodzić to na pewno nie będzie to Połczyn

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: szpital, poród

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych