Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

W którym szpitalu rodziłyście?

szpital poród

84 odpowiedzi w tym temacie

#81 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2015 - 11:46:24

No to dowaliłeś do martena aż komin Batorego się wyprostował. Ludzie piszą o ważnych sprawach a ty gościu stroisz gitarę na festyn, zluzuj struny.

Ta baba rodzi już od 12 października 2012r.

Kiedy ona się załatwia jak ciągle rodzi?

#82 ~Kamila~

~Kamila~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2017 - 13:48:57

Witam,nie polecam szpitala w Gryficach. Opieka przed porodem była jeszcze w porządku,nie można narzekać. Za to po porodzie to tragedia,jak dla mnie. Ja miałam CC,jak tylko wstałam pierwszy raz na nogi,to od razu jesteś na normalnej sali,gdzie jesteś zdana tylko na siebie. Tylko jedna pani położna mi pomogła,bo reszta to szkoda mówić. To moje pierwsze dziecko,instruktażu jak karmic piersią nie było (oczywiście w książeczce zdrowia małej było zaznaczone,że było). Obgaduja pacjentki bardzo,myślą że nie słychać w sali. Jedna polozna,która z mego pobytu miała dwa razy dyżur,to za każdym razem spala na swej zmianie. Chrapala na pół oddziału,a niech ją tylko jakieś dziecko znudziło. Nie polecam tego szpitala

#83 ~matka~

~matka~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2017 - 17:31:22

Rodziłam w kołobrzegu super połozne i mili lekarze ciągle usmiechnięci dbają o swoją pacjentke i naprawde polecam kołobrzeg.dziecko jest z matką na sali przez 24h.mi to pasowało zapominałam o bölu jak synuś był zemną i czas lecial.

Zgadzam się w 100%, tylko w Kołobrzegu :)

#84 ~Mamans~

~Mamans~
  • Goście

Napisano 15 maj 2020 - 15:01:33

Hej rodziłam tam niedawno masakra zero wsparcia jedna z pani ginekolog to tylko by cesarki robiła zero wsparcia wytłumaczenia tylko zaglądają zamiast pomoc. po cesarce odrazu stawiają cię na nogi raz każą z cyca dawać a tak dają sztuczne i chowają przed lekarzem Z butelki dla mnie patologia siedzą dłubią słonecznik jak coś potrzeba To albo śpią albo telewizje oglądają nie wiem za ca im tam płaca chyba za leżenie nie polecam najgorszy szpital nigdy tam nie urodzę !!! Nikt tam nie jest moralnym człowiekiem tylko jedna od dzieci super pani reszta dno !

#85 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2020 - 09:05:13

Nie głupiejcie baby! Ja się urodziłem w poniemieckim drewnianym łóżku a odbierała mnie sąsiadka zza płotu. Jestem jako tako dalej zdrowy mając wiosenek 72+! A wam się ginekologów zachciewa, pewnie w maseczkach i w pozłacanych rękawiczkach! Krowy jedne!

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: szpital, poród

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych