Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

38 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~jerry61bis~

~jerry61bis~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2014 - 07:36:23

W Niemczech czysto , kultura i nie drogo .

Tutaj badziewie , wiocha i brud.

Wolny wybór,jędz do Niemców!!

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2014 - 08:18:03

Ale bzdury! Mielno syf wrzask cpunow i smród.Ciekawe gdzie ten tlok? Kilkanascie lat temu to i byl tlok a teraz pustki bo ludzi odstraszaja ceny.Za kanalem pokopane rowy wzdluz drogi aby nikt tam nie wjechal na ten plac i zaparkowal bo ubedzie cwaniakom kasy za platne parkingi.A plac ten niczym sie nie rozni od tego niby parkingu obok kanalu.Totalna paranoja.

#3 ~Niemiec~

~Niemiec~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2014 - 10:05:49

Na tym polega demokracja , analfabeto .

Ale po co ubliżasz innym??? Sam/a robisz robisz błędy, gdyż po znaku przestankowym nie robi się spacji...

#4 ~kontra~

~kontra~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2014 - 10:46:26

Taki z ciebie Niemiec jak ze mnie Hindus .

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2014 - 11:55:37

za drogo - tylko golasy tak ciągle piszą co ich na nic nie stać

#6 ~wiocha zwana koszalin~

~wiocha zwana koszalin~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2014 - 18:49:38

TYLE GADANIA JAK TO JEST ŹLE I BRZYDKO W MIELNIE A TUTAJ LUDZI CORAZ WIĘCEJ z ROKU NA ROK. TAKA CIEKAWOSTKA

#7 ~zbychu~

~zbychu~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2014 - 18:52:34

swoj ciagnie do swojego .

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2015 - 13:44:40

Nie lubię takiego generalizowania, że polskie morze to syf i brud. Wiadomo przecież, że różne są miejsca, tak samo za granicą - nie wszędzie uświadczysz sterylnych warunków. Być może masz jakieś złe doświadczenia, ale nie uogólniaj, że tak jest wszędzie. Ja byłam w paru ośrodkach za granicą i kilka razy jeździłam na kursy kitesurfingu w Polsce (swoją drogą polecam szkołę  i jak dla mnie warunki zawsze były ok. Nie mam zastrzeżeń

trumnoreklama

#9 ~ogi~

~ogi~
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2015 - 14:01:53

w Mielnie jest fajnie, podobnie w Kołobrzegu i Darłowie, to nasze ulubione miejscowości nadmorskie. Szczególnie polecam darlowo, wróciliśmy tydzień temu, rewelacyjny jest Hotel nad samym morzem Lidia, do tego plaza bardzo czysta, w razie jak ma się dosc wylegiwania na plazy to jest Spa i inne atrakcje

#10 ~Dagmara~

~Dagmara~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2015 - 15:49:26

Mi bardzo się podobają Rowy. Kilka razy byłam tam w sezonie z rodziną i z każdego wyjazdu mamy świetne wspomnienia. Jak pogoda dopisuje, to nie da się ukryć, że trochę ludzi jest, ale ze względu na Hotel Kormoran i piękną okolicę naprawdę warto się tam wybrać. :)

#11 poczytna

poczytna

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 11 postów

Napisano 07 grudzień 2015 - 14:49:08

Polskie morze jest piękne, ale rzeczywiście ceny nie są adekwatne. 

#12 ~mielniak~

~mielniak~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2015 - 15:02:07

Mi bardzo się podobają Rowy. Kilka razy byłam tam w sezonie z rodziną i z każdego wyjazdu mamy świetne wspomnienia. Jak pogoda dopisuje, to nie da się ukryć, że trochę ludzi jest, ale ze względu na Hotel Kormoran i piękną okolicę naprawdę warto się tam wybrać. :)

Tobie rowy a mnie dziury .

#13 ~synoptyk~

~synoptyk~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2016 - 13:57:39

Masz racje , drogo , brudno , chamsko .

#14 Testoviron

Testoviron

Znajomy

• PipPip
  • 38 postów

Napisano 16 luty 2016 - 12:01:12

Ja tam nie przepadam za polskim morzem, chyba z tego samego powodu co większość ludzi. Dlatego na wakacje wole jechać gdzieś za granicę. W zeszłym roku z Itaką byłem w Grecji. Wakacje luks. 

#15 ~Adam~

~Adam~
  • Goście

Napisano 17 luty 2016 - 10:44:27

​Testoviron, Grecja faktycznie jest popularna, ale przeglądając ofertę ciekawie wygląda również Bułgaria, którą coraz więcej osób poleca.

#16 Danonek

Danonek

Nowy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 22 luty 2016 - 12:25:24

przyłączam się do pytania, szukam jakiejś fajnej miejscówki na wczasy nad Bałtykiem, najbardziej mi zależy na jakości miejsca, żebym w czasie wakacji nie musiał się denerwować :D

#17 EmilLime

EmilLime

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 23 luty 2016 - 15:31:59

byłem ze znajomymi w takim fajnym pensjonacie w Mielnie, ale teraz sobie nie mogę przypomnieć nazwy, jakby co to dam znac, bo spoko tam było i ceny tez niczego sobie

#18 Danonek

Danonek

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 24 luty 2016 - 13:28:20

no to myśl!!! :) bo wybór jest spory, ale co z tego, skoro nie wiem, co jest ok, a co nie, najlepiej to się właśnie pytać osób, które były i mają własną, subiektywną ocenę danego miejsca

#19 Danonek

Danonek

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 26 luty 2016 - 12:35:49

spoko wygląda ten ich pensjonat zacisze.mielno, chyba się tam rzeczywiście wybiorę sprawdzę czy to co mówisz o nich, istotnie jest prawdą :D

#20 ~znam was~

~znam was~
  • Goście

Napisano 26 luty 2016 - 12:47:56

no i po co ta reklama ??????????????????

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: drogo

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych