Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

37 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~hania~

~hania~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2016 - 10:31:23

My co roku jeździmy w lato na weekend do hotelu Grand Lubicz w Ustce, to już taka nasza mała tradycja. Co roku to miejsce robi jeszcze większe wrażenie. Hotel jest naprawdę cudowny, strefa spa relaksująca, a dodatkowym atutem jest oczywiście przestronny basen. Już sama w sobie Ustka jest przepiękna, a w połączeniu w Grand Lubicz to miejsce idealne na kilkudniowy wypoczynek

#22 ~holender jasny~

~holender jasny~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2016 - 14:40:01

My co roku jeździmy w lato na weekend do hotelu Grand Lubicz w Ustce, to już taka nasza mała tradycja. Co roku to miejsce robi jeszcze większe wrażenie. Hotel jest naprawdę cudowny, strefa spa relaksująca, a dodatkowym atutem jest oczywiście przestronny basen. Już sama w sobie Ustka jest przepiękna, a w połączeniu w Grand Lubicz to miejsce idealne na kilkudniowy wypoczynek

W Polsce nie ma weekendu .

Sobota , niedziela to koniec tygodnia .

A ten Grand to jaki wielki ???

#23 mistamarek

mistamarek

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 13 postów

Napisano 12 kwiecień 2016 - 14:22:44

Ja również szukam jakiegoś fajnego miejsca nad Bałtykiem na wczasy, znacie jakieś nie drogie, a w przyjaznej okolicy?

#24 MichalinaG

MichalinaG

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 27 kwiecień 2016 - 11:03:17

Bardzo fajnym miejscem jest Krynica Morska ;) Jak jest pogoda no to plaża z obu stron, piękne miejsce na spacery i na relaks ;) Jeżeli pogoda gorsza to jeżeli wybierzesz dobry hotel to i tam się nie ponudzisz, dla przykładu jak raz pojechałam w okolice postanowiłam być wygodna i zameldowałam się w hotelu continental, ceny nie były jakieś astronomiczne a i w niepogode bilard, biblioteczka, solarium ;) czego dusza zapragnie ;)

#25 ~jonka~

~jonka~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2016 - 12:39:01

Trójmiasto to najlepszy wybór, dlatego ja zawsze jak szukam sobie tam dobrego hotelu wchodzę na bardzo pomocną stronkę zarezerwuj-nocleg. com

#26 ~Kamil~

~Kamil~
  • Goście

Napisano 06 maj 2016 - 19:21:47

Ja spędziłem przemiłe chwile razem z moją narzeczoną w Kołobrzegu. Byliśmy w hotelu Maxymilian, który jest położony w bardzo atrakcyjnym zielonym miejscu, blisko promenady, zacisznie, romantycznie. W hotelu jest bardzo miła obsługa i pyszne jedzenie, a pokoje bardzo ładne i jak to mówiła moja narzeczona romantyczne i nastrojowe.

#27 ~Miranda~

~Miranda~
  • Goście

Napisano 19 maj 2016 - 16:57:07

Teraz wybieramy się do Gdańska, nocleg mamy w Hotelu Amber. Przede wszystkim ma być zwiedzanie, dużo zwiedzania, a potem relaks w restauracjach i w hotelowej strefie spa. Jak będzie gorąco, to pewnie zahaczymy i o plażę. 

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 maj 2016 - 18:58:24

W Polsce nie ma weekendu .

Sobota , niedziela to koniec tygodnia .

A ten Grand to jaki wielki ???

po same chmury,,,,

#29 ~RudaNatalia~

~RudaNatalia~
  • Goście

Napisano 20 maj 2016 - 11:58:53

Ja raczej zawsze wybieram się pod namioty, ewentualnie przeglądam jakieś portale z tanimi noclegami. Na majówkę znalazłam na nocujznami tanio nocleg w Ustce (może mało oryginalnie, ale naprawdę gorąco polecam tamte rejony!). Może w tym roku uda się gdzieś tanio polecieć, a jeśli nie, to znowu poszukam jakiś domków/taniego hotelu, może tym razem bardziej  na zachód, bo morze czystsze :)

#30 ~Jadwiga~

~Jadwiga~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2016 - 10:06:58

Fajne wydarzenie się zbliża na które mam zamiar sie wybrać - dni morza w Szczecinie . Między 8, a 10 czerwca będę oglądać jednostki, a ma ich być du za, a do tego duzo koncertów :)

#31 ~Syrenkaariel~

~Syrenkaariel~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2016 - 14:02:44

Natalia - też korzystałam z nocujznami, tylko ja szukałam noclegu w Trójmieście :) Dla mnie jednak trochę za tłoczno i tym razem  wybór padnie chyba na jakąś mniejszą mieścinę nad Bałtykiem. Ludzie się spierają co do ceny, ale z tanim noclegiem naprawdę polskie morze nie jest złą opcją. Warto docenić to, co mamy :) A i łatwiej znajomych zebrać na taki wyjazd. 

#32 ~Karina~

~Karina~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2016 - 15:06:35

Może to zabrzmi jak reklama, ale sprawdź sobie ofertę hotelenadmorskie.pl, osobiście byłam w Dźwirzynie i naprawdę mogę polecić. Odpoczęłam jak nigdy, hotel przyjazny i przede wszystkim na poziomie :)

#33 ~Jolka~

~Jolka~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2016 - 22:34:16

Jak dla mnie wakacje nad polskim morzem to super opcja. Nie trzeba koniecznie wyjeżdżać gdzieś za granice żeby miło spędzić czas. My w tym roku z rodziną wybieramy sie do hotelu grand lubicz w Ustce. Nasi znajomi byli rok temu i wrócili zachwyceni, więc my teraz też się wybieramy. Przeglądałam ofertę na ich stronie i z tego co widzę, to naprawdę jest tam mnóstwo rzeczy do robienia, więc nie martwie się o to, że będzie nudno :D Już nie mogę się doczekać :)

#34 ~ksenia~

~ksenia~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2016 - 08:35:39

My już wróciliśmy znad morza, nie ma co ukrywać było cudownie, żeby nie zatoki które mnie zaatakowały podczas pobytu, ale chyba przez te zmiany temperatury albo nurkowanie. Całe szczęście szybko pomógł mi sinufast to nie miałam zmarnowanego urlopu.

#35 ~jessy~

~jessy~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2016 - 15:16:46

Z takich fajniejszych rzeczy jakie mi się podobały w Aquapark Reda to bym polecała River Expedition. Płynie się wolny nurtem przez kilkaset metrów, jest zamkowa fosa, wulkan, palmy, można się rzeczywiście poczuć jak na jakiejś wyprawie z serii Indiana Jones.

#36 ~wronka90~

~wronka90~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2016 - 12:40:24

Ależ się pięknie zrelaksowałam parę dni temu w Aquapark Reda. Bicze wodne, masaże pleców i karku – cudo! Polecam każdej zapracowanej kobiecie. Miejsce idealnie się nadaje, żeby przyjść z dziećmi. Moje dzieciaki to najlepiej się bawią w strefie Water Slides – to są zjeżdżalnie. Jest jedna taka Ulstra Speed gdzie tylko najstarszy syn może wejść, z tego co mówi to efekt zjazdu jest kosmiczny.

#37 ~darttuu~

~darttuu~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2017 - 10:53:27

Mi się bardzo podoba w Aquaparku Reda. Jestem tam z dziećmi chyba już co weekend. Dobry cennik, ciekawe zjeżdżalnie, na pewno jest bezpiecznie i to mówię jako matka 5 latka, który jest bardzo awaryjnym dzieckiem. Jak w ciągu tygodnia nie rozbije sobie kolana, albo kostki, albo nie przetnie wargi czymś to jest cud. A w parku nic mu się jeszcze nie stało.

#38 ~gracjan~

~gracjan~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2019 - 12:15:59

Kołobrzeg polecam i tamtejszą restauracje My Fish - dla wielbicieli ryb morskich, bo tamtejsi kucharze naprawdę znają się na rzeczy. Choć klasycznych dań jak karkówka czy schaboszczak też nie brakuje. A sama miejscowość bogata że tak rzeknę, nudzić się nie można

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: drogo

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych