Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Walka prezesa KO z niezwisłymi sądami i członkami spółdzielni

spółdzielnia przylesie Koszalin

2 odpowiedzi w tym temacie

#1 wald13

wald13

    Swojak

  • Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 248 postów

Napisano 20 grudzień 2018 - 17:44:58

Dzisiaj 20 grudnia 2018 roku Sąd Okręgowy w Koszalinie wydał kolejny wyrok korzystny dla "zwykłego człowieka" którego z nieznanych powodów władze KSM "Przylesie" nie chcą przyjąć na członka spółdzielni, chociaż ma on do tego PRAWO wynikające z aktualnych ustaw. 
Władze spółdzielni KSM "Przylesie" kierując się irracjonalnym uporem, po raz kolejny (chyba już 5) przegrywają proces, a Sąd musi im w uzasadnieniu wyroku wykładać podstawy rozumienia prawa oraz jego właściwej realizacji. 
Nie pomogło "emocjonalne" zeznanie prezesa zarządu złożone przed Sądem jako strona sporu, w którym to zeznaniu prezes uznał się za JEDYNEGO interpretatora przepisów prawa, a jednocześnie wskazał, że sądowe wyroku nie są dla Niego prawidłowe, bo On wie lepiej. 
Ano zobaczymy. 
Pewnie prezes każe swoim służbom prawnym złożyć kolejną apelację do Sądu apelacyjnego w Szczecinie. Współczujemy służbom prawnym, że muszą wykonywać takie polecenia, ale rozumiemy ich postawę, bo gdyby nie wykonywały poleceń prezesa, to musiałyby szukać innego pracodawcę, a ten znalazłby pewnie innego, bardziej służalczego prawnika. Za nasze pieniądze zresztą.
Jutro kolejny wyrok zapadnie w procesie gdzie władze spółdzielni odmawiają przyjęcia na członkinię spółdzielni, wdowie po zmarłym członku spółdzielni. To już jest zwykłe świństwo, które juto Sąd oceni. 
Będzie relacja .....

 #2 ~Przylesianin~

~Przylesianin~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2018 - 08:40:17

To wszystko jest walką z wiatrakami i będzie trwało tak długo, jak długo ten satrapa będzie się czuł właścicielem prywatnego podmiotu gospodarczego. Jak długo jeszcze będzie tolerowane takire bezprawie, przecież w zasobach KSM "Przylesie" mieszka wielu sędziów, prokuratorów, radców prawnych, adwokatów i co, nie umieją czytać prawa i nie włączą się do akcji walki z bezprawiem??? Zastanówmy się w czasie Świąt, może ktoś coś mądrego wymyśli?  #3 ~Maria~

~Maria~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2018 - 11:57:40

To wszystko jest walką z wiatrakami i będzie trwało tak długo, jak długo ten satrapa będzie się czuł właścicielem prywatnego podmiotu gospodarczego. Jak długo jeszcze będzie tolerowane takire bezprawie, przecież w zasobach KSM "Przylesie" mieszka wielu sędziów, prokuratorów, radców prawnych, adwokatów i co, nie umieją czytać prawa i nie włączą się do akcji walki z bezprawiem??? Zastanówmy się w czasie Świąt, może ktoś coś mądrego wymyśli?  

Nie licz na to by te owce podatne na strzyżenie coś wymyśliły. To ludzie którzy lubią jak się ich oszukuje

Dodaj odpowiedź  Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: spółdzielnia, przylesie, Koszalin

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych