Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Warsztat szamochodowy w Sławnie

27 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Bronek~

~Bronek~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2010 - 15:39:44

Proszę o polecenie.

#2 ~iREK~

~iREK~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2010 - 15:52:46

BRAK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2010 - 15:55:16

Proszę o polecenie.

Polecam warsztat Irka Siernickiego przy ul. Gdańskiej.

#4 ~darek~

~darek~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2010 - 16:32:26

Polecam warsztat Irka Siernickiego przy ul. Gdańskiej.

Dzieki, skorzystam.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2010 - 21:48:27

Warsztat dobry, ale ceny za wysokie.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2010 - 14:46:50

Warsztat beznadziejny, Panowie nie znają się na swojej pracy, klientów mają w głębokim poważaniu, temat już był na forum, ale widocznie zbyt dużo złych opinii na temat tego zakładu, że ktoś musiał założyć kolejny temat, aby się polecić ...

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2010 - 15:36:19

Warsztat beznadziejny, Panowie nie znają się na swojej pracy, klientów mają w głębokim poważaniu, temat już był na forum, ale widocznie zbyt dużo złych opinii na temat tego zakładu, że ktoś musiał założyć kolejny temat, aby się polecić ...

A kogo ty polecasz?

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2010 - 17:15:49

No to poleć porządny warsztat.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2010 - 18:00:23

Proszę o polecenie.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2010 - 08:17:37

Niepolecam Małachowskiego bo to ku*** i złodziej , Skwierawskiemu tylko 126p i tak coś spieprzy!

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2010 - 08:18:42

Jurek Michno na Kossaka - polecam.

#12 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2010 - 16:48:26

Witam, niestety podejrzewam,że o naprawdę dobrego i uczciwego właściciela warsztatu dość ciężko...jest wielu, ale pewnie jak zawsze znajdziemy skazę na ich pracy.Osobiście polecam warsztaty firmowe, np.Fiata , Hondy czy Renault.Wbrew obiegowym opiniom nie są wcale droższe od " naszych" a zatrudnieni tam ludzie znają się na poszczególnych markach bardzo dobrze!Miałem przyjemność sprawdzić fachowość Hondy w Słupsku, obsługa super, a cena niższa niż w Sławnie.Polecam.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2010 - 15:22:05

Po 1 to w ASO np BMW wychodzi taniej coś zrobić niż w Sławnie...:) A co się tyczy samych fachowców to Siernicki czasem potrafi ale jak już zaczniesz do niego częsciej zaglądać to "kosi", Skwierawski maski od auta nie umie otworzyć a jak jego młody Ci zacznie auto testować to lepiej na szrot do Kosa oddać, Grzelak ok, i J. Warzych z Warszkowa podobno niezły ale i tak między ASO aSławno wybieram ASO;)

#14 ~pizzamann~

~pizzamann~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2010 - 16:23:20

żadnego z wyżej wymienionych nie polecam, specjalistów zazwyczaj brak w tych warsztatach , zmienić klocki olej ok resztę już strach naprawiać , lokalne serwisy firmowe Koszalin , Słupsk totalne dno , wystarczy poczytać, pogadać z ludźmi którzy mieli problemy , zazwyczaj i tak kierują do trójmiasta.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2010 - 16:28:10

żadnego z wyżej wymienionych nie polecam, specjalistów zazwyczaj brak w tych warsztatach , zmienić klocki olej ok resztę już strach naprawiać , lokalne serwisy firmowe Koszalin , Słupsk totalne dno , wystarczy poczytać, pogadać z ludźmi którzy mieli problemy , zazwyczaj i tak kierują do trójmiasta.

A kogo polecasz?

#16 ~pizzamann~

~pizzamann~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2010 - 16:41:32

W dzisiejszych czasach samochód osobowy jest tak bardzo złożony że warto jechać do warsztatu który się specjalizuje w naprawie , diagnozie konkretnych elementów. Mechanik do wszystkiego nie istnieje to oczywiste, co najwyżej bystry diagnostyk może zweryfikować co się dzieje i ewentualnie odesłać do konkretnego specjalisty lub serwisu.Można to porównać do służby zdrowia , lekarz rodzinny nie koniecznie musi być chirurgiem.

#17 ~kasia~

~kasia~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2010 - 20:05:49

Pan Róg kolo strazy pozarnej,uczciwy,niedrogi i slowny.Polecam!

#18 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2010 - 20:08:21

W dzisiejszych czasach samochód osobowy jest tak bardzo złożony że warto jechać do warsztatu który się specjalizuje w naprawie , diagnozie konkretnych elementów. Mechanik do wszystkiego nie istnieje to oczywiste, co najwyżej bystry diagnostyk może zweryfikować co się dzieje i ewentualnie odesłać do konkretnego specjalisty lub serwisu.Można to porównać do służby zdrowia , lekarz rodzinny nie koniecznie musi być chirurgiem.

i to mnie delikatnie mówiąc wkurza, ja musiałem kończyć uczelnie i teraz muszę znać się na wszystkim co mnie dotyczy, a mechanik (szczególnie w sławnie) jak mu nie pokażesz co ma zrobić, nie powiesz, to ci zrobi prawie wszystko tylko nie naprawi usterki, niestety wyboru wielkiego to nie mamy, a autko czasem wymaga luknięcia pzdr wszystkich zmechanizowanych.

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2010 - 20:41:22

i to mnie delikatnie mówiąc wkurza, ja musiałem kończyć uczelnie i teraz muszę znać się na wszystkim co mnie dotyczy, a mechanik (szczególnie w sławnie) jak mu nie pokażesz co ma zrobić, nie powiesz, to ci zrobi prawie wszystko tylko nie naprawi usterki, niestety wyboru wielkiego to nie mamy, a autko czasem wymaga luknięcia pzdr wszystkich zmechanizowanych.

dobrze napisane.

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2010 - 19:25:12

Proszę o polecenie.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych