Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Warsztat szamochodowy w Sławnie

24 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~smoczek~

~smoczek~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2010 - 17:19:29

hahah J,Warzych nie rozśmieszaj mnie:) , to ty chcesz naprawić auto czy hulajnogę bo do tego się on nadaje?? Gościu bez szkoły i talentu.

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2010 - 19:57:08

hahah J,Warzych nie rozśmieszaj mnie:) , to ty chcesz naprawić auto czy hulajnogę bo do tego się on nadaje?? Gościu bez szkoły i talentu.

Więc kogo polecasz?

#23 ~gościnnie~

~gościnnie~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2010 - 10:42:47

ja naprawiam samemu ;) oczywiście nie wszystko potrafię ale jak muszę to daje do siernickiego trochę kosi na cenie części i różnie z diagnozami u niego ale daje 2 lata gwarancji na części i usługi.

#24 ~ehh~

~ehh~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2010 - 10:56:53

byle nie grzelak... to co zrobił z moim samochodem to woła o pomste do nieba, oddałem samochód na naprawę silnika, w między czasie właściciel wyjechał sobie za granicę a samochód zostawił uczniakom, nic nie wiedział co z moim samochodem robią itd. zostawiłem numer kontaktowy jednak mimo to bez żadnego kontaktu ze mną, ani zapytania o zgodę wymienili jakieś tam wymyślone części, a jak zapytałem kto im pozwolił powiedzieli, że przecież i tak musiałbym wymienić, samochód miał być w naprawie 4-5 dni, stał ponad 3 tygodnie, i zapłaciłem prawie 4-krotnie więcej niż było mówione na początku... nigdy więcej, z daleka i szrokim łukiem...

#25 ~Bogdan~

~Bogdan~
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2019 - 12:52:27

Witam nie bede sie wypowiadal jak kto robi ale jesli szukacie kogos konkretnego to na mickiewicza na przeciwko rowerowego mieszka gosc imie nie znam ale przez okno widzialem jak robi oswietlenie auta caly przod rozebral przerobil instalacje i xsenony kierunki nawet lusterka skladaly sie po zabiegu tego goscia a ostatnio wymienial amortyzatory tylne i zrobil to szybciej niz niejeden warsztat wiem tylko ze auto jego to renault a mieszka gdzies w jednej z klatek naprzeciwko rowerowego moze tam jedzcie jak macie problem moze pomoze on za pare groszy

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych