Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~goha~

~goha~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2018 - 15:54:23

jakieś pół roku temu komornik zajął mi konto za dług( 1050 zł plus odsetki itd - razem prawie 5tyś. )podobno za zerwanie umowy z cyfrą  w 2001 roku( nigdy nie brałam tv cyfra). jakaś firma ten dług odkupiła i mam teraz prawie 5000 zł długu. co robić. dodam że w 2001 roku miałam  dopiero w grudniu 18 lat . kiedy niby tą cyfre wziełam to nie wiem ale podobno ok 130 km od mojego miejsca zamieszkania. to jakiś szfindel jest. co robić? goha

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2018 - 22:39:35

Sprzedajecie Wolność za 500+ ,a teraz za brak potrzeby spłacania długów. A czyje to długi, a czyja to Wolność piselektoracie?

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2018 - 22:40:01

Sprzedajecie Wolność za 500+ ,a teraz za brak potrzeby spłacania długów. A czyje to długi, a czyja to Wolność piselektoracie?

#4 ~Pablo~

~Pablo~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2018 - 23:06:47

jakieś pół roku temu komornik zajął mi konto za dług( 1050 zł plus odsetki itd - razem prawie 5tyś. )podobno za zerwanie umowy z cyfrą  w 2001 roku( nigdy nie brałam tv cyfra). jakaś firma ten dług odkupiła i mam teraz prawie 5000 zł długu. co robić. dodam że w 2001 roku miałam  dopiero w grudniu 18 lat . kiedy niby tą cyfre wziełam to nie wiem ale podobno ok 130 km od mojego miejsca zamieszkania. to jakiś szfindel jest. co robić? goha

wnieś zarzut przedawnienia do sądu który wydał orzeczenie w tej sprawie.  ten dług przedawnia się po trzech latach. sprawdż kiedy zostało wydane postanowienie o nakazie zapłaty. jak z datą po 2004 roku to wnieś zażalenie za postanowienie sądu. druga wersja jest taka . napisz do sądu który wydał postanowienie że zmieniłaś adres zamieszkania i nie moglaś odebrać pisma od nich ,i podaj adres nowy na ktory mają ci napisać nowe postanowienie o nakazie zaplaty . i wtedy znowu napisz ,że dług za cyfre przedawnia się po 3 latach . i po sprawie . muszą anulować ci komornika . pierwsze primo żnajdż wyrok sądu. od niego wszystko zależy ,jaka kolejność pisania . Pzdr

#5 ~reja~

~reja~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2018 - 13:38:31

To jest jakaś paranoja. Dlatego tak ważne by sprawdzać się nie raz, i nie dwa w KRD i pilnować swoich wydatków. Niestety nie jest łatwo z finansami w dzisiejszych czasach.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: pomocy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych