Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~wędkarz~

~wędkarz~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2012 - 20:42:38

a ja tam wole szybkie motorówki z łeby kuter się5 h buja na falach aż dopłynie na łowisko a motorówką 1 3 h jestem 70 km od brzegu !!!! i nie bede reklamował nikogo poptostu wole szybkie motorówki !!!

#2 ~niezadowolony~

~niezadowolony~
  • Goście

Napisano 14 październik 2014 - 21:47:18

kuter moze byc ale wlasciciel kaze obsludze odplywac z lawicy zeby pozniej u niego ryby kupic tyle w temacie

#3 ~Artur~

~Artur~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2014 - 16:27:50

Byłem na kutrze My Paweł 6 grudnia , Kuter czysty zadbany , Obsługa Super , szyper bardzo dobrze napływał na łowisko prawdziwy zawodowiec , połów bardzo udany , gorąco Polecam Artur Pyrzyce

#4 ~Lucjan~

~Lucjan~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2019 - 07:45:57

Kuter Paweł wypływa w morze nawet przy 5 w porywach 6 w skali Beauforta. Czy to plus? Absolutnie nie, bo to tylko po to aby zarobić. Ekipa: kucharz chamski a szyper tak pływa aby nie nałowić ryb. Byłem na Pawle któryś raz ... na pewno ostatni. Jest coraz gorzej. Szczerze NIE POLECAM.

#5 ~Tomek~

~Tomek~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2019 - 22:08:56

Witam, byłem na kutrze "Paweł" o to po raz ostatni. Jeździliśmy do Pani Barbary kilka lat z rzędu. Od 4 lat wstecz zaczęło się psuć ale w marcu tego roku właściciel przeciął. Wydzwonił nas na wypłynięcie, przejechaliśmy 600 km, wypuścił nas w morze po czym okazało się że wieje minimum 5 , ale mimo wszystko płynęliśmy. Na łowisku 15 minut po czym okazuje się że wracamy bo za mocno wieje. Niestety właściciel się nie poczuł i skasował nasa cały rejs dodając dodatkowo kilka chamskich tekstów. Co do załogi to faktycznie obrażeni że pracują. Szyper płynie bo musi, wieczne narzekanie że mu ryba ucieka itd itd o pozostałej części nie wspomnę chamstwo.Jesli nie chcecie wyrzucić pieniędzy w błoto nie korzystajcie z usług ani "Pawła" ani " szypra"

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych