Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Wegańskie jedzenie

2 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Basiaa~

~Basiaa~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2019 - 10:44:06

Cześć wege siostry. Szukam dobrych wegańskich burgerów, ale czegoś takiego, co naprawdę ma super skład, smak, zapach i nie rozpływa się po przygrzaniu. Z góry dziękuję za przepisy – chodzi mi o gotowe produkty dobrej jakości.

#2 warmo

warmo

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 180 postów

Napisano 22 listopad 2019 - 17:29:51

Cześć! Też teraz się zastanawiam nad przejściem na weganizm głównie dlatego, że sporo osób opisuje jak dobrze się czuje na takiej diecie i o ile lepszą kondycję mają bez jedzenia mięsa. Na ten moment czytam na blogach takich jak https://migliori-integratori.it/ artykuły na ten temat i zastanawiam się jak w szybki sposób mogę zmienić swoje nawyki żywieniowe. Jakieś porady ? 

#3 ~Grazka~

~Grazka~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2019 - 11:01:38

Ja mam dla ciebie bardzo dobre rozwiązanie i są nim ryby. Oczywiście, jeśli akurat Ty dopuszczasz jedzenie ryb. Mam znajomych wegetarian i oni akurat uwielbiają ryby i jedzą je bardzo często. Ostatnio jak byłam u nich na domówce, to podawali też burgery i początkowo zrobiłam wielkie oczy, bo pomyślałam sobie, no jak to tak, tacy wielcy wegetarianie, a tu wjeżdża buła z mięsem. Koleżanka się potem śmiała, że to wcale nie jest mięso, tylko wege burgery i pokazała mi opakowanie, bo naprawdę nie byłam w stanie uwierzyć. Później kupiłam sobie to sama, to są wegeburgery Vivera 200 g w opakowaniu i powiem Ci, że sztos. Dla takiego smaku to ja bym była sama skłonna przejść na wegetarianizm ha ha.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych