Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Wesele w Starym Resku-opinie

48 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 04 październik 2010 - 15:25:16

Witam, niebawem będę miała wesele w Starym Resku u Państwa Sobczak? Czy ktoś miał bądź był na weselu tam? Proszę o opinie, szczególnie o jedzeniu

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 październik 2010 - 16:20:50

Witam, niebawem będę miała wesele w Starym Resku u Państwa Sobczak? Czy ktoś miał bądź był na weselu tam? Proszę o opinie, szczególnie o jedzeniu

Miałam przyjemność się w "Sobczakównie" bawić na weselu.Istna rewelacja.Jedzenie pierwsza klasa :)

#3 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2011 - 21:57:56

Ponawiam pytanie i proszę o opinie

#4 ~Bajabongo~

~Bajabongo~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2011 - 23:11:56

Poszukaj na forum było sporo na temat wesel: gdzie, jak i za ile, nie ma potrzeby zakładać nowego tematu-życzę udanej zabawy-na weselu oczywiście :D

#5 ~ewa~

~ewa~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2011 - 13:17:38

jedzenie wybierasz sama więc w czym problem ............
byłam na weselu w Resku -TRAGEDIA-NAJLEPIEJ NAJEŚC SIE W DOMU I NICZEGO NIE DOTYKAC
obsługa fatalna ,smak jedzenia przypomina sieczkę -typowa wies -NIE POLECAM
podają tatara na poprawinach ,który leżakował sobie dzien wcześniej na weselnych stołach
oszczędzają na ilości jedzenia ,z łaska podaja czysty talezyk

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2011 - 13:45:58

jedzenie to tragedia. Tego co nie zjedzą na jednym weselu mrozi się i podaje na innym. PORAŻKA. A te opinie o rzekomej wykwintności smaków etc. to z pewnością piszą właściciele.

#7 ~sołtysa żona~

~sołtysa żona~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2011 - 19:05:47

jedzenie to tragedia. Tego co nie zjedzą na jednym weselu mrozi się i podaje na innym. PORAŻKA. A te opinie o rzekomej wykwintności smaków etc. to z pewnością piszą właściciele.

tam nie ma żadnej wykwintności ,byłam NA WESELU NA SYLWESTRZE I NIEFORMALNYM SPOTKANIU nie polecam
POLECAM GROMNIK

#8 ~khalan~

~khalan~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2011 - 21:17:59

Przed swoim weselem w Starym Resku pytałam wielu osób o opinie. Faktycznie- jest to wieś i wesele jest typowo wiejskie więc nie spodziewajcie się bankietu w restauracji. Obsługa faktycznie jest fatalna( wiedziałam o tym wcześniej).Zajmują się tym córki Pani Sobczak,czyli na zasadzie " robię wielką łaskę że tu jestem", jak je zobaczyłam po wejściu na salę to ręce opadły- ubrane w getry, adidasy i podkoszulkę mimo że wcześniej pytałam o to jak będą ubrane i zapewniono mnie że nie tak:) Widocznie niektórzy myślą że biały podkoszulek to to samo co biała bluzka z kołnierzykiem:) Rozwiązałam problem obsługi zatrudniając na te dni profesjonalną pomoc w postaci jednej Pani, która obsługiwała bardzo elegancko, zmieniała talerzyki, podawała alkohol w koszyczku itp podczas gdy obsługa Sobczaków miała strasznego focha. Zastrzegam, że poinformowałam ich o tym fakcie wcześniej że taka osoba będzie i nie było problemu ale na weselu podczas tortu młoda Sobczakowa która go w przywiozła powiedziała po cichu: "Torta kroi sobie Pani sama" hahahha. Ogólnie to miałam to kompletnie gdzieś bo wynajęta przez nas Pani super się sprawiła robiąc to do rana z uśmiechem. Jesli chodzi o inne sprawy:tatara faktycznie tak podają- my wiedząc o tym po prostu poprosiliśmy o wykonanie go mniej niż zazwyczaj właśnie po to żeby nie został. Wszystkie sprawy dokładnie mieliśmy umówione zgodnie z opiniami innych osób więc wiedzieliśmy czego się po nich spodziewać:)Wesele mieliśmy piękne, Sala w satrym Resku zachwyciła gości- nie jest to zasługa Sobczaków ale nie oszczędzaliśmy na firmie dekoratorskiej włącznie z wynajęciem pokrowców na krzesła itd. Co do jedzenia- WSZYSTKICH NIE ZADOWOLISZ jeden lubi pomidorową a inny nie i tyle na ten temat. U nas było bardzo dobre , goście byli bardzo zadowoleni zresztą sama próbowałam wszystkiego a nie należę do osób zadowolonych z byle czego:) Ogólnie życzę dużo szczęścia i duzo siły w walce z Sobczakami- pamiętaj wszystko dokładnie omawiaj i stawiaj na swoim ( Przypuszczam że Sobczakowie po moim wesele odetchnęli z ulgą że więcej mnie nie zobaczą hahahha)TO TWOJE WESELE, TWOJ DZIEN I JESCZE SIE TAKI NIE URODZIŁ CO BY WSZYSTKIM DOGODZIŁ!!!!!!!!!!!!!Szczęscia życzę!
P>S>Ludzie przyjmijcie do wiadomości że istnieje wiejskie wesele wygląda inaczej niż w restauracji. Moi goście czuli się tam bardzo na luzie , super się bawili. Pewnie gdybyś zrobiła wesele w super eleganckiej sali bankietowej to by powiedzieli że było sztywno i porcje restauracyjne.....
Bawcie się dobrze !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#9 ~aga~

~aga~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2011 - 09:26:28

polecam odremontowany stary młyn w Tarnowie koło Łobza

#10 ~ewa~

~ewa~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2011 - 11:53:51

ciekawe czy Sobczaki to czytają (i wyciagają wnioski)
zgadzam sie w pełni z poprzedniczką -to Ty decydujesz co ,jak i przez kogo będzie podane
mieszkam po sasiedzku ,byłam tam na weselu ,na sylwestrze i będe na weselu w sierpniu -BRRR..........gęsia skórka ,
wiem ,że nikomu sie nie dogodzi ,ale wiem równiez ,że jak cię widzą tak cię piszą,
nie można oszczędzac na obsłudze i usmiechu -w końcu mają zapłacone (wiem równiez ,że sobczaki mają kredyt do spłacenia -stąd te oszczędności -dla porównania GROMNIK ,SMOŁDZIĘCINO U KOCHANA TO TEZ WIES -ALE JAKI POZIOM NIEPORÓWNYWALNY Z SOBCZAKAMI

#11 ~khalan~

~khalan~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2011 - 19:01:53

Nie sądzę żeby wyciągali jakiekolwiek wnioski. Ich zdaniem te wszystkie sprawy które opisałam to zwykłe czepianie się i wymyślanie:) Moje wesele było udane- ale raczej dlatego że trzymaliśmy wszystko pod kontrolą wiedząc czego po Sobczakach można się spodziewać....Na pewno mają ogromne braki i wiele muszą się jeszcze nauczyć. Jednak przed swoim weselem moja teściowa poprosiła aby każda potrawa była dekorowana w taki a nie inny sposób- i tu nas zaskoczyli: potrafili zrobić przepiękne dekoracje potraw !
Jeśli organizujesz u nich wesele: WYMAGAJ WYMAGAJ WYMAGAJ - nie ograniczaj się do zapłaty za gości i co ma być to będzie. Usiądź z Sobczakami z listą wymagań, przedstaw swoje oczekiwania i wątpliwości - to twoje prawo!
Z tego co piszesz wynika że wpłaciłaś już zaliczkę(???) więc przestań mieszać sobie w głowie i weź sprawy w swoje ręce. NA PEWNO WSZYSTKO SIĘ UDA!Powodzenia!

#12 ~khalan~

~khalan~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2011 - 19:06:32

Zapomniałam dopisać że jeśli chodzi o jedzenie u mnie było go bardzo dużo. Może braki na innych weselach wynikały z kwoty jakie zapłacili Młodzi za gości???? Wszystko mogę o nich powiedzieć ale od nikogo nie słyszałam że jest u nich mało jedzenia... Pamiętaj że u nich całą noc są kucharki w kuchni włącznie z Panią Sobczak więc poproś świadkową lub mamę o kontrolę nad sytuacją na stołach.

#13 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2011 - 21:49:12

Zapomniałam dopisać że jeśli chodzi o jedzenie u mnie było go bardzo dużo. Może braki na innych weselach wynikały z kwoty jakie zapłacili Młodzi za gości???? Wszystko mogę o nich powiedzieć ale od nikogo nie słyszałam że jest u nich mało jedzenia... Pamiętaj że u nich całą noc są kucharki w kuchni włącznie z Panią Sobczak więc poproś świadkową lub mamę o kontrolę nad sytuacją na stołach.

Czy mogłabyś dać mi namiary na panią, która wam pomagałą dodatkowo? Jaki czas temu robiłaś tam wesele? Kto dekorował wam salę? Proszę, odpisz na maila ni-ut@wp.pl

#14 ~swojak~

~swojak~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2011 - 13:05:08

Jakbym miała na Twoim miejscu wybierać między Sobczakami a GROMNIKIEM zdecydowanie polecam to drugie. Jeszcze zależy w jakim miesiącu masz slub bo latem u Sobczaków jest tragedia, woda sie skrapla z dachu i leci na stół. Co do Gromnika mogę Ci na prawdę polecić to miejsce, wszystko jest ok tylko właścicielkę tez trzeba kontrolować.

#15 ~Mariusz~

~Mariusz~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2011 - 14:41:52

Jest wiele dobrych miejsc.
Proponuję sprawdzić na stronie:
"Mała Wenecja" -Smołdzięcino k/Połczyna, (obsługa super, miło, czysto i przyjemnie, bywają dodatkowe atrakcje nie wliczone w koszta - duży atut to noclegi mają pokoje I liga.)tego brakuje u Sobczaka i w Gromniku.
Jedzenie bardzo dobre, często widnieje dziczyzna, kucharz to prawdziwy fachowiec.
Jak miałbym wybierać z tej trójki to MAŁĄ WENECJE.
Nie usłyszysz złej opini mimo że natura sprawiła im kłopot na Sylwestra w postaci zaniku prądu(ale od czego są agregaty:)Bawiłem się super, orkiestra na pięć, prawie do 7.oo.
Popytaj więcej ludzi.
Życzę powodzenia.

#16 ~Kicioszka~

~Kicioszka~
  • Goście

Napisano 08 październik 2012 - 17:48:09

Wiecie co, ja też byłam na weselu u Sobczaków dwa razy i wydaje mi się, że przesadzacie z tą obsługą. Mi wydają się w porządku, zwłaszcza, że goście czasami potrafią dokuczyć. Osobiście jak idę na wesele to zachowuję się tak, żeby nikomu nie robić kłopotu za to niektórzy goście mają podejście takie, że jak "płacą" młodym i dają prezenty to każdy musi koło nich skakać i kłaniać się - włącznie z młodymi a o obsłudze nie wspomnę. Tak więc bez przesady. Jedzenie bardzo mi odpowiadało. Więc polecam.

#17 ~Czaruś~

~Czaruś~
  • Goście

Napisano 08 październik 2012 - 19:22:36

Witam forumowiczów;
Miałem okazję być na dwóch weselach w "Sobczakówce". Żadnych zastrzeżeń co do potraw , smaczne, ciepłe, szeroki asortyment przystawek. Niezadowoleni weselnicy, zabierający głos na forum - to zapewne w wyniku śrubowania, obniżania stawek żywieniowych, ALBO TANIA FORMA REKLAMY NIEUCZCIWEJ KONKURENCJI. Obsługa na dobrym poziomie. Swojskie, wiejskie klimaty. Z noclegami mały kłopot (25-30 miejsc), ale można się dogadać w "50 Dębach"(ok. 2 km) i wykupując ok. 50 miejsc stawka staje się przyzwoita. Udanej zabawy !

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2013 - 20:47:48

Przed swoim weselem w Starym Resku pytałam wielu osób o opinie. Faktycznie- jest to wieś i wesele jest typowo wiejskie więc nie spodziewajcie się bankietu w restauracji. Obsługa faktycznie jest fatalna( wiedziałam o tym wcześniej).Zajmują się tym córki Pani Sobczak,czyli na zasadzie " robię wielką łaskę że tu jestem", jak je zobaczyłam po wejściu na salę to ręce opadły- ubrane w getry, adidasy i podkoszulkę mimo że wcześniej pytałam o to jak będą ubrane i zapewniono mnie że nie tak:) Widocznie niektórzy myślą że biały podkoszulek to to samo co biała bluzka z kołnierzykiem:) Rozwiązałam problem obsługi zatrudniając na te dni profesjonalną pomoc w postaci jednej Pani, która obsługiwała bardzo elegancko, zmieniała talerzyki, podawała alkohol w koszyczku itp podczas gdy obsługa Sobczaków miała strasznego focha. Zastrzegam, że poinformowałam ich o tym fakcie wcześniej że taka osoba będzie i nie było problemu ale na weselu podczas tortu młoda Sobczakowa która go w przywiozła powiedziała po cichu: "Torta kroi sobie Pani sama" hahahha. Ogólnie to miałam to kompletnie gdzieś bo wynajęta przez nas Pani super się sprawiła robiąc to do rana z uśmiechem. Jesli chodzi o inne sprawy:tatara faktycznie tak podają- my wiedząc o tym po prostu poprosiliśmy o wykonanie go mniej niż zazwyczaj właśnie po to żeby nie został. Wszystkie sprawy dokładnie mieliśmy umówione zgodnie z opiniami innych osób więc wiedzieliśmy czego się po nich spodziewać:)Wesele mieliśmy piękne, Sala w satrym Resku zachwyciła gości- nie jest to zasługa Sobczaków ale nie oszczędzaliśmy na firmie dekoratorskiej włącznie z wynajęciem pokrowców na krzesła itd. Co do jedzenia- WSZYSTKICH NIE ZADOWOLISZ jeden lubi pomidorową a inny nie i tyle na ten temat. U nas było bardzo dobre , goście byli bardzo zadowoleni zresztą sama próbowałam wszystkiego a nie należę do osób zadowolonych z byle czego:) Ogólnie życzę dużo szczęścia i duzo siły w walce z Sobczakami- pamiętaj wszystko dokładnie omawiaj i stawiaj na swoim ( Przypuszczam że Sobczakowie po moim wesele odetchnęli z ulgą że więcej mnie nie zobaczą hahahha)TO TWOJE WESELE, TWOJ DZIEN I JESCZE SIE TAKI NIE URODZIŁ CO BY WSZYSTKIM DOGODZIŁ!!!!!!!!!!!!!Szczęscia życzę!
P>S>Ludzie przyjmijcie do wiadomości że istnieje wiejskie wesele wygląda inaczej niż w restauracji. Moi goście czuli się tam bardzo na luzie , super się bawili. Pewnie gdybyś zrobiła wesele w super eleganckiej sali bankietowej to by powiedzieli że było sztywno i porcje restauracyjne.....
Bawcie się dobrze !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

sala w starym resku zachwyciła gości- ale nie jest to zasługa właścicieli? ahahahaha to ciekawe, a kogo? Twoja? :)

#19 ~kamila~

~kamila~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2013 - 18:23:27

Jest wiele dobrych miejsc.
Proponuję sprawdzić na stronie:
"Mała Wenecja" -Smołdzięcino k/Połczyna, (obsługa super, miło, czysto i przyjemnie, bywają dodatkowe atrakcje nie wliczone w koszta - duży atut to noclegi mają pokoje I liga.)tego brakuje u Sobczaka i w Gromniku.
Jedzenie bardzo dobre, często widnieje dziczyzna, kucharz to prawdziwy fachowiec.
Jak miałbym wybierać z tej trójki to MAŁĄ WENECJE.
Nie usłyszysz złej opini mimo że natura sprawiła im kłopot na Sylwestra w postaci zaniku prądu(ale od czego są agregaty:)Bawiłem się super, orkiestra na pięć, prawie do 7.oo.
Popytaj więcej ludzi.
Życzę powodzenia.

Mała Wenecja to jakaś masakra byłam na weselu parę dni temu... Państwo Młodzi załamani:-((((((((( jak ktoś potrzebuje rzetelnbych informacji na temat Małej wenecji to odpowiem chetnię na priv.

#20 ~iwona~

~iwona~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2013 - 21:35:46

jestem ciekawa ,planujemy wesele w Małej Wenecji w przyszłym roku.proszę o rozwinięcie tematu.na co zwrócić uwagę?????

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych