Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Wesele w Starym Resku-opinie

48 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2018 - 12:27:30

Mam pytanie kto jestes szefem PiS w powiecie świdwińskim chce sie zapisac i nie wiem do kogo mam  się zweócić dzieuje za informacje i pozdrawiam

Szefem Prawa i Syjonizmu w powiecie jest podobno pewien nawiedzony dochtór!

Szukaj więc wśród nawiedzonych!

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2018 - 12:27:51

Mam pytanie kto jestes szefem PiS w powiecie świdwińskim chce sie zapisac i nie wiem do kogo mam  się zweócić dzieuje za informacje i pozdrawiam

Szefem Prawa i Syjonizmu w powiecie jest podobno pewien nawiedzony dochtór!

Szukaj więc wśród nawiedzonych!

#43 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2018 - 22:18:46

A co sądzicie o Gromniku?

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2018 - 14:20:20

Sobczakowka to miejsce ktore urzekło mnie niemziernie... Zaciszne, spokojne i ciepłe miejsce a przede wszystkim z piękną salą.. W czerwcu miałam okazje gościć na weselu w tym miejscu, i byłam ogromnie zachwycona swoistoscia tego miejsca.. Nie wiem jak moza narzekac n jedzenie w Sobczakowce jak i na obsługę. Jedzenie było wyśmienite i przepieknie podane.. Osobiscie mialam okazje przez przypadek zamienić słowo z bardzo sympatyczna i przeradosną wlascicielka i naprawde z wielkim wyczuciem smaku kucharką Panią Gosia. Bardzo jej gratuluje talenty i zdolnosci. A obsluga, obsluga nie ma sobie nic do zarzucenia, kulturalni i bardzo pogodni i sympatyczni i elganccy mlodziency. Bylam olbrzymie zdumiona jak wiele checi wkladaja w to aby na stolach zarówno i na sali panował apteczny porządek. Na stolach niczego nie brakowalo, kelnerzy przede wszystkim dbaja bardzo o estetyke i czystosc panujaca na stolach. Nim sie obejrzalam juz mialam czyste nakrycie. Naprawde jestem zdumiona. Ale największe gratulacje należą sie wlascicielom, Państwu Sobczak, ktorzy jak widze potrafili dobrac i skompletowac idealną ekipę do pracy. Da sie! To miejsce jest dowodem na to ze się da! Gratuluję szczerze i serdecznie będę polecal to miejsce innym to warte odwiedzenia miejsce! Zamierzamy z rodzina niedlugo zzawitać tam z powrotem, poki lato i slonce nas rozpieszcza.

#45 ~Małgosia~

~Małgosia~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2019 - 17:53:12

Właśnie dojeżdżamy z Sobczakówki po niesamowitym weselu. Muszę przyznać ze pomimo burzowego kataklizmu jaki nas dotknal, to wszystko odbyło się w należytym porządku. Właściciele potrafili zadbac aby wszystko się udało. Przepyszne jedzenie, którego było pod dostatkiem, i które przygotowuje chyba jakis Master Chef, niesamowita atmosfera, profesjonalna i przesympatyczna obsługa. Wszystko było cudowne. Dziękujemy

#46 ~Paulina~

~Paulina~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2019 - 10:05:39

Przez przypadek trafiłam na to forum i oczom nie mogę uwierzyć, jak podłym człowiekiem można być, żeby wypisywać rzeczy, które w ogóle nie mają miejsca. Pani, która dodała opinię niby dawno temu bo w 2011 roku, ma czelność między innymi zarzucać fatalną obsługę. Otóż chce powiedzieć, że to insynuacje wyssane z palca. PIerwszy raz na weselu w Sobczakówce byłam w 2018 aż na dwóch w 2018 roku. I naprawdę uczciwie mogę powiedzieć, że właściciele dobrali naprawdę żetelne, pracowite, a przede wszystkim przesympatyczne i śłużące pomocą kelnerki i kelnerów.  Proszę nie sugerować się opinią tej jednej Pani, jak widać która zorganizowała wesele, pchając się pomiędzy nogi i kucharkom i kelnerom. Byłam i widziałam, że w Sobczakówce wszystko jest w należytym porządku. Racją jest też, że kucharki są w kuchni do dyspozcyji całą noc,a gdzie w okolicy jest tak samo. Wielki szacunek, bo w innym okolicznych domach weselnych kuchnia pracuje do pólnocy i zmyka iteres. Obsługa dba o porządek na stołach tak, że nawet nie ma opcji, żeby wytrzeć usta drugi raz brudną chusteczką. Co do dań, nie byłam na innym weselu, na którym byłoby tak dużo ciepłych potraw, stoły są suto zastawione i nie można narzekać na braki. A przede wszystkim wszystko jest przepyszne i pachnie świeżością.Jest wszystko czego potrzeba. antyDama, która tak obsmarowała to miejsce powinna palić się ze wstydu, bo to co teraz reprezentuja przede wszystkim Właściciele Sobczakówki, kucharki i obsługa to niektóre domy weslene w dużych miastach mogłyby się schować. Jeżeli ta Pani miałą tak wygórowane zachcianki, że zatrudniła na sale swoją osobistą kelnerkę, brzydko mówiąc weszła w buty państwa Sobczak, to powinna wesele wyprawiać przynjamniej w Warszawie a nie na wsi. Pozdrawiam serdecznie wszystkich z domu weselnego Sobczakówka i polecam przyszłym małżonkom jak njabardziej to miejsce na organizacje wesela. Lepszego miejsca w okolicy nie znajdziecie

#47 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2019 - 15:48:51

Swietny dom.weselny mili wlasciciele obsluga brawo popieram wpis

#48 ~Maria~

~Maria~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2019 - 11:19:41

ażeby diabli wzięli te obelgi, które wpisała ta prosta kobiecina... ZUPEŁNE KLAMSTWA.. Jestem pod ogromnym wrażeniem tego miejsca, 2 tygodnie temu byłem tamże na weselu, przepysznego jedzenia pod dostatkiem, wysmienity żur, a furorę robią tamtejsze gołąbki... Obsługa fantastyczna, nie można zarzucić im nic złego, młodzi i piękni ludzie oraz bardzo życzliwi caly czas z usmiechem na twarzy.. To wszystko tworzy tam atmosferę bardzo rodzinną, człowiek czuje się jak w domu.

#49 ~Jan~

~Jan~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2019 - 21:30:53

super miejsce, cudowni i przesympatyczni ludzie, a jedzenie wysmienite, którego jest tyle ze kazdy znajdzie coś dla siebie. Polecsmy bardzo mocno

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych