Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Wezgraj = PiS + SLD czyli porozumienie ponad stołkami

PiS SLD Wezgraj Mętlewicz Ostaszewski

111 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2014 - 16:58:35

a kto jest w zarządzie sld?

#22 ~mem~

~mem~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2014 - 17:04:09

łącznie sld i pis mają jakieś 13 proc. Czy takiej władzy chcieli w mieście mieszkańcy??? raczej nie. Więcej nie głlosuję na wezgraja

nie 13% ale 13 mandatów, a PO 12

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2014 - 18:03:11

łącznie sld i pis mają jakieś 13 proc. Czy takiej władzy chcieli w mieście mieszkańcy??? raczej nie. Więcej nie głlosuję na wezgraja

PO jest w mniejszości a więc mieszkańcy nie chcą obecnej władzy.
I nie kłam POkrako, nigdy nie głosowałeś na Wezgraja.

#24 ~Henryk~

~Henryk~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2014 - 18:06:59

Ostaszewski nie będzie mi mówił na kogo mam głosować. głosowałem na sld ale do rady a Prezydentem może być tylko Jedliński

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2014 - 18:14:55

Ostaszewski nie będzie mi mówił na kogo mam głosować. głosowałem na sld ale do rady a Prezydentem może być tylko Jedliński

Kłamczuszek z PO. Tak się w swojej nienawiści zapędził, tak się przeraził, że PO została sama, że zapomniał że Ostaszewski do Rady Miejskiej nie startował :D :D :D :D

#26 ~łosoś~

~łosoś~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2014 - 18:40:11

Bardzo dobrze niech po spada na drzewo. Dosyć juz rządów partii oszustów. Mój głos w II turze na pana Wezgraja.

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2014 - 19:02:01

a czy sld to tylko ostaszewski?

#28 Endrju

Endrju

Bywalec

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPip
  • 91 postów

Napisano 21 listopad 2014 - 19:02:51

Kłamczuszek z PO. Tak się w swojej nienawiści zapędził, tak się przeraził, że PO została sama, że zapomniał że Ostaszewski do Rady Miejskiej nie startował :D :D :D :D

Gdzie on napisał, ze Ostaszewski startował do RM. Czytać nie potrafisz ? 

Głosowałem na Ostaszewskiego zarówno w wyborach prezydenckich jak i  do sejmiku. Zawsze głosuję na lewicę. Dziś dostałem obłuchem w głowę. Moim zdaniem to koniec lewicy w tym mieście, bo co to za lewica, która dogaduje się z smoleńskimi psycholami. Nic to, ruch SLD ma tez swoje dobre strony. Jak moja żona nigdy nie głosowała, tak teraz zdołałem ją przekonać do wizyty przy urnie 30 grudnia :)

Użytkownik Endrju edytował ten post 21 listopad 2014 - 19:04:23

#29 ~coco~

~coco~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2014 - 19:09:54

brawo p.Ostaszewski koniec kolesiostwa PO 

#30 ~Obywatel~

~Obywatel~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2014 - 19:43:53

Ludzie, co wy mówicie. Przecież w samorządach nie powinno chodzić o ideologie partajne ale o dobro mieszkańców. Samorządy są albo powinny być apolityczne, bo tutaj chodzi o rozwój i wizerunek miasta, w którym mieszkamy i chcemy mieć prezydenta - gospodarza a nie kukiełkę na pasku PO a szczególnie "VIP-ów" z Dworcowej. NIe chcę ale muszę pójść zagłosować na Wezgraja.

#31 ~co ty zrobiłeś~

~co ty zrobiłeś~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2014 - 19:53:33

Adamie co ty zrobiłeś z pisem?? z pisem?? szok dla wielu wyborców sld

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2014 - 20:06:56

Czym dostałeś w głowę Endrju? 30 grudnia to Twoja żona może sobie iść ale do fryzjera przed Sylwestrem a nie do urny :)

BARDZO DOBRA DECYZJA PANIE OSTASZEWSKI, TRZEBA ZROBIĆ WSZYSTKO ŻEBY PRZEZ KOLEJNE 4 LATA NIE BYŁO KOLESIOWSKO-KUMOTERSKIEGO FOLWARKU PLATFORMERSÓW.

#33 ~też zagłosuję na Artura~

~też zagłosuję na Artura~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2014 - 20:07:10

Ludzie, co wy mówicie. Przecież w samorządach nie powinno chodzić o ideologie partajne ale o dobro mieszkańców. Samorządy są albo powinny być apolityczne, bo tutaj chodzi o rozwój i wizerunek miasta, w którym mieszkamy i chcemy mieć prezydenta - gospodarza a nie kukiełkę na pasku PO a szczególnie "VIP-ów" z Dworcowej. NIe chcę ale muszę pójść zagłosować na Wezgraja.

10/10

#34 ~Mahjek~

~Mahjek~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2014 - 20:12:32

Nie interesuję się polityką, ale uważam że na wybory chodzić trzeba. W pierwszej turze głosowałem na Jedlińskiego bo zrobił fajne fontanny.

Zdziwiłem się, że wszyscy pozostali kandydaci popierają Wezgraja?!? Obejrzałem na fb ostatnią rozmowę w jakimś radiu (chyba Koszalin) i teraz rozumiem. Ten Jedliński to jakiś platfus. Na pewno nie zagłosuję na nie zagłosuję na niego w drugiej turze!

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2014 - 20:14:34

Wezgraja poparł Ostaszewski, przypomnę, że szef SLD oskarżał Artura W. w czasie kampanii o najgorsze rzeczy. 

Pytanie do wyborców SLD: jak się czujecie, chcecie mieć prezydenta, który nagina prawo, kombinuje? Co myślicie o zachowaniu swojego szefa?

Mętlewiczowa też wspiera Wezgraja, ładna koalicja - PiS i SLD: porozumienie ponad stołkami, byle do koryta.

Pytanie do wyborców PiS: jak się czujecie, będziecie głosować na byłego członka PZPR-u? Co myślicie o zachowaniu swojej szefowej, byłej członkini PO (zresztą oboje byli w jednym kole Platformy przed 2005 r.)?

Pozdrawiam wszystkich, szczególnie tych, którzy nie wyobrażają sobie wiceprezydentów - krzykliwej pieniaczki z PiS-u i cynicznego, przystojnego inaczej prawnika z SLD.

Porozumienie ponad stołkami, nie brzydzicie się?

Lepiej w ogóle nie iść do wyborów: głosując na Wezgraj, głosujesz na PiS i SLD w koalicji.

Może Ci policzyć ilu byłych członków PZPR pałęta się w PO, poczynając od kandydatów do sejmiku przez rady i spółeczki. Policz, to zobaczysz, że to PZPR-bis. PO wszystkich przygarnia, byle mieć poparcie, poczynając od Kęsika. 

#36 ~Głosuję na Jedlińskiego~

~Głosuję na Jedlińskiego~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2014 - 20:16:58

Ja głosuję na Jedlińskiego Prezydenta Koszalina

#37 ~zdziwiony wyborca~

~zdziwiony wyborca~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2014 - 20:45:08

A jeszcze tydzien temu Ostaszewski i Wezgraj obrzucali sie błotem i wyzywali od najgorszych (glownie donosy nawet do prokuratury w spr. koncertu Wilkow).

A dzis najlepsi przyjaciele.

O co tu chodzi prosze Panstwa?

#38 ~Jola~

~Jola~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2014 - 20:45:56

Ja głosuję na Jedlińskiego Prezydenta Koszalina

A ja nie. Przegiął kiedy wpisał Mikietyńskiego bez jego zgody na listę poparcia. A to że nie potrafił się przyznać i zganiał na jego chorobę jest już największym świństwem. W normalnych warunkach powinien spuścić wzrok i zrezygnować.

Głosuję na Wezgraja!

#39 ~babcia~

~babcia~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2014 - 21:02:00

Bardzo dobrze niech po spada na drzewo. Dosyć juz rządów partii oszustów. Mój głos w II turze na pana Wezgraja.

Dzis na rynku Miejskim kol.piotra zaatakowaly jakies panie wyzwaly od roznych,az musieli sie ewakuowac w pospiechu,ale jaja lud sie smial,wyrzygaly im wszystko,Zabierali stolicze ktory nakrywal sie lurka,,kawo podobna.Gnali tylko sie kurzylo.

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2014 - 21:06:15

Dzis na rynku Miejskim kol.piotra zaatakowaly jakies panie wyzwaly od roznych,az musieli sie ewakuowac w pospiechu,ale jaja lud sie smial,wyrzygaly im wszystko,Zabierali stolicze ktory nakrywal sie lurka,,kawo podobna.Gnali tylko sie kurzylo.

Typowi wyborcy Wezgraja i Pisu, pokroju Wrachola. No faktycznie jest sie czym szczycic :)

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: PiS, SLD, Wezgraj, Mętlewicz, Ostaszewski

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych