Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Wezgraj = PiS + SLD czyli porozumienie ponad stołkami

PiS SLD Wezgraj Mętlewicz Ostaszewski

111 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2014 - 21:15:35

Adamie co ty zrobiłeś z pisem?? z pisem?? szok dla wielu wyborców sld

SLD poparło Wezgraja, a nie PiS.Jaką koalicję zbuduje Wezgraj to się okaże po II turze. Myślisz, że za utrzymanie posadek szczury nie będą uciekać z Platformy ? Sądzę, że jeżeli Wezgraj będzie prezydentem, to kilkoro z nich ma już kupionych.

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2014 - 21:22:40

SLD poparło Wezgraja, a nie PiS.Jaką koalicję zbuduje Wezgraj to się okaże po II turze. Myślisz, że za utrzymanie posadek szczury nie będą uciekać z Platformy ? Sądzę, że jeżeli Wezgraj będzie prezydentem, to kilkoro z nich ma już kupionych.

Koalicję utworzy z PIS, nigdy tego nie ukrywał i nie ma wyjścia. Do większości na styk będzie potrzebował dwóch głosów SLD, które właśnie się sprzedało pewnie za jakies stanowiska. Prawdziw, lewicowy wyborca nigdy nie zaakceptuje SLD u boku fajfusów od pana dyrektora Rydzyka. Ostaszewski w moim odczuciu, powinien zachowac się neutranie,a co ja słyszę ? Nie dośc że popiera, to jeszcze SLD aktywnie włącza się w kampanie na rzecz Wezgraja... Śmiechu warte. Na miejscu Milera wywaliłbym ich wszystkich z partii. Niech się do Kaczych Kościńska zapisze ;)

#43 ~Akakij Akakijewicz~

~Akakij Akakijewicz~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2014 - 21:39:19

Pażywiom - uwidim.

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2014 - 21:41:49

Nie dośc że popiera, to jeszcze SLD aktywnie włącza się w kampanie na rzecz Wezgraja... Śmiechu warte. Na miejscu Milera wywaliłbym ich wszystkich z partii. Niech się do Kaczych Kościńska zapisze ;)

Chłopcze, przez to spamowanie chyba nawet nie zauważyłeś co się dzieje w polskiej polityce. Miller z Kaczyńskim stanęli w jednym szeregu w walce o uczciwe wybory.

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2014 - 21:46:05

Chłopcze, przez to spamowanie chyba nawet nie zauważyłeś co się dzieje w polskiej polityce. Miller z Kaczyńskim stanęli w jednym szeregu w walce o uczciwe wybory.

Po pierwsze nie jestem dla ciebie chłopcem. Idź sobie do Oskara  i tam poszukaj partnera. Po drugie co ma piernik do wiatraka ?

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2014 - 21:54:19

Ciekaw jestem ile Warchlaki dostaną dotacji od Wezgraja na szkółkę mordobicia, bo Natka Warchlakowa aż piszczy z podniecenia na FB  :D

#47 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2014 - 21:57:25

Po pierwsze nie jestem dla ciebie chłopcem. Idź sobie do Oskara  i tam poszukaj partnera. Po drugie co ma piernik do wiatraka ?

To pewnie Jacus, bo nawet  wygląda na takiego ten tego i owego. W kazdym razie w mieście dużo pedałuje   :D  :D  :D  

#48 ~Rabson~

~Rabson~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2014 - 22:26:43

pseudopolityka, nie tylko takich niedołężnych polityierów jak Ostaszewski, jest obrzydliwa

Adam, zrobiłeś z siebie ścierwo za obietnicę prawniczych fuch dla siebie i stanowiska dla nienasyconych z naszej partii

wstyd dziś być członkiem SLD - całe szczęście, w moim mieście jest szef SLD, który tak by nie postąpił 

Adam, bez pozdrowień ze Szczecinka... powiem ci to w twarz przy najbliższym spotkaniu

#49 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2014 - 00:42:12

Jak to co ma, cymbale jeden. Piszesz że "Miler" (chociaż byś nazwisko poprawnie napisał chłopcze) powinien ich wywalić za porozumienie z PiS... Zresztą nie chce mi się powtarzać, straszny tłumok z ciebie.

#50 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2014 - 11:49:04

To jest koniec SLD

#51 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2014 - 12:31:32

Będzie, nie POdniecajcie się chłopcy, to koniec zasiedzenia i waszej tępoty. Artur do boju , zwycięstwa. Wyniki będą miażdżące i na wiele lat odsuną Jedlinę i całą resztę od stołka.  

#52 ~losoś~

~losoś~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2014 - 15:41:42

jesteś zacofany bo Oskara już dawno nie ma, teraz jest tam undegrandowy klub, który prowadzi Przemysław Majewski 4P. :ph34r:

#53 ~zadowolona~

~zadowolona~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2014 - 16:13:48

Koalicja PiS i SLD nie może się udać. Co z tego że Pan Ostaszewski poparł Wezgraja. Poparł to poparł, ludzie mają oczy - widzą jak zmienia sie Koszalin więc w II turze pójdą zagłosować z własnym przekonaniem czyli na Piotra Jedlińśkiego.

#54 ~wyborca~

~wyborca~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2014 - 16:32:18

tylko sie nie zdziw! :)

#55 ~Janda~

~Janda~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2014 - 17:36:09

Ludzie (chyba) nie są aż tacy głupi. 

Wyborca PiS ma głosować ramię w ramię z SLD-owcem na byłego działacza PZPR-u (do 1989 roku, nawet w stanie wojennym!)?

Wyborca SLD ma głosować na człowieka, który w 2006 r. kandydował z PiS-u do sejmiku, a w 2007 do sejmu?

Przecież to się kupy nie trzyma.

Właśnie, a propos kupy... Śmierdzi tu układem i sytymi posadami na kilometry.

#56 ~Zażenowany LK~

~Zażenowany LK~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2014 - 17:46:33

Obłuda do kwadratu!!! Wezgraj się układa z politykami. A mówił, że jest bezpartyjny, hahahaha. Co za żenada i koniec Ostaszewskiego. A tak go krytykował. Bleeeeee

#57 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2014 - 17:51:27

pakt z diabłem by zawarł żeby tylko być prezydentem. tylko to się liczy nic więcej

#58 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2014 - 17:57:04

Gdzie on napisał, ze Ostaszewski startował do RM. Czytać nie potrafisz ? 

Głosowałem na Ostaszewskiego zarówno w wyborach prezydenckich jak i  do sejmiku. Zawsze głosuję na lewicę. Dziś dostałem obłuchem w głowę. Moim zdaniem to koniec lewicy w tym mieście, bo co to za lewica, która dogaduje się z smoleńskimi psycholami. Nic to, ruch SLD ma tez swoje dobre strony. Jak moja żona nigdy nie głosowała, tak teraz zdołałem ją przekonać do wizyty przy urnie 30 grudnia :)

Endrju, co to jest obłuch? Chyba mocno tym czymś oberwałeś...  Spójrz na kalendarz i jeszcze raz przekonaj żonę. A tak szczerze - nie kompromituj się, chłopie.

#59 ~lewicowy wyborca~

~lewicowy wyborca~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2014 - 17:58:40

Gdzie on napisał, ze Ostaszewski startował do RM. Czytać nie potrafisz ? 

Głosowałem na Ostaszewskiego zarówno w wyborach prezydenckich jak i  do sejmiku. Zawsze głosuję na lewicę. Dziś dostałem obłuchem w głowę. Moim zdaniem to koniec lewicy w tym mieście, bo co to za lewica, która dogaduje się z smoleńskimi psycholami. Nic to, ruch SLD ma tez swoje dobre strony. Jak moja żona nigdy nie głosowała, tak teraz zdołałem ją przekonać do wizyty przy urnie 30 grudnia :)

Lewicowy wyborca nigdy nie napisałby, że dostał " obłuchem" w głowę- lewicowy wyborca WIE, że to jest OBUCH, a nie "obłuch"!

#60 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2014 - 17:59:20

Obłuda do kwadratu!!! Wezgraj się układa z politykami. A mówił, że jest bezpartyjny, hahahaha. Co za żenada i koniec Ostaszewskiego. A tak go krytykował. Bleeeeee

A czy On wstąpił do jakiejś partii?? Żenujące jest twoje czytanie ze zrozumieniem.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: PiS, SLD, Wezgraj, Mętlewicz, Ostaszewski

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych