Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Wezgraj przeciw Wołyniakom i Żołnierzom Wyklętym?

Wezgraj Wołyń Żołnierze_Wyklęci zbrodnia_wołyńska

19 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Hanka~

~Hanka~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2014 - 14:57:11

Sprawdźcie sobie jak Artur Wezgraj głosował w sprawie nadawania nazw nowych ulic!

Apolityczna i niekontrowersyjna ulica Wołyńska (tak!) podobnie jak nazwy różnych żołnierzy, którzy walczyli z radzieckimi okupantami nie zyskały sobie jego sympatii.

4 lata temu głosowałam na niego w I i II turze, teraz już w pierwszej poparłam kogo innego, bo się poznałam na tych oszustach! Na drugą turę idźcie sobie sami, ja tej farsy nie akceptuję!

#2 ~fiolka~

~fiolka~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2014 - 16:12:52

Sprawdźcie sobie jak Artur Wezgraj głosował w sprawie nadawania nazw nowych ulic!

Apolityczna i niekontrowersyjna ulica Wołyńska (tak!) podobnie jak nazwy różnych żołnierzy, którzy walczyli z radzieckimi okupantami nie zyskały sobie jego sympatii.

4 lata temu głosowałam na niego w I i II turze, teraz już w pierwszej poparłam kogo innego, bo się poznałam na tych oszustach! Na drugą turę idźcie sobie sami, ja tej farsy nie akceptuję!

niebywałe... sprawdźcie na BIP Koszalina, tam są wyniki tych głosowań...

nic dziwnego, że popiera go Ostaszewski: on i Niski najchętniej by naszych bohaterów z AK i WiN rozstrzelali, ten prokurator, co go teraz chowali na pewno zagłosowałby na zgraję Wezgraja

ale co mu Wołyń przeszkadza? całe rodziny stamtąd przyjechały na Pomorze, nawet tego nie uszanuje? jak tak można!

#3 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2014 - 17:05:06

On nikogo nie szanuje! Tylko do władzy po trupach się pcha! Ignorant czy hipokryta? 

#4 ~Wasyl~

~Wasyl~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2014 - 17:42:32

elektorat inteligentnej czwóreczki będzie zachwycony, przecież oni nie nawidzą nas Ukraincow!

#5 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2014 - 18:03:19

Sprawdziłem, głosował za

#6 ~Kinia~

~Kinia~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2014 - 22:11:08

Masakra, co za obłudny człowiek 

#7 ~Siwy~

~Siwy~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2014 - 12:21:17

Nowe rondo będzie nazwane imieniem walecznych, lecz przegranych "wezgrajczyków"

#8 ~Kresowiak~

~Kresowiak~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2014 - 13:59:40

A to szuja, nie poprę obłudnika, co najpierw w PZPR, potem w PO, następnie w PiS, a teraz "bezpartyjny".

Przegraj kłamie rano, kłamie w południe, kłamie w nocy.

#9 ~Zenek~

~Zenek~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2014 - 16:45:15

A to szuja, nie poprę obłudnika, co najpierw w PZPR, potem w PO, następnie w PiS, a teraz "bezpartyjny".

Przegraj kłamie rano, kłamie w południe, kłamie w nocy.

I tak przez całe życie...

#10 ~wnuk lwowiaków~

~wnuk lwowiaków~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2014 - 20:40:37

Sprawdziłem BIP Koszalina, potwierdzam. To skandal, że by jakikolwiek radny głosował przeciw ulicy Wołyńskiej.

Haniebne.

Artur przegraj, jesteś nikim!

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2014 - 11:17:24

Należy do docenić 30.11, głosując na Jedlińskiego

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2014 - 11:19:17

A czego się można spodziewać po byłym PZPRowcu i oficerze LWP?

#13 ~J1946~

~J1946~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2014 - 17:36:46

to jest wstretne.ale czego sie nie robi jak stolki sie chwieja.a zolnierze wykleci.no coz.kazdy ma rozne doswiadczenia.

#14 ~Pozdrawiam~

~Pozdrawiam~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2014 - 21:06:53

Jak już wyżej napisałm Pan Artur nie chce się kłócić z ukraińcami to człowiek dialogu.

Po co nam historia, ulica Wołyńska rozdrapywała by nam nasze rany wzajemne.

Wiem że w drugiej II turze Pan Artur pokaze wszystkim jaja i wygra 65:35. Bedziecie sie wyprowadzac z Dworcowej na Dworzec, POwcy!

#15 ~mak~

~mak~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2014 - 21:17:54

Drodzy działacze PO atakami i takimi wpisami zniechęcacie nie zdecydowanych  ludzi do oddania głosu na Pana Jedlińskiego.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2014 - 13:02:55

Nie reprezentuje sobą żadnych wartości

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2014 - 00:13:48

elektorat inteligentnej czwóreczki będzie zachwycony, przecież oni nie nawidzą nas Ukraincow!

Przecież oni stali z wami na tym całym banderowskim majdanie,więc co ty chrzanisz ;-)

#18 ~qwerty~

~qwerty~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2014 - 08:08:38

Nienawisc do wszystkiego co polskie, to niestety wizytowka pana Wezgraja, jako byłego PZPRowca i żołdaka Ludowego Wojska Polskiego.

#19 ~Jarema~

~Jarema~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2014 - 10:47:15

Nienawisc do wszystkiego co polskie, to niestety wizytowka pana Wezgraja, jako byłego PZPRowca i żołdaka Ludowego Wojska Polskiego.

Przegraj brata się z banderowcami, bo wie, że głosy koszalińskich Ukraińców są ważne z decydującej fazie. Stąd sprzeciw wobec ulicy Wołyńskiej.

#20 ~łonet~

~łonet~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2014 - 20:58:05

Przegraj brata się z banderowcami, bo wie, że głosy koszalińskich Ukraińców są ważne z decydującej fazie. Stąd sprzeciw wobec ulicy Wołyńskiej.

prawda, Przegraj to cynik jakich mało...

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Wezgraj, Wołyń, Żołnierze_Wyklęci, zbrodnia_wołyńska

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych