Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Wideofilmowanie i fotograf na wesele godny polecenia:)

68 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2011 - 13:53:48

polecam Pana Bociana

Ja trż

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2011 - 09:08:39

Ja trż

Bocian jest ok.

#23 ~Marta~

~Marta~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2011 - 14:00:46

Zapraszam www.fotomarta.com

#24 ~jjj~

~jjj~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2011 - 22:08:51

Polecam Pana Bociana lub Jego syna!

#25 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2011 - 20:28:31

Polecam Pana Bociana lub Jego syna!

Zdjęcia pani Jaros są niepowtarzalne- zobaczcie te na plaży z zegarem- dla mnie super
http://fotografika.nargit.com/nargit/category/ceremonials

#26 ~goś~

~goś~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2011 - 15:27:03

Witam, wiem, że już taki wątek był, ale może posiadacie jakieś bardziej aktualne ingormacje na ten temat. Poszukuję kamerzysty na wesele, który nakręci uroczystość w dobrej jakości i w dobrym stylu, bez latających gołębi i wierszyków o miłości. Czy polecicie kogoś? Słyszałam, że na wojska polskiego jest coś nowego czy ktoś zna tę firmę? Będę wdzięczna za informację

#27 ~rafał~

~rafał~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2011 - 12:45:40

Witam, wiem, że już taki wątek był, ale może posiadacie jakieś bardziej aktualne ingormacje na ten temat. Poszukuję kamerzysty na wesele, który nakręci uroczystość w dobrej jakości i w dobrym stylu, bez latających gołębi i wierszyków o miłości. Czy polecicie kogoś? Słyszałam, że na wojska polskiego jest coś nowego czy ktoś zna tę firmę? Będę wdzięczna za informację

Jest nowy kamerzysta z Białogardu. Widziałem wesele - super - to taki o którym napisałeś. Niestety wiem tylko że nazywa się Tomek Wójcik. Polecam

#28 ~lerek~

~lerek~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2011 - 17:57:15

heh - ty sama jesteś jak gołębica (latająca dodam)... bo jakbyś ruszyła trochę mózgownicą to byś ogarneła ,że z "dobrym" filmowcem idzie się dogadać , czyli - mówisz mu co Ci się podoba ,co nie , co lubisz,co nie , dajesz propozycje i jest gitara ... a skoro wierszyki o miłości Tobie się nie podobają to poproś kamerzystę o wierszyki typu - "i tak to już jest ,ojca niiiiiiiiiima a dziecko jest ,lecz bywają przypadki że niiiiima i matki" , lub "tak to jest na tym świecie ,że jeden drugiego gniecie" - jednemu coś się podoba innemu nie , każdy ma prawo wyboru ,

u mojego znajomego filmował Pan Bocian , człowiek rewelka , nie dość że film na wysokim poziomie to jeszcze klimat jaki ten kamerzysta zapodaje to szok... sypie kawałami , ma dobre teksty ,bez problemu zdobywa sympatię wśród weselnych gości .....

polecam , jak coś mam nr ... joł.

#29 ~Jola~

~Jola~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2011 - 01:45:53

Ja polecam Pana Mazura z ul. Wojska Polskiego.
Jest prawdziwym profesjonalistą!
Polecam w 100 %

#30 ~młodzi~

~młodzi~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2011 - 19:49:09

hej, na naszym weselu niedawno byla ekipa (fotograf i kamerzysta) z firmy 'digital hd' http://www.hdv2.pl/ ich oferta wydaje sie zbyt piekna, zeby byla prawdziwa, ale naprawde sa swietni! Dostalismy mnostwo dobrego materialu za niezbyt wygorowana cene (w porownaniu z innymi ofertami). na weselu nie pija w ogole, sa zawsze tam gdzie cos ciekawego sie dzieje. na podpisanie umowy przyjezdzaja do klienta i przywoza mu film do domu. oprocz filmu i zdjec dostalismy pakiet fajnych teledyskow. Sa nowoczesni i oryginalni. goraco polecamy!!!

#31 ~goś~

~goś~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2011 - 21:31:08

dziękuję bardzo za wszystkie wpisy, nawet te o latającej gołębicy :) gdyby ktoś jeszcze coś wiedział to będę wdzięczna ze wszelkie informacje

#32 ~xxxx~

~xxxx~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2011 - 12:37:23

Wiekszego belkotu dawno nie widzialem. Jestes idiota i to do kwadratu. Za Pana jak go tam nazwales BOCIANA recze wlasna glowa. Akurat byl on na moim weselu i nie pil jak napisales. Oczerniasz go i wiesz ze za pomowienie grozi Ci proces sadowy ?
Jestes na pewno jakas tania konkurencja i jesli chcesz w ten sposob "wyeliminowac" konkurencje to zycze Ci aby Twoj interes padl na pysk bo tak sie nie postepuje.

LLUDZIE, NIE WIERZCIE W TO CO PISZE TEN IDIOTA. PAN BOCIAN ( JEGO NAZWISKO JEST INNE - BOCIAN TO TYLKO NAZWA STUDIA ) JEST NA PRAWDE DOSKONALYM PROFESJONALISTA KTORY PRZYKLADA SIE DO WSZYSTKIEGO. DLATEGO JAK CHCECIE WYNAJAC PROFESJONALISTE TO ZAPRASZAM WLASNIE DO NIEGO, A BELKOTU KRETYNA CO SZKALUJE DOBRE IMIE PANA BOCIANA NIE SLUCHAJCIE...
Tak poza tym to kazdy ma swoj rozum i zastanowicie sie, czy szanujacy sie fachowiec moglby odwalic cos takiego co ten deb*** wymyslil ?

MYLISZ SIĘ - Nie prowadzę interesu, dokładnie w 2009 r. miałam wesele i zamówiłam go jako kamerzystę jego studio jak piszesz „BOCIAN” obiecywało piękną płytę i zdjęcia, jeśli piszesz o sądzie to proszę bardzo 100 osób na naszym weselu byłoby świadkami , oprócz tego mam płytę i materiał nie obrobiony który doskonale potwierdza moje słowa. Dostałam taki „goły” materiał bo syn tego pana okazał się w porządku, przyjechał na poprawiny oddał zaliczkę i przeprosił, a od samego Pana „Bociana” czy jak mu tam, nie usłyszeliśmy z mężem słowa przepraszam. Dzięki temu że odzyskałam nagranie z kościoła i pierwszy taniec inny kamerzysta zmontował nam cały film na którym i tak widać że to z dwóch różnych kamer. Nie życzę sobie wyzywania mnie od idiotów, bo to dopiero może się skończyć sądem za zniewagę dobrego imienia. Chciałam podzielić się swoim doświadczeniem i wyrazić swoje zdanie, a moja historia miała tylko potwierdzić i wytłumaczyć moje stanowisko w tej sprawie. Na rynku jest wiele takich firm, każdy ma prawo wyboru. W sądzie to mogło się skończyć, ale dla tego studia BOCIAN, nie wywiązał się z umowy, gdybym nie znalazła w środku wesela innego kamerzysty, to chyba bym się załamała tak długo wyczekiwany dzień i tak spieprzony.

#33 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2011 - 07:46:13

MYLISZ SIĘ - Nie prowadzę interesu, dokładnie w 2009 r. miałam wesele i zamówiłam go jako kamerzystę jego studio jak piszesz „BOCIAN” obiecywało piękną płytę i zdjęcia, jeśli piszesz o sądzie to proszę bardzo 100 osób na naszym weselu byłoby świadkami , oprócz tego mam płytę i materiał nie obrobiony który doskonale potwierdza moje słowa. Dostałam taki „goły” materiał bo syn tego pana okazał się w porządku, przyjechał na poprawiny oddał zaliczkę i przeprosił, a od samego Pana „Bociana” czy jak mu tam, nie usłyszeliśmy z mężem słowa przepraszam. Dzięki temu że odzyskałam nagranie z kościoła i pierwszy taniec inny kamerzysta zmontował nam cały film na którym i tak widać że to z dwóch różnych kamer. Nie życzę sobie wyzywania mnie od idiotów, bo to dopiero może się skończyć sądem za zniewagę dobrego imienia. Chciałam podzielić się swoim doświadczeniem i wyrazić swoje zdanie, a moja historia miała tylko potwierdzić i wytłumaczyć moje stanowisko w tej sprawie. Na rynku jest wiele takich firm, każdy ma prawo wyboru. W sądzie to mogło się skończyć, ale dla tego studia BOCIAN, nie wywiązał się z umowy, gdybym nie znalazła w środku wesela innego kamerzysty, to chyba bym się załamała tak długo wyczekiwany dzień i tak spieprzony.

...To był jedyny taki przypadek ,,Bociana" Miał wtedy załamanie - żona w szpitalu, czy coś tam. Jedna impreza nie świadczy o ogóle wideofilmowań które nakręcił. Bo naprawdę dobrze to robi.

#34 ~kf~

~kf~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2011 - 22:24:06

Ja polecam p. Marka z Gryfic, bardzo fajnie i pomysłowo zrobił nam film z wesela a przy okazji robil zdjecia. Jak ktos jest zainteresowany to podam namiary, ale nie anonimowo. Prosze kontakty na maila kficka20@o2.pl Pozdrawiam

#35 ~xxx~

~xxx~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2011 - 12:25:54

...To był jedyny taki przypadek ,,Bociana" Miał wtedy załamanie - żona w szpitalu, czy coś tam. Jedna impreza nie świadczy o ogóle wideofilmowań które nakręcił. Bo naprawdę dobrze to robi.

No ok może i jedyny jego taki przypadek, tyle że to jego praca którą wykonuje prawie co sobotę, a ja swój slub miałam raz w życiu, nie mogłabym tego powtórzyć, mi udało się znaleźć kamerzyste na poczekaniu, ale co byłoby gdyby u kogos innego to się zdarzyło?i nie miałby on możliwości skorzystania z innego kamerzysty?? Żona w szpitalu coś mi się obiło o uszy w trakcie tej całej akcji z nim na weselu, ale jezusiu rozumiem wszystko?ale takie zachowanie?z resztą nie będe się już rozpisywać, podsumowijąc to facet robi świetne filmy ma dobry sprzęt, ale grać w ruletkę czy zdarzy mu się kolejne załamanie czy nie?? Wolny wybór!pozdrawiam Pana kamerzystę!wybaczam mu wybryk kiedy nie oglądam mojej beznadziejnie zklejonej taśmy z wesela

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2011 - 08:41:43

po co wam kamerzysta, masakra wiocha w cholerę, podobnie jak welon, rękawiczki do sukienki,za krótka sukienka i za duzo biżuterii.Choinki chodzące!

#37 ~choineczka~

~choineczka~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2011 - 22:59:54

po co wam kamerzysta, masakra wiocha w cholerę, podobnie jak welon, rękawiczki do sukienki,za krótka sukienka i za duzo biżuterii.Choinki chodzące!

wioche to ty masz w główce zakompleksiaku jeden ... Po co ?-to ty w ogóle się tutaj udzielasz kiedy nikt o zdanie cie nie prosi ... jak ci w życiu nie wyszło i zazdrość cicha siedzi w twojej bańce to idź sprawdź czy rowery stoją i czy sufit pomalowali w pobliskim lesie .

#38 ~mmm~

~mmm~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2012 - 17:04:26

ja też poprosze o namiary na tego pana Bogdana:) na niusia102@interia.pl Z góry dziękuję :)

#39 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2012 - 21:09:52

Zgadza sie,to pan Bogdan Piskorz mieszka w Mysłowicach.Polecam również pana Zdzisława Kotrysa ,Na ul.1 Maja posiada kwiaciarnie.Obaj panowie maja licencję z Kurii Biskupiej do kamerowania i robienia zdjęć w kościele.

Pan Bogdan Bocian kamerawałmoje wesele 15 lat temu i ja Go sobię chwalę;-)polecam

#40 ~fotograf~

~fotograf~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2012 - 09:35:54

Mogę tanio zrobić zdjęcia od początku czyli błogosławieństwo i wyjście z domu pary młodej do oczepin.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych