Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Widzę i nie wierzę (pochód 1 maja 2014 między godz. 8-9)

borne sulinowo pochód 1 maja

2 odpowiedzi w tym temacie

#1 markowski

markowski

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 14 maj 2014 - 22:35:06

Witaj też mi się nie chce wierzyć że są jeszcze w naszym kraju takie zakątki w których odbywają się  manifestacje żywcem wyjęte z poprzedniej popapranej epoki że są ludzie którzy się nimi pasjonują .Jest to jak wskrzeszony trup ,miałem uczucie jakbym nie był w swoim kraju ,daleka syberia ,rosyjska flaga .To byli sami rosjanie ? czyżby już tu wrócili ? gdzie ja się sprowadziłem ,to jakaś paranoja .Czy to jeszcze Polska ?

#2 ~PRAWDA.~

~PRAWDA.~
  • Goście

Napisano 20 maj 2014 - 21:37:08

Nie wiadomo jak to będzie w przyszłości, obrażajmy ich dalej w mediach i wtrącajmy się dalej w nie swoje sprawy to być może obudzimy LWA, a jak go obudzimy to wciągnie nas jedną dziurką od nosa, nim się obejrzymy i NATO nam nie pomoże, bo ropy u nas niet. Ja nabieram szacunku do Federacji Rosyjskiej obserwując polską nagonkę i małą wojenkę medialna skierowaną przeciwko Rosji. Czujemy się silni, bo USA mamy za plecami? Ciekawe jak się będziemy mieć, kiedy jak to nie rzadko w historii bywa nasze stosunki z USA ulęgną zmianie. Ciekawe czy wtedy dalej będziemy szkalować Federacje Rosyjską nabijać się z ich włodarzy... Apogeum stanowiło nabijanie się w czasie igrzysk, ciekawe jak my byśmy je zorganizowali… Owszem jest dużo czarnych kart w historii Polsko – Rosyjskiej, ale również dużo dobrych rzeczy nas łączy. Czy zachód, co niektórym tak klapki na oczy nałożył, że poskutkowało to amnezją?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych