Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

wiecznie młody

jest to możliwe

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~nice~

~nice~
  • Goście

Napisano 08 maj 2014 - 20:30:20

każdy z was chciałby być piękny i doskonały a dokładnierj być młody ja mam 30 lat a na 100 ludzi zapytanych wyglądam w przedziale 19-23 0 operacji plasstycznych 0 chemi 0 papierosów 0 alkoholu  tylko dwierzeczy witaminy i odpowiednie mieszanki ważyw czyli odpowiednie soki z owoców i roślin

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 maj 2014 - 20:35:49

dobra dieta jes taka same witaminy ale efekty widać dopiero po roku czasu codziennego stosowania ja stosuje to od 10 lat dzień w dzień

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 maj 2014 - 20:46:16

kosmetyki , które zaburzają gospodarkę hormonalną lista składików

4,4’-Dihydroxybiphenyl (Dihydroxybiphenyl)

Ethylparaben

Propylparaben

Butylparaben

Methylparaben

Cyclotetrasiloxane

PCA lub Hydrocinnamic Acid

Boric Acid

BHA lub tert. Butylhydroksyanisol

Diethyl phthalate (DEP)

Resorcinol

Ethylhexyl methoxycinnamate lub Octyl methoxycinnamate

4,4’-Dihydroxybenzophenone

4-Methylbenzylidene camphor

Benzophenone-2

Benzophenone-1

3-Benzylidene camphor

Paraffinum Liquidum,Paraffin,

Synthetic Wax,Isoparaffin,Mineral Oil,Vaseline,

Petrolatum, Ceresin, Isododecane, Isobutane,Isohexadecane, Ozokerite, Cera Microcristallina.Methylchloroisothiazolinone,Methylisothiazolinone,

Triclosan, Phenoxyethanol, Cetrimoniumbromide, Methyldibromoglutaronitrile, Cetylpyridinium Chloride, Chlorhexidine  oraz wszystkie parabeny np. Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben, Isobutylparaben, Benzylparaben.Benzylhemiformal, 5-Bromo-5-nitro-1,3-dioxane = Bronidox, Diazolidinyl Urea, Imidazolidinyl Urea, Quanternium-15, DMDM Hydantoin, Methenamine, Glutaral, Hexetidine, Iodopropynyl Butylcarbamate.

Na te składniki kosmetyków musisz uważać

Kosmetyki obecne na naszych półkach mają za zadanie ułatwić i uprzyjemnić nam życie, nie ma więc potrzeby ani sensu z nich zrezygnować. Warto jednak zastanowić się nad świadomym wyborem takich specyfików tzn. mniej sugerować się reklamą lub opinią sprzedawcy, a raczej spojrzeć na skład produktu.

Oczywiście nie każdy z nas jest chemikiem, nie każdy ma czas lub ochotę czytać, analizować i porównywać składy. Dla własnej wygody warto stworzyć sobie swoją własną ‘czarną listę’ składników i z nią wybrać się na zakupy.

To nie jest tak, że na rynku są dostępne kosmetyki niebezpieczne, ponieważ nie byłoby to zgodne z obowiązującym producentów prawem, musisz jednak wziąć pod uwagę, że nawet jeżeli ilość danej substancji jest bezpieczna w jednym kosmetyku, to jeżeli w ciągu dnia użyjesz takich kosmetyków więcej – dopuszczalne stężenie danej substancji kumuluje się, po jednym dniu, po kilku dniach, a także po kilku latach…

Nie wiemy również, jakie są długofalowe skutki używania różnego rodzaju surowców, czasami niektóre składniki są wycofywane z kosmetyków po kilku latach normalnego i rzekomo ‘bezpiecznego’ stosowania (np. kancerogenny oxybenzone w kremach przeciwsłonecznych).

Mając to wszystko na uwadze zapraszam do zapoznania się z moją czarną listą, nie panikuję, nie rwę włosów z głowy, po prostu wybieram, to co korzystniejsze dla mojej cery i zdrowia całego organizmu. Po co się smarować czymś średnim, o wątpliwym działaniu,

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 maj 2014 - 22:49:21

każdy z was chciałby być piękny i doskonały a dokładnierj być plasstycznych 0 chemi młody ja mam 30 lat a na 100 ludzi zapytanych wyglądam w przedziale 19-23 0 operacji0 papierosów 0 alkoholu  tylko dwierzeczy witaminy i odpowiednie mieszanki ważyw czyli odpowiednie soki z owoców i roślin

Masz zadatki albo jesteś już NARCYZEM !!!

W/g mnie ; skończ najpierw gimnazjum, naucz się pisać !!

A to, że nie palisz i nie pijesz -to dobrze :)

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 maj 2014 - 09:46:54

znam wasz jezyk bardzo mało jak jetes taki kozak czy kozaczka to napisz po francusku

wasz narud potrafi krytykować innych a sami kim jesteście

#6 tulipanka

tulipanka

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 35 postów

Napisano 12 lipiec 2014 - 14:39:26

Sądzę, że poprzez dobrą, zdrową dietę oraz regularne ćwiczenia możemy znacznie się odmłodzić - i warto jest o to zadbać.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych