Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Wilki-koncert czy promocja Wezgraja?

Wilki wezgraj lk lepszy koszalin afera koncertowa

44 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Wyjaśniający~

~Wyjaśniający~
  • Goście

Napisano 16 październik 2014 - 12:40:22

No cóż... To pytanie niektórych nurtuje już dłuższy czas. Ja po przeczytaniu wyroku Sądu ze Szczecina nie mam wątpliwości, i też nigdy ich nie miałem, iż koncert zespołu Wilki to promocja Pana Wezgraja, jako kandydata na prezydenta Koszalina. Na potwierdzenie cytat:

...

Należy również wskazać, że z powodu piastowania funkcji prezesa Stowarzyszenia Lepszy Koszalin oraz kandydata na stanowisko Koszalina promowanego przez Komitet Wyborczy Lepszy Koszalin, faktycznie doszło do „kampanii reklamowej” wskazanej osoby ze środków Stowarzyszenia. Przemawiają za tym choćby zdjęcia bilbordu informującego o koncercie k . 46, zdjęcia zaproszenia na koncert zamieszczonego w Głosie Koszalińskim k. 47, zdjęcia darmowych biletów k. 48, na których imię i nazwisko Artura Wezgraja jest eksponowane w sposób szczególny, czcionką większego rozmiaru niż Stowarzyszenie Lepszy Koszalin.

Słusznie zatem wskazał Sąd I instancji, że z powyższej wypowiedzi Tomasza Nowe można odczytać informację, że w ramach koncertu zespołu Wilki miało miejsce promowanie osoby Artura Wezgraja jako kandydata na stanowisko prezydenta Koszalina. Takie stwierdzenie jest w ocenie Sądu Apelacyjnego prawidłowe.

...

#2 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 16 październik 2014 - 12:49:19

Wezgraj idzie w zaparte pomimo jednoznacznej interpretacji sądu. Jak człowiek, który chce obejść prawo może być prezydentem ?

#3 ~Gocha~

~Gocha~
  • Goście

Napisano 16 październik 2014 - 12:52:21

Wezgraj idzie w zaparte pomimo jednoznacznej interpretacji sądu. Jak człowiek, który chce obejść prawo może być prezydentem ?

Moim zdaniem NIE MOŻE!

#4 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 16 październik 2014 - 12:52:47

Wezgraj, kiedy przyznasz się do porażki i stawisz czoło problemowi jak prawdziwy mężczyzna ?

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 październik 2014 - 13:21:41

Wezgraj, kiedy przyznasz się do porażki i stawisz czoło problemowi jak prawdziwy mężczyzna ?

dworcowa 10 atakuje jak wsciekłe psy.

#6 ~Edyta~

~Edyta~
  • Goście

Napisano 16 październik 2014 - 14:15:29

Żenujące są te wszytskie fora z Wezgrajem w tytule...Widzę 3 osoby siedzące z PO nawzajem się przekrzykujące. Dlatego zagłosuję na Panią Mętlewicz albo wcale. Moj głos już Jedliński stracił m.in. za obiecanki a wychodzi jak zawsze, jak dziury w ulicach, łatane na wybory a potem się rozpadają. Bawicie się tylko w kłótnie, ale mam wrażenie, że Pan Wezgraj ma więcej kultury osobistej i spokoju, niż ten pan Nowy. Uważam, że pPO uzyska efekt odwrotny od zamierzanego. 

#7 ~Wacława~

~Wacława~
  • Goście

Napisano 16 październik 2014 - 14:36:01

Żenujące są kłamstwa Wezgraja, jako nie promował swojej osoby na koncercie! A i wykorzystywanie Politechniki i niby stowarzyszenia do celów politycznych, mnie się bardzo nie podoba! Ja mówię NIE dla takiego kandydata i wcale nie jestem z jakiejkolwiek partii!

#8 ~nieporozumienie~

~nieporozumienie~
  • Goście

Napisano 16 październik 2014 - 14:53:22

Wilki czy psy ,

wsio rawno .

#9 ~Baśka~

~Baśka~
  • Goście

Napisano 16 październik 2014 - 17:00:17

A tak się szczycą przeprosinami! A tu co? Sąd przyznał, że to kampania Wezgraja? 

#10 ~Byku~

~Byku~
  • Goście

Napisano 16 październik 2014 - 17:07:26

Od początku było wiadomo, że tak właśnie jest...

#11 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 16 październik 2014 - 18:44:01

Dobrze, że w końcu sprawa trafiła do prokuratury i będzie ostatecznie wyjaśniona. Albo Wezgraj się obroni, albo będzie skończony.

#12 ~Ciekawy~

~Ciekawy~
  • Goście

Napisano 17 październik 2014 - 10:30:57

No cóż... To pytanie niektórych nurtuje już dłuższy czas. Ja po przeczytaniu wyroku Sądu ze Szczecina nie mam wątpliwości, i też nigdy ich nie miałem, iż koncert zespołu Wilki to promocja Pana Wezgraja, jako kandydata na prezydenta Koszalina. Na potwierdzenie cytat:

...

Należy również wskazać, że z powodu piastowania funkcji prezesa Stowarzyszenia Lepszy Koszalin oraz kandydata na stanowisko Koszalina promowanego przez Komitet Wyborczy Lepszy Koszalin, faktycznie doszło do „kampanii reklamowej” wskazanej osoby ze środków Stowarzyszenia. Przemawiają za tym choćby zdjęcia bilbordu informującego o koncercie k . 46, zdjęcia zaproszenia na koncert zamieszczonego w Głosie Koszalińskim k. 47, zdjęcia darmowych biletów k. 48, na których imię i nazwisko Artura Wezgraja jest eksponowane w sposób szczególny, czcionką większego rozmiaru niż Stowarzyszenie Lepszy Koszalin.

Słusznie zatem wskazał Sąd I instancji, że z powyższej wypowiedzi Tomasza Nowe można odczytać informację, że w ramach koncertu zespołu Wilki miało miejsce promowanie osoby Artura Wezgraja jako kandydata na stanowisko prezydenta Koszalina. Takie stwierdzenie jest w ocenie Sądu Apelacyjnego prawidłowe.

...

Widzę, że to raczej już wszystko jasne w tej sprawie?

#13 ~bunia~

~bunia~
  • Goście

Napisano 17 październik 2014 - 10:57:40

Niezły kombinator z tego Wezgraja!

#14 ~Rita~

~Rita~
  • Goście

Napisano 17 październik 2014 - 17:16:26

...

...

Oj, czyżby jednak LK kombinowało? :)

#15 ~pan tadeusz~

~pan tadeusz~
  • Goście

Napisano 17 październik 2014 - 17:29:18

Te wilki to szczepione ?

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 październik 2014 - 15:57:31

niezły kanał :)

#17 ~maciek~

~maciek~
  • Goście

Napisano 18 październik 2014 - 23:22:40

Wielki koncert i równie wielka afera! Jaki kandydat, taki smród. :)

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 październik 2014 - 23:36:08

owsiki na noc z doopy wyszły.. i swedzą... podobno to juz oficjalna nazwa zwolenników tej partii politycznej i podobno tak chca byc nazywani i sa z tego dumni...

#19 ~wujek~

~wujek~
  • Goście

Napisano 20 październik 2014 - 10:27:07

Wielki koncert i równie wielka afera! Jaki kandydat, taki smród. :)

Jaki lider takie stowarzyszenie! LK to odpady. 

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 październik 2014 - 10:40:01

Obejrzałemm. Ani grama agitacji, ale filmik manipuluje mistrzowsko. gratulacje. Zwłaszcza dla szpiegów, ktorzy juz przed koncertem przygotowali scenariusz. Na szczęście ludzie brzydzą sie szpiegami i donosicielami. Rzygac sie chce jak sie na was patrzy.

Mam nadzieję, że chodzi ci o lepszy koszalin, bo wówczas jak najbardziej się zgadzam! Rzygać się na ich widok chce!

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Wilki, wezgraj, lk, lepszy koszalin, afera koncertowa

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych