Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

wójt gminy Świdwin

WÓJT GMINY ŚWIDWIN

640 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 luty 2015 - 11:56:15

najpierw pisaliście że poprzedni wójt nic nie robił a teraz że wyaplikował środki unijne na 5 lat do przodu, to jednak coś robił! - i chwała mu za to!

A może to zwykła ironia? :D  :D

Nie pomyślałeś o tym? :D  :D

Ale jak myśli się łokciami to nie dziwota.

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 luty 2015 - 12:04:56

Na hali w Lekowie ukrywali się nieroby z Gminy a o kogo chodzi to wszyscy wiedzą na prace interwencyjne to chodzili jedni i ci sami taka była polityka a zastępca jest super kobitka i porządek niech robi!

Jedna "przechowalnia" jest w powiecie (zbędna) po co jeszcze drugi "ośrodek pomocy społecznej w gminie"?

Brawo Panie Wójcie. Tak trzymać. 

Gdyby mieszkańcy gminy chcieli stare układy i posady, to wybraliby poprzedniego wójta. Ludzie chcą zmian, bo im się to nie podobało.

Ja głosowałem na obecnego wójta i cieszę się, że mino dużych trudności NIE WYMIĘKA.

#23 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 07 luty 2015 - 12:34:15

Gdyby mieszkańcy gminy chcieli stare układy i posady, to wybraliby poprzedniego wójta. Ludzie chcą zmian, bo im się to nie podobało.

Ja głosowałem na obecnego wójta i cieszę się, że mino dużych trudności NIE WYMIĘKA.

Dokładnie, widocznie ludzie chcieli zmian i bardzo dobrze!

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 luty 2015 - 12:34:55

Na hali w Lekowie ukrywali się nieroby z Gminy a o kogo chodzi to wszyscy wiedzą na prace interwencyjne to chodzili jedni i ci sami taka była polityka a zastępca jest super kobitka i porządek niech robi!

Jedna "przechowalnia" jest w powiecie (zbędna) po co jeszcze drugi "ośrodek pomocy społecznej w gminie"?

Brawo Panie Wójcie. Tak trzymać. 

tak tylko teraz pozwalnia ludzi a weżnie swoich co mu kampanie prowadzili a mają już renty albo emerytury a ciągle im mało

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 luty 2015 - 12:39:13

tak tylko teraz pozwalnia ludzi a weżnie swoich co mu kampanie prowadzili a mają już renty albo emerytury a ciągle im mało

Jasnowidz? To podaj liczby w lotka!

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 luty 2015 - 12:49:21

Albo nie znasz obecnego wójta, albo boisz się o posadę swoją lub kogoś swojego. Nie ma innej opcji!

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 luty 2015 - 13:19:49

święta racja, i mam nadzieję, że ma wsparcie wśród radnych, których wybraliśmy 

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 luty 2015 - 13:39:01

Jeżeli tego nie zrobi na początku to później będzie bardzo trudno.

A swoją drogą iluś swoich ludzi musi zatrudnić by nie zjadła go nie doszacowana opozycja w urzędzie mająca bezwzględnych sponsorów obok.

#29 ~zwolnić Basiejkę~

~zwolnić Basiejkę~
  • Goście

Napisano 07 luty 2015 - 13:50:30

WÓJT GMINY ŚWIDWIN ZWALNIA LUDZI Z PRACY TŁUMACZĄC SIĘ CIĘCIEM KOSZTÓW A PIERWSZE CO ROBI ZATRUDNIA SWOJEGO ZASTĘPCE JEST NIĄ PANI KTÓRA PROWADZIŁA JEGO CAŁĄ KAMPANIE WYBORCZĄ.

CHCE POZAMYKAĆ OBIEKTY KTÓRE FUNKCJONOWAŁY DLA MIESZKAŃCÓW  Z CAŁEJ GMINY I   NIE TYLKO CHODZI O HALĘ SPORTOWĄ W LEKOWIE.

Nie zwalnia , nie zwalnia umowy były na czas określony i one się skończyły . Dlaczego kłamiecie osły . Tak powinien zwolnić ale ,, Basiejkę '' on miesza .

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 luty 2015 - 14:00:31

Jestem za !!!!

#31 ~Tak dla wójta~

~Tak dla wójta~
  • Goście

Napisano 07 luty 2015 - 14:12:50

Panie  Wójcie  Gminy  Świdwin    Czas  oczyścić  

,, STAJNIE  AUGIASZA '' ----   Jakim jest ten urząd  gminy .

Jeśli tego nie zrobisz to oni cię zniszczą ,   Skompromitują , a jeszcze świnie podłożą .

Czas na zmiany  , Rób to zdecydowanie // bo może się okazać że albo ty albo oni .

WÓJCIE  TY MASZ MANDAT , gratuluje ci zastępcy !!! 

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 luty 2015 - 14:17:10

Nie zwalnia , nie zwalnia umowy były na czas określony i one się skończyły . Dlaczego kłamiecie osły . Tak powinien zwolnić ale ,, Basiejkę '' on miesza .

nie wiem czy miesza, nie znam się, ale go nie lubię,

tak ślisko dzisiaj, lepiej uważajcie

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 luty 2015 - 14:37:25

Jeśli tego nie zrobisz to oni cię zniszczą ,   Skompromitują , a jeszcze świnie podłożą .

Czas na zmiany  , Rób to zdecydowanie // bo może się okazać że albo ty albo oni .

I NIE PODDAWAJ SIĘ!

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 luty 2015 - 14:39:55

pamiętaj, że mieszkańców i radnych masz za sobą

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 luty 2015 - 16:02:06

Zawsze mieszał bo mu na to pozwalano. 

Mam nadzieję że już więcej nie zamiesza bo może nie będzie miał okazji!

Chyba, że  "Słońce" mu pomoże tworząc nowy wydział? :D  :o  :P

Przechowalnia ma jeszcze moce przerobowe.

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 luty 2015 - 08:42:58

Kim jest Pan "B."? Bo ja słabo orientuje się w osobach zatrudnionych w Urzędzie Gminy. I co takiego robi, że uważasz/ uważacie, że ''miesza''?

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 luty 2015 - 08:51:50

WÓJT GMINY ŚWIDWIN ZWALNIA LUDZI Z PRACY TŁUMACZĄC SIĘ CIĘCIEM KOSZTÓW A PIERWSZE CO ROBI ZATRUDNIA SWOJEGO ZASTĘPCE JEST NIĄ PANI KTÓRA PROWADZIŁA JEGO CAŁĄ KAMPANIE WYBORCZĄ.

CHCE POZAMYKAĆ OBIEKTY KTÓRE FUNKCJONOWAŁY DLA MIESZKAŃCÓW  Z CAŁEJ GMINY I   NIE TYLKO CHODZI O HALĘ SPORTOWĄ W LEKOWIE.

Widać owa Pani jest dobra w tym co robi  - bo wójt wygrał wybory. Czyli nie ma co dziwić się, że została zatrudniona - jest osobą przedsiębiorczą i zaangażowaną w swoją pracę. Skoro umiała poprowadzić kampanię wyborczą wójta, wygrał dzięki niej ( między innymi) to można zakładać, że sprawdzi się również na stanowisku zastępcy wójta.

#38 ~hektor~

~hektor~
  • Goście

Napisano 08 luty 2015 - 10:58:59

Panie Wójcie głosowaliśmy na Pana, żeby Pan wyp......ł ludzi takich jak Basiejko Pani  sekretarz i tym podobni

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 luty 2015 - 11:29:41

Panie Wójcie na Pana wizytówce wyborczej pisze  "można więcej. można lepiej".Zastanawiam się na co Pan jeszcze czeka.Jak nie Pan to oni.Ale to Pan dostał mamdat wyborczy.

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 luty 2015 - 12:52:16

Panie Wójcie głosowaliśmy na Pana, żeby Pan wyp......ł ludzi takich jak Basiejko Pani  sekretarz i tym podobni

Dlaczego pani sekretarz ma być wyrzucona?

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: WÓJT, GMINY, ŚWIDWIN

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych