Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Wróżka Koszalin

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Zofia.wrozka

Zofia.wrozka

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 19 luty 2020 - 02:57:06

Dzień dobry, mam na imię Zofia, zajmuję się wróżeniem, chętnie pomogę. Oferuję profesjonalne wróżenie w tematach takich jak: miłość, partner, zdrowie, rodzina, praca, ogólne życiowe problemy oraz w różnych innych sferach. Zapytaj chętnie odpowiem na twoje pytanie. Do każdej wróżby przygotowuję się rzetelnie, posiadam wieloletnią wiedzę i doświadczenie. Pomogłam już wielu osobom, każdego traktuję indywidualnie bo każdy jest inny. Ludzie mają różne pytania, problemy, wróżę bez pośpiechu, chcę aby każda wróżba była dokładna bo chcę pomóc, doradzić, pomagam ludziom aby byli szczęśliwi, masz pytanie, śmiało dzwoń lub pisz.  883 656 837

#2 rniski-four

rniski-four

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 6708 postów

Napisano 19 luty 2020 - 09:31:35

Dzień dobry, mam na imię Zofia, zajmuję się wróżeniem, chętnie pomogę. Oferuję profesjonalne wróżenie w tematach takich jak: miłość, partner, zdrowie, rodzina, praca, ogólne życiowe problemy oraz w różnych innych sferach. Zapytaj chętnie odpowiem na twoje pytanie. Do każdej wróżby przygotowuję się rzetelnie, posiadam wieloletnią wiedzę i doświadczenie. Pomogłam już wielu osobom, każdego traktuję indywidualnie bo każdy jest inny. Ludzie mają różne pytania, problemy, wróżę bez pośpiechu, chcę aby każda wróżba była dokładna bo chcę pomóc, doradzić, pomagam ludziom aby byli szczęśliwi, masz pytanie, śmiało dzwoń lub pisz. 883 656 837 </p></p>

wiedze i doświadczenie we wrożeniu :)

Użytkownik rniski-four edytował ten post 19 luty 2020 - 09:32:07

#3 ~ewalipska~

~ewalipska~
  • Goście

Napisano 20 luty 2020 - 13:43:40

najlepsza w polsce to wrozkaalicja.pl

#4 ~ziutalipna~

~ziutalipna~
  • Goście

Napisano 20 luty 2020 - 15:12:43

etaaam