Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Współpracownik SB na banerze?

baner brama kamienna Świdwin sb

71 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2016 - 09:15:13

W Świdwinie trzeba przeprowadzić deubekizacje większość żołnierzy to byli czerwoni w urzedach pelno jest dawnych pzperowców.

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2016 - 09:35:27

Kapelusz chodzi i mówi, że ma kwity na dawnego dyrektora domu kultury

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2016 - 10:09:54

Na jak dawnego ?  poprzedniego czy jeszcze jakiegoś wcześniejszego,  może takiego małego ?

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2016 - 10:27:09

W Świdwinie trzeba przeprowadzić deubekizacje większość żołnierzy to byli czerwoni w urzedach pelno jest dawnych pzperowców.

Sporo było czerwonych, dzięki temu są teraz ustawieni.

Podobało mi się jak w filmie "Bękarty wojny"Aldo zostawiał pamiątkę na czole nazistów, taką by nie mogli jej się pozbyć. Ci co współpracowali z SB lub należeli do PZPR powinni mieć na czole sierp i młot.

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2016 - 15:09:30

Ty głupi chooyu!

Podobało mi się jak w filmie "Bękarty wojny"Aldo zostawiał pamiątkę na czole nazistów, taką by nie mogli jej się pozbyć. Ci co współpracowali z SB lub należeli do PZPR powinni mieć na czole sierp i młot.

Czepianie się Holinki to tak jak przypierda'lanie się do byłego senatora Piniora!

Czuby ipeenowskie pierdo'lnijcie się wreszcie w te swoje puste pały.

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2016 - 15:48:02

Puknij się w głowę! Jakim trzeba być ignorantem żeby rozliczać ludzi tylko za że byli w Wojsku Polskim w czasach PRL lub  PZPR?

#47 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2016 - 16:03:04

Ty głupi chooyu!

Czepianie się Holinki to tak jak przypierda'lanie się do byłego senatora Piniora!

Czuby ipeenowskie pierdo'lnijcie się wreszcie w te swoje puste pały.

Holinko mnie g. obchodzi, bo jego już nie ma - "chooyu" ;) Natomiast jestem ciekawy żyjącej reszty w naszym cudownym miasteczku.

Byłeś w partii, współpracowałeś z SB (dobrowolnie) - sierp i młot na czoło, to by było coś.

#48 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2016 - 16:50:24

Kapelusz chodzi i mówi, że ma kwity na dawnego dyrektora domu kultury

Nikt jemu jeszcze tej czarnej torby nie zayebał? :D

Tam jest więcej informacji niż w IPN-ie.

#49 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2016 - 16:56:01

Holinko mnie g. obchodzi, bo jego już nie ma - "chooyu" ;) Natomiast jestem ciekawy żyjącej reszty w naszym cudownym miasteczku.

Byłeś w partii, współpracowałeś z SB (dobrowolnie) - sierp i młot na czoło, to by było coś.

Wypal sobie znak młota i sierpa na swoim qtasie cymbale!

#50 aneri

aneri

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 16 postów

Napisano 02 grudzień 2016 - 18:30:48

Ciekawy jestem ile osob z Twojej rodzinki chodziloby z tym znakiem.

Zastanow sie co piszesz .

#51 ~Precz z komuną~

~Precz z komuną~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2016 - 18:54:53

Ponad 70 lat prania muzgów musiało jak tu widać przynieść jakieś skutki.
Cel rewolucji komunistycznej czyli stworzenie sowieckiego człowieka, powiódł się nadspodziewanie dobrze.
Ludzie już nawet przyswajają fakty, ale boją się przyznać do tego że dali się oszukiwać przez całe życie.
Tu pojawiająca się agresja jest formą odreagowania.
Pobudka bywa czasami okrutna.

Masz rację .

#52 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2016 - 21:51:10

Zyga, czego nie otwierasz czarnej teczki?

#53 ~R2d2~

~R2d2~
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2016 - 02:34:45

Teczka dotyczącą człowieka o nazwisku Bolesław Holinko rzeczywiście istnieje. Są nawet dwa tomy. Dobrze byłoby się dowiedzieć czy jest to teczka TW czy też figuranta.

#54 ~biogier~

~biogier~
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2016 - 06:21:49

Teczka dotyczącą człowieka o nazwisku Bolesław Holinko rzeczywiście istnieje. Są nawet dwa tomy. Dobrze byłoby się dowiedzieć czy jest to teczka TW czy też figuranta.

Teczki Tajnego Współpracownika.

#55 ~R2d2~

~R2d2~
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2016 - 08:26:41

Teczki Tajnego Współpracownika.

Wiadomo jaki został przyjęty pseudonim TW?

#56 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2016 - 09:51:12

Ciekawy jestem ile osob z Twojej rodzinki chodziloby z tym znakiem.

Zastanow sie co piszesz .

A co mnie rodzinka obchodzi? Ja miałbym się za nich wstydzić, czy co? Akurat ta najbliższa rodzina nie była czerwona, bo ma honor.

#57 aneri

aneri

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 16 postów

Napisano 03 grudzień 2016 - 13:13:24

A co mnie rodzinka obchodzi? Ja miałbym się za nich wstydzić, czy co? Akurat ta najbliższa rodzina nie była czerwona, bo ma honor.

Nie trzeba bylo byc czerwonym czy zielonym ,wystarczy teraz ze pracowales (pracowali) w milicji,wojsku, w sadzie,na koleji i juz po emeryturkach bedzie.

Wiec zauwazysz komu z Twojej honorowej rodzinki emeryturke odetna.

Nigdy nie mow nigdy.

#58 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2016 - 14:23:38

Nie trzeba bylo byc czerwonym czy zielonym ,wystarczy teraz ze pracowales (pracowali) w milicji,wojsku, w sadzie,na koleji i juz po emeryturkach bedzie.

Nigdy nie mow nigdy.

Nieuku naucz się pisać ortograficznie , a oprócz tego bzdury piszesz po jajach dostaną tylko etatowi UBecy i SBecy . Gamoń pisać ortograficznie nie potrafi . 

#59 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2016 - 16:53:14

Nigdy nie mow nigdy.

Usilnie pracujesz na to aby być zbanowaną. Weź się lepiej "irena" za szczotkę i szmatkę do podłogi , zacznij szorować korytarze a nie bazgrać na forum bzdury.

#60 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2016 - 18:22:27

W ostatnim Forum Regionalnym jest zamieszczony artykuł ,, Tajemnica Bolesława Holinki "

artykuł  podpisany przez Kazimierza Rynkiewicza .

Autor tego artykułu bez trudu zajrzał do inwentarza IPN w Internecie, w którym znajduje  się informacja o tomie akt dotyczących : Bolesława Holinko (imię ojca: Julian, data urodzenia 13-07-1920r.., miejsce urodzenia : Krasnojarsk, jeden tom o sygnaturze IPN Sz 00104/393: dokumenty wytworzone  od 1947 do 1987)

Te dane personalne pokrywają się z danymi podanymi przez Piotra Felińskiego we wniosku  o nadanie  tytułu . Nie ma wątpliwości że chodzi o tą samą osobę . 

Zostało tylko czekać na potwierdzenie - niczego to nie zmieni  kompromitacja  z wnioskiem  o nadanie tytułu .   

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: baner, brama kamienna, Świdwin, sb

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych