Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Wybór drzwi - pomoc

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Renka~

~Renka~
  • Goście

Napisano 07 październik 2011 - 13:34:56

Witam! Poszukuję dobrego sklepu z drzwiami. Doprowadzam do ładu mieszkanie i przydałoby się wymienić zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne. Firma nie gra roli, cena… no powiedzmy, żeby nie była z kosmosu :). Chciałabym porównać głównie cenowo oferty.Podpowiedzi mile widziane :)

#2 ~grzegorzewski~

~grzegorzewski~
  • Goście

Napisano 07 październik 2011 - 15:46:57

na dzień dzisiejszy, w każdym sklepie budowlano-remontowym znajdziesz drzwi… cenowo pewnie wyjdzie podobnie, bo różne marki można dostać….

#3 ~Klaudek~

~Klaudek~
  • Goście

Napisano 10 październik 2011 - 10:13:23

A i owszem :) W sumie Castorama też jest pod tym względem dobra i mają przeróżne, sezonowe promocje. Mam drzwi wewnętrzne z Casto i służą mi już dobrych parę lat :)

#4 ~leon~

~leon~
  • Goście

Napisano 11 październik 2011 - 12:58:50

na Szczecińskiej jets dobry sklep z tego typu wykończeniówkami – „Dobre dla domu”. kupowałem u nich drzwi i panele, obsługa trafiła mi się fachowa, montaż przebiegł sprawnie. polecam właśnie ich.

#5 ~Arkadyjusz~

~Arkadyjusz~
  • Goście

Napisano 12 październik 2011 - 14:10:01

Rzeczywiście, jest taki sklep. Drzwi mają tam sporo, do wyboru, do koloru. Ceny też nie zwalają skutecznie z nóg, więc zapewne znajdziesz coś dla siebie :)

#6 ~pegaz~

~pegaz~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2011 - 21:52:32

kupowalem u nich nie drzwi a panele, ale obsluga jak najbardziej kompetentna i znajaca temat. warto tam zajrzec

#7 ~jolka~

~jolka~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2011 - 13:57:23

No prosze ile nagle sie znalazlo zadowolonych klientow sie znalazlo. Ciekawe, ciekawe ...

#8 ~edi~

~edi~
  • Goście

Napisano 26 grudzień 2011 - 21:55:51

Jeżeli mnie doliczyć, to serio robi się ich trochę :D generalnie zrobiłem tam zakupy bez problemow, więc przyczepić się nie mogę.

#9 ~olgierdo87~

~olgierdo87~
  • Goście

Napisano 24 maj 2012 - 21:45:01

Polecam DDD DobreDlaDomu wiedzą co i jak pomogą doradzą i rabaty dadzą :)

#10 ~stolarz~

~stolarz~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2012 - 08:18:13

Jakie te drzwi maja byc ?
Wejsciowe czy wyjsciowe,
prawe czy lewe ,

#11 ~Karolina~

~Karolina~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2013 - 20:33:52

niedawno wymienialam drzwi w firmie Drewland z ulicy Lechickiej. wedlug mnie rozsadna cena za takie drzwi. zrobili na czas, jestem zadowolona. moge polecić.

#12 ~marcin~

~marcin~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2013 - 14:31:07

kilka dni temu montowali u mnie drzwi i okna z firmy Drewland. dobry wybor. maja ladne, choc troche drozsze produkty. montazysci profesjonalni. moge polecic. :)

#13 ~Tessa~

~Tessa~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2013 - 14:53:24

Zobacz w Voxie na Bohaterów Warszawy, tam mają spory wybór drzwi i można kupić z montażem.Jak przed wyjazdem do UK remontowaliśmy mieszkanie to też tam podłogi kupilśmy, teraz fajnie się wraca do takiego "nowego" mieszkania :)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych