Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Wybór należy do Ciebie!

Wezgraj Przegraj Gorszy Koszalin Lepszy Koszalin PO SLD PiS Jedliński Kocham Koszalin

15 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Kodak~

~Kodak~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2014 - 12:45:20

Jedliński zgromadził wokół siebie następujące osoby: Mila, Milicić, Zinka, Żurowska, Bednarek, Barów, Bastek, Bochnia, Dudojć, Funke, Hesse, Kaliszczak, Loss, Łukasik, Tałaj, Żabiński, Żuber, a to dopiero początek listy!
To ludzie niezależni, osiągający sukcesy i zauważający, że to Jedlińskim jest gwarantem sukcesu Koszalina :)

U Przegraja - Mętlewiczowa (PiS), Ostaszewski (SLD), Attenborough (Ruch Palikota) i Warchoł. Od Sasa do Lasa - jedni mają obiecane stanowiska, inni są niebezpieczni dla otoczenia.

Drużyna Jedlińskiego czy zbieranina Przegraja? Wybór należy do Ciebie! 

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2014 - 12:47:08

Jestem za Jedlińskim!!!

#3 ~7 krsnoludków~

~7 krsnoludków~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2014 - 12:49:18

Pamiętajcie kto jabłkiem częstuje nie ma czystych intencji. Za tym się kryje zlo. Przykładów jest wiele od biblii po bajki

#4 ~Sebastian~

~Sebastian~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2014 - 12:51:01

Ja już wybrałem popieram Piotr Jedlińskiego

Sebastian Mila

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2014 - 12:53:34

Pamiętajcie kto jabłkiem częstuje nie ma czystych intencji. Za tym się kryje zlo. Przykładów jest wiele od biblii po bajki

Ewa dała się skusić Szatanowi jabłkiem i zostaliśmy wyrzuceni z Raju.

#6 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2014 - 13:29:37

a ja napiszę...hahaha...osoby wymienione wyżej są uzależnione od prezydenta miasta, dlatego wazelina u nich jest na najwyższej półce...a tak przy okazji, nie życzę sobie zaczepek PO w sobotę na ryneczku obok supersamu, wiem na kogo głosować, mam swój rozum

#7 ~Andre~

~Andre~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2014 - 13:38:42

Jedliński zgromadził wokół siebie następujące osoby: Mila, Milicić, Zinka, Żurowska, Bednarek, Barów, Bastek, Bochnia, Dudojć, Funke, Hesse, Kaliszczak, Loss, Łukasik, Tałaj, Żabiński, Żuber, a to dopiero początek listy!
To ludzie niezależni, osiągający sukcesy i zauważający, że to Jedlińskim jest gwarantem sukcesu Koszalina :)

U Przegraja - Mętlewiczowa (PiS), Ostaszewski (SLD), Attenborough (Ruch Palikota) i Warchoł. Od Sasa do Lasa - jedni mają obiecane stanowiska, inni są niebezpieczni dla otoczenia.

Drużyna Jedlińskiego czy zbieranina Przegraja? Wybór należy do Ciebie! 

Ciekawy jestem kiedy wreszcie bojówki PO wezmą się do roboty bo ośmiogodzinne siedzenie za biurkiem i wypisywanie peanów na cześć swego umiłowanego prezydenta chyba nie jest w zakresie ich obowiązków . To nie pan prezydent płaci za waszą działalność tylko jesteście utrzymywani min z moich podatków. 

#8 ~rdzic~

~rdzic~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2014 - 13:44:58

Ja już wybrałem popieram Piotr Jedlińskiego

Sebastian Mila

I chlopie osrales sie chyba machnoles sie i kopnoles w czolo.a czy twj tata o tym wie!!!

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2014 - 15:07:04

I chlopie osrales sie chyba machnoles sie i kopnoles w czolo.a czy twj tata o tym wie!!!

Piękny popis PiSowskiej miłości i szacunku do człowieka. Dziękuję Panu Panie Wezgraj.

#10 ~Pacman~

~Pacman~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2014 - 15:42:33

a ja napiszę...hahaha...osoby wymienione wyżej są uzależnione od prezydenta miasta, dlatego wazelina u nich jest na najwyższej półce...a tak przy okazji, nie życzę sobie zaczepek PO w sobotę na ryneczku obok supersamu, wiem na kogo głosować, mam swój rozum

1) kto jest, według Ciebie, o przenikliwy geniuszu, uzależniony do Jedlińskiego?
Mila, który świetnie gra w reprezentacji, sprawiając radość wszystkim Polakom, ustawiony finansowo (lata gry na Zachodzi, teraz w Śląsku Wrocław, własne biznesy, m.in. restauracje),
a może Zinka - świetny lekarz, znana w calym regionie przychodnia;
a może dentysta Bastek - Twoim zdaniem chce się zatrudnić, nie wiem, może w straży miejskiej?

czy masz na myśli prof. Hessego z Politechniki Koszalińskiej?kto tam jeszcze chce fuchę w ratuszu, mecenas Bochnia? Kaliszczak rzuca swój słodki biznes i będzie dorabiał jako stróż w urzędzie miasta?

2) nikt nie zaczepia, nie dramatyzuj; poza tym w tę sobotę jest cisza wyborcza: nie wiem, czy w sztabie Lepszego Koszalina o tym słyszeli, ale zakazane jest wtedy agitowanie

#11 ~Pozdrawiam~

~Pozdrawiam~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2014 - 17:01:53

1) kto jest, według Ciebie, o przenikliwy geniuszu, uzależniony do Jedlińskiego?
Mila, który świetnie gra w reprezentacji, sprawiając radość wszystkim Polakom, ustawiony finansowo (lata gry na Zachodzi, teraz w Śląsku Wrocław, własne biznesy, m.in. restauracje),
a może Zinka - świetny lekarz, znana w calym regionie przychodnia;
a może dentysta Bastek - Twoim zdaniem chce się zatrudnić, nie wiem, może w straży miejskiej?

czy masz na myśli prof. Hessego z Politechniki Koszalińskiej?kto tam jeszcze chce fuchę w ratuszu, mecenas Bochnia? Kaliszczak rzuca swój słodki biznes i będzie dorabiał jako stróż w urzędzie miasta?

2) nikt nie zaczepia, nie dramatyzuj; poza tym w tę sobotę jest cisza wyborcza: nie wiem, czy w sztabie Lepszego Koszalina o tym słyszeli, ale zakazane jest wtedy agitowanie

to brzydkie kłamstwa

część to są ludzie, których chyba ty tylko znasz, część to są tacy, których nikt w Koszalinie nie zna

Mila już dawno tu chyba nie mieszka, skoro nie wie, jakie straszne rzeczy się tu wyprawiają w urzędzie

kim jest  ta Zinka, żeby mówić pożądnym ludziom jak mają głosować i na kogo

jakiś profesor, którego nikt nie zna, to jest tak ekipa co go wspiera? śmiech na hali, proszę państwa

mecenas Bochniarz pewnie będzie bronił tych złodzeiji to i jest w komitecie

a pączków z Kaliszczakiem już nie będę jeść, obrzydły mi, jak można popierać jedlinskiego

jak wam tylko powiem, że na złość wam wszystkim Pan Artur pokarze jaja w drugiej II turze i wygra ze wszystkimi

wierzę w to dogłębnie i czuję, że z moim mężem bedziemy głosować właśnie za Panem Arturem

mój mąż jest w komisji wyborczej i będzie patrzył wszystkim głosującym na ręce, żeby już nie oszukali wyborów

razem wygramy dla Koszalina i z Koszalina ucieknie Jedlina!

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2014 - 18:36:36

okazało się nawet że bez pis tylko inteligentna została

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2014 - 21:11:09

Twój głos Twój Wybór a on jest prosty Dalszy Rozwój Miasta a nie stagnacja

#14 ~Pozdrawiam~

~Pozdrawiam~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2014 - 21:18:57

Jeszcze wam dopowiem, że cieszę się, bo koalicji Pana Artura są bardzo zróżnicowani ludzie.

Jest Pani Mątlewicz która jest bardzo pożądaną kobietą, uccziwą i godną oddania głosu. Jest Pan Ostaszewki mądry dobry prawnik który zrozumiał swój błąd że był na przeciwko Panu Arturowi ale uznał, że tylko Pan Artur jest jedynym prawdziwym kandydatem który ma wielką szansę na pogromienie w drugiej II turze jedlinskiego.

I nawet obcokrajowcy, ludzie zagraniczni Pana Artura wspierają. Pan Atanborou wiele lat temu przyjechał z Afryki do Koszalina i zobaczył, że jesteśmy 100 lat za murzynami.

Pan Artur zrobi Koszalin lepszy i wszystkim nie nawidzącym go pokarze jaja i wygra 65:35 albo bardiej co wynika z prostych analiz matematyków wyborczych.

Jescze będzie wam głupio i przeprosicie.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2014 - 22:54:01

Zrozumiał swój błąd P. Ostaszewski moim zdaniem sie ośmieszył nie można jak chorągiewka zmieniać poglądów,

Pani Mętlewicz popiera faceta który jest ateistą nie gryzie sie to z jej poglądamy, czy teraz konserwatywny PIS skręca w lewo- niestety nikt kto głosował na kandydatke PIS-u nie odda głos na P. Wezgraja

Jeszcze wam dopowiem, że cieszę się, bo koalicji Pana Artura są bardzo zróżnicowani ludzie.

Jest Pani Mątlewicz która jest bardzo pożądaną kobietą, uccziwą i godną oddania głosu. Jest Pan Ostaszewki mądry dobry prawnik który zrozumiał swój błąd że był na przeciwko Panu Arturowi ale uznał, że tylko Pan Artur jest jedynym prawdziwym kandydatem który ma wielką szansę na pogromienie w drugiej II turze jedlinskiego.

I nawet obcokrajowcy, ludzie zagraniczni Pana Artura wspierają. Pan Atanborou wiele lat temu przyjechał z Afryki do Koszalina i zobaczył, że jesteśmy 100 lat za murzynami.

Pan Artur zrobi Koszalin lepszy i wszystkim nie nawidzącym go pokarze jaja i wygra 65:35 albo bardiej co wynika z prostych analiz matematyków wyborczych.

Jescze będzie wam głupio i przeprosicie.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2014 - 22:54:49

Głosuje na Jedlińskiego!!

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Wezgraj, Przegraj, Gorszy Koszalin, Lepszy Koszalin, PO, SLD, PiS, Jedliński, Kocham Koszalin

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych