Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
82 odpowiedzi w tym temacie

#1 Mariuszek

Mariuszek

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 26 listopad 2010 - 10:42:28

Doradżcie proszę na kogo zagłosować? bo niewiem

#2 Orełek

Orełek

Bywalec

• PipPipPip
  • 92 postów

Napisano 29 listopad 2010 - 00:19:26

Witaj. Wejdź na stronę www.piotrjedlinski.pl tam uzyskasz wszelkie informacje. Ja jestem przekonany, że Piotr Jedliński jest najlepszym kandydatem i będzię bardzo dobrym prezydentem dla tego miasta. Poza tym, wywodzi sie z obozu, który już w radzie miasta uzyskał wiekszość, więc będzie mógł sprawnie realizować program z którym on i PO szło do wyborów. Cały program znajdziesz na stronie, którą Ci podałem. Jest tam także taka książeczka, która zawiera plan dla miasta i pokazane są przykładowe inwestycje, które na pewno zostaną zrobione. Przeczytaj, zobacz co w Twoim okręgu będzie zrobione. To jest realny program dla Koszalina, gwarantowany przez osobę, która ma ogromne, bo juz ponad 18 letnie doświadczenie w pracy w samorządzie.
5 grudnia oddaj głos na Piotra Jedlińskiego. Bedzie to głos w strone rozwoju miasta.

#3 ob62

ob62

Nowy

• Pip
  • 8 postów

Napisano 29 listopad 2010 - 10:14:31

Witaj. Wejdź na stronę www.piotrjedlinski.pl tam uzyskasz wszelkie informacje. Ja jestem przekonany, że Piotr Jedliński jest najlepszym kandydatem i będzię bardzo dobrym prezydentem dla tego miasta. Poza tym, wywodzi sie z obozu, który już w radzie miasta uzyskał wiekszość, więc będzie mógł sprawnie realizować program z którym on i PO szło do wyborów. Cały program znajdziesz na stronie, którą Ci podałem. Jest tam także taka książeczka, która zawiera plan dla miasta i pokazane są przykładowe inwestycje, które na pewno zostaną zrobione. Przeczytaj, zobacz co w Twoim okręgu będzie zrobione. To jest realny program dla Koszalina, gwarantowany przez osobę, która ma ogromne, bo juz ponad 18 letnie doświadczenie w pracy w samorządzie.
5 grudnia oddaj głos na Piotra Jedlińskiego. Bedzie to głos w strone rozwoju miasta.

#4 ob62

ob62

Nowy

• Pip
  • 8 postów

Napisano 29 listopad 2010 - 10:18:54

Czyżbym czytał rzecznika Piotra Jedlińskiego? Znam osobiście tego kandydata i nie polecam głosowania na tę kandydaturę. Prezydentura w jego wykonaniu to będzie tragedia dla miasta.On będzie jedynie marionetką w rękach liderów PO , takich jak pan Gawłowski. Lepszy naprawdę jest Artur Wezgraj, który będzie kierował się własnym zdaniem.

#5 nati-srati

nati-srati

Nowy

• Pip
  • 19 postów

Napisano 29 listopad 2010 - 10:46:43

Czyżbym czytał rzecznika Piotra Jedlińskiego? Znam osobiście tego kandydata i nie polecam głosowania na tę kandydaturę. Prezydentura w jego wykonaniu to będzie tragedia dla miasta.On będzie jedynie marionetką w rękach liderów PO , takich jak pan Gawłowski. Lepszy naprawdę jest Artur Wezgraj, który będzie kierował się własnym zdaniem.

Też tak uważam!

#6 magda335

magda335

Nowy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 29 listopad 2010 - 12:24:29

Tylko Artur WEZGRAJ musi wygrać głosujcie na niego niech się skończy klan PO

#7 Orełek

Orełek

Bywalec

• PipPipPip
  • 92 postów

Napisano 29 listopad 2010 - 13:45:42

Mógłbyś się trochę bardziej wysilić. Było pytanie i w sposób pozytywny była udzielona odpowiedź. Jeżeli Ty pełnisz rolę rzecznika Artura Wezgraja, to widzę tylko tym gorzej dla tego kandydata.

#8 magda335

magda335

Nowy

• Pip
  • 7 postów

Napisano 29 listopad 2010 - 14:40:50

Na Wezgraja oczywiście

#9 magda335

magda335

Nowy

• Pip
  • 7 postów

Napisano 29 listopad 2010 - 14:48:59

Mógłbyś się trochę bardziej wysilić. Było pytanie i w sposób pozytywny była udzielona odpowiedź. Jeżeli Ty pełnisz rolę rzecznika Artura Wezgraja, to widzę tylko tym gorzej dla tego kandydata.

Jaka rzeczniczka o czym ty piszesz ja tylko proszę o poparcie tego kandydata (A.Wezgraja)gdyż dość juz mam PO

#10 pepe12

pepe12

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 29 listopad 2010 - 17:32:43

Tylko nie Jedliński! Skoro tak rozpaczliwie walczy o władzę, że w kampanii wyborczej zastosował takie tanie chwyty (Prezydentem miasta Jedliński Piotr) oraz oszczerstwa i kłamstwa wobec jednego z kontrkandydatów (sprawa, która skończyła się w sądzie- przegrana zresztą przez przedstawicieli PO oraz apelacja odrzucona przez sąd w Szczecinie). Ten facet to typowy zapatrzony w siebie urzędnik, który ma w nosie ludzi i stawia tylko wyłącznie na siebie. Każdy inny wybór będzie lepszy. No i nie stawiajcie na PO tylko dlatego, że ma większość w Radzie. Kto myśli, że będą skutecznie utrudniać podejmowanie jakichkolwiek działań w Koszalinie to sam wystawia negatywne świadectwo tym ludziom, na których sam stawia. Nie mogę ciągle wszystkiego blokować, jeśli im też zależy na tym, żeby w mieście dobrze się działo. Po za tym pamiętajmy, że w wyborach samorządowych ludzie nie głosują na partię tylko na ludzi. A wiem, że często to z jakiej listy startowali było przypadkowe.. ;)

#11 Orełek

Orełek

Bywalec

• PipPipPip
  • 92 postów

Napisano 29 listopad 2010 - 22:30:15

Jedliński będzie realizował program PO, będzie rządził ze spokojem. Wezgraj programu PO nie będzie realizował, gdyz go zwalczał, czyli swoją walkę przeniesie na sesje rady miejskiej. Sęk w tym, że PO ma większość w radzie i chce zrealizować swój dobry program dla Koszalina. Czyli wynik jest prosty. Tylko Jedliński gwarantuje dalszy spokojny rozwój miasta, bez burz i sztormów.

#12 30seconds

30seconds

Bywalec

• PipPipPip
  • 50 postów

Napisano 29 listopad 2010 - 23:46:15

JEDLIŃSKI NAJLEPSZY ! JEDLIŃSKI - GWARANCJA ROZWOJU !

#13 nabrajla

nabrajla

Nowy

• Pip
  • 12 postów

Napisano 30 listopad 2010 - 15:08:16

Wszedłem na stronę i jakoś nie mogę znaleźć w mojej okolicy upragnionej przez PO spalarni śmieci z całego POwiatu? :( może Twój debeściak kandydat wie,że nie warto się tym chwalić? ;)

#14 Kaziczka

Kaziczka

Nowy

• Pip
  • 14 postów

Napisano 30 listopad 2010 - 15:32:59

#15 Kaziczka

Kaziczka

Nowy

• Pip
  • 14 postów

Napisano 30 listopad 2010 - 15:34:14

Obiecanki. Całe dwie kadencje tylko obietnice.

#16 Kaziczka

Kaziczka

Nowy

• Pip
  • 14 postów

Napisano 30 listopad 2010 - 15:35:34

#17 Kaziczka

Kaziczka

Nowy

• Pip
  • 14 postów

Napisano 30 listopad 2010 - 15:43:49

Na Wezgraja oczywiście

Oczywiscie, ze na Wezgraja.

#18 Kaziczka

Kaziczka

Nowy

• Pip
  • 14 postów

Napisano 30 listopad 2010 - 15:44:28

Oczywiscie,że na Wezgraja.

#19 Omacku

Omacku

Swojak

• PipPipPipPip
  • 305 postów

Napisano 30 listopad 2010 - 17:06:56

Wezgraj programu PO nie będzie realizował, gdyz go zwalczał, czyli swoją walkę przeniesie na sesje rady miejskiej. Sęk w tym, że PO ma większość w radzie i chce zrealizować swój dobry program dla Koszalina.

To się nazywa demagogia: twierdzenie, że Wezgraj "będzie zwalczał program PO". Co niby będzie zwalczał? Poproszę o konkrety.

Z programu Wezgraja wynotowałem m.in.:

- rondo zamiast skrzyżowania Stawisińskiego/Zwycięstwa
- akwapark, filharmonia, hala widowiskowa
- miejsca w żlobkach i przedszkolach dla wszystkich dzieci
- zmodyfikowane (podkr. moje) projekty "Lotnisko" i "Spalarnia".

Zwłaszcza to ostatnie jest ważne: wysłuchanie ludzi, w których sąsiedztwie ma wg Jedlińskiego owa spalarnia stanąć i zaproponowanie lokalizacji innej.

I jeszcze: "więcej demokracji - zwiększenie udziału mieszkańców w podejmowaniu strategicznych decyzji dotyczących rozwoju miasta. Wprowadzenie stałego systemu konsultacji społecznych."

Jaki stosunek do konsultacji społecznych ma obecna ekipa i jej przedstawiciel - Jedliński, który zamiast debaty wolał ściskać rękę Schetyny - wiadomo.

#20 Czarny Uj

Czarny Uj

Nowy

• Pip
  • 8 postów

Napisano 30 listopad 2010 - 20:00:49

Ja tez oczywiscie jak kolega na Wezgraja NIE ZAGLOSUJE

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych