Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
82 odpowiedzi w tym temacie

#41 Combat1989

Combat1989

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 25 postów

Napisano 01 grudzień 2010 - 10:08:06

Nie chcemy takiego zamordyzmu, jaki jest na Politechnice. Chcemy spokoju i rozwoju miasta. To gwarantuje Piotr Jedliński.

Co zrobił Jedliński do tej pory? Prosze o konkrety

#42 Combat1989

Combat1989

Znajomy

• PipPip
  • 25 postów

Napisano 01 grudzień 2010 - 10:08:55

Nie chcemy takiego zamordyzmu, jaki jest na Politechnice. Chcemy spokoju i rozwoju miasta. To gwarantuje Piotr Jedliński.

Ty możesz sobie chcieć. Jakiego spokoju? Wytłumacz a nie rzucasz populistycznymi hasłami dobrymi dla waszego ,,wykształconego'' elektoratu

#43 Combat1989

Combat1989

Znajomy

• PipPip
  • 25 postów

Napisano 01 grudzień 2010 - 10:09:59

a co się dzieje na Politechnice bo nie zauwazyłem. Uczelnia rozwija się bardzo dobrze.

#44 urszulkak

urszulkak

Znajomy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • PipPip
  • 26 postów

Napisano 01 grudzień 2010 - 10:17:35

a co się dzieje na Politechnice bo nie zauwazyłem. Uczelnia rozwija się bardzo dobrze.

Więc dlaczego na Politechnice robią wszystko, żeby się pozbyć Wezgraja. Ma tam bardzo dużo ludzi, którzy go nienawidzą.

#45 urszulkak

urszulkak

Znajomy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • PipPip
  • 26 postów

Napisano 01 grudzień 2010 - 10:18:47

Ty możesz sobie chcieć. Jakiego spokoju? Wytłumacz a nie rzucasz populistycznymi hasłami dobrymi dla waszego ,,wykształconego'' elektoratu

Rozumiem, że to ty jesteś ten wykształcony :lol: Inni nie są. Biedaku :blink:

#46 red.beast

red.beast

Swojak

• PipPipPipPip
  • 402 postów

Napisano 01 grudzień 2010 - 10:41:24

ilu z was tutaj popierajacych 1 lub 2 liczy na stołek? odpowiedz : większość! osoby nie mające nic wspólnego z kandydatami to pojedyncze przypadki wypowiedzi

Użytkownik red.beast edytował ten post 01 grudzień 2010 - 10:41:55

#47 Maniolo

Maniolo

Znajomy

• PipPip
  • 20 postów

Napisano 01 grudzień 2010 - 10:52:41

Jedliński bedzie marionetka PO, tylko kto Wezgrajowi pomoze?? 3 głosy w radzie to chyba nie zbyt wiele. Zagłosuje na Wezgraja zobacze co on zrobi, jak nic to bezpartyjni nie macie juz szans.

#48 Combat1989

Combat1989

Znajomy

• PipPip
  • 25 postów

Napisano 01 grudzień 2010 - 11:03:52

WEZGRAJ TO OSZUST
ponieważ:
Oznajmił, że budynek po Muzeum na Piłsudskiego został przygotowany do użytku.
FAAAK!

Byłem tam na 'wystawie bezdomnej' ...ten piękny budynek nadaje się do definitywnego remontu wew. i na zew.

...i tak powiem :)

Lepiej wycofaj swoje słowa bo sprawa może wylądować w sądzie

#49 siema

siema

Bywalec

• PipPipPip
  • 50 postów

Napisano 01 grudzień 2010 - 11:41:16

Panie Jedliński piszę tu bo Pana gwardia nie dopuszcza mnie do Pana Władze miasta nakazały zlikwidować kącik zabaw na podwórku kamienicy w której mieszkam moje dzieci mają chodzić do piaskownicy sąsiadów http://picasaweb.goo...611973521232770 czy taka jest przyszłość Koszalina pod Pana przywództwem

#50 siema

siema

Bywalec

• PipPipPip
  • 50 postów

Napisano 01 grudzień 2010 - 11:44:13

Co zrobił Jedliński do tej pory? Prosze o konkrety

Walczy z dziećmi

#51 lavix

lavix

Znajomy

• PipPip
  • 34 postów

Napisano 01 grudzień 2010 - 12:41:05

ja tam pojde z nudow na te smieszne wybory i tez glosuje na Wezgraja choc nienawidze polityki :lol: na PO napewno nie.

#52 Koszalineo

Koszalineo

sensei

• PipPipPipPip
  • 4981 postów

Napisano 01 grudzień 2010 - 15:40:18

Wezgraj to mniejsze zło/większe dobro, choć aż tak bardzo od Jedlińskiego się nie różni. Mam dylemat - czy iść na wybory, a jeśli tak, to czy oddać ważny głos wyborczy, czy zabrać kartę z sobą do domu.

Użytkownik Koszalineo edytował ten post 01 grudzień 2010 - 15:40:35

#53 tklin

tklin

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 01 grudzień 2010 - 19:33:16

A zadał ktoś pytanie jedlińskiemu jak w ciągu ośmiu godzin pracy można wypracować dwa etaty?? dyrektora PFRON-u i pracownika urzędu miejskiego?? ten oszust naciągacz i nieodpowiedzialny człowiek wie to doskonale i nie potrafi nic wywalczyć, doprowadził do rozpadu oddziału PFRON-u w koszalinie to co on może za inwestycje zrobić?? kupić samochód dla siebie tylko. dlatego w 100% POPIERAM ARTURA WEZGRAJA to człowiek który potrafi wywalczyć pieniądze z unii i dobrze nimi dysponować świadczy o tym budowa hali sportowej politechniki na którą każdy będzie chodził na mecze azs-u. JEDLIŃSKI TO OSZUST.

#54 DRWAL

DRWAL

Bywalec

• PipPipPip
  • 83 postów

Napisano 01 grudzień 2010 - 21:26:00

A zadał ktoś pytanie jedlińskiemu jak w ciągu ośmiu godzin pracy można wypracować dwa etaty?? dyrektora PFRON-u i pracownika urzędu miejskiego?? ten oszust naciągacz i nieodpowiedzialny człowiek wie to doskonale i nie potrafi nic wywalczyć, doprowadził do rozpadu oddziału PFRON-u w koszalinie to co on może za inwestycje zrobić?? kupić samochód dla siebie tylko. dlatego w 100% POPIERAM ARTURA WEZGRAJA to człowiek który potrafi wywalczyć pieniądze z unii i dobrze nimi dysponować świadczy o tym budowa hali sportowej politechniki na którą każdy będzie chodził na mecze azs-u. JEDLIŃSKI TO OSZUST.

Już widzę ile Wezyr załatwi kasy z zewnątrz na tym stanowisku. Psioczycie na Gawła, PO i układy. Zobaczymy ile Wezyr załatwi jak wszystkie fundusze są z układów.

00000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000,00 tyle załatwi.

#55 Orełek

Orełek

Bywalec

• PipPipPip
  • 92 postów

Napisano 01 grudzień 2010 - 21:36:08

Panie Jedliński piszę tu bo Pana gwardia nie dopuszcza mnie do Pana Władze miasta nakazały zlikwidować kącik zabaw na podwórku kamienicy w której mieszkam moje dzieci mają chodzić do piaskownicy sąsiadów http://picasaweb.goo...611973521232770 czy taka jest przyszłość Koszalina pod Pana przywództwem

Njapierw sprzątnij te graty coś tam nazwoził, widac ile tego złomu jest na podwórku. Moje dzieci też nie maja placu zabaw pod nosem, ale chodze z nimi do sportowej doliny. Kto powiedział, że przed każdym mieszkaniem ma być plac zabaw. Po to buduje się ładne duże place, żeby tam się dzieci bezpiecznie bawiły.

#56 Orełek

Orełek

Bywalec

• PipPipPip
  • 92 postów

Napisano 01 grudzień 2010 - 21:39:19

Po co kłamiesz, skoro wiesz, że jdliński nie pracuje na dwa etaty. Pieniądzy dl ahali to akurat mało Wezgraj załatwił, nic by nie zrobił, bo hali wogóle nie byłoby na liście indykatywnej, gdyby nie Husejko, Mikietyński i Gawłowski. Tyle zrobił Wezgraj. Udało mu się wniosek napisac, a pieniądze już czekały. Oszustem to jesteś Ty, co wykazałem.

#57 zdeterminowany

zdeterminowany

Znajomy

• PipPip
  • 39 postów

Napisano 01 grudzień 2010 - 21:43:15

Ale was zazdrość zżera:):) i dobrze!!!

#58 zdeterminowany

zdeterminowany

Znajomy

• PipPip
  • 39 postów

Napisano 01 grudzień 2010 - 21:43:41

Głosuję na Artura!!!!

#59 zdeterminowany

zdeterminowany

Znajomy

• PipPip
  • 39 postów

Napisano 01 grudzień 2010 - 21:48:45

Dość układów:)Tak w ogóle zauważyliście jak się wypowiada Pan Jedliński - my zrobimy...my zapewnimy (tak o sobie mówi, np. w debacie prezydenckiej w tv max:) o co tu chodzi? MY? tzn ja i Gawłowski hehe czy ja i moja klika? Nawet w ulotkach jako kandydat mówi: my obiecujemy... Czy jak Pan coś spartoli to będzie....my przetrwoniliśmy pieniądze...my mamy Was gdzieś... Znowu nie będzie odpowiedzialnego... będzie za to: to nie ja...to oni..., a oni będą mówić to nie my - to on...my go tylko wspieraliśmy...

#60 Orełek

Orełek

Bywalec

• PipPipPip
  • 92 postów

Napisano 01 grudzień 2010 - 21:48:46

A ja i wszyscy moi znajomi głosują na Jedlińskiego. Jest nas tysiące, a siłę mamy jak miliony. Jedliński będzie prezydentem Koszalina!!!

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych