Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

13 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~JULKA~

~JULKA~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2014 - 17:05:00

ZMNIEJSZA SIE STARA EKIPA PANA  WOJTA  CH. POWINNI WSZYSTKICH RADNYCH WYMIENIC.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2014 - 17:28:40

I złodziej wody znowu radnym. To jest chore....

#3 wzorowy

wzorowy

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 17 listopad 2014 - 17:49:01

Zgadzam się z JULKĄ i proponuję przyjrzećsię posesji radnej Jadwigi. 20 lat urządzania, a tu skansen jak się patrzy. Trzeba jednak mieć wiarę, może na urządzanie Mielna nie będzie miała wpływu. 

#4 ~jeszcze młoda~

~jeszcze młoda~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2014 - 18:35:14

Personalne wycieczki są typowe dla ludzi małych, przez takie komentarze porządni ludzie trzymaja się z dala od zarządzania gminą, radni są z łapanki, bo mlodzi nie chcą się w bagnie taplać, Oceniajmy po wynikach proponuję. Z poziomu kanapy i kapci wszystko można skrytykować i każdego obrazić. Dostali szansę, moze coś nowego i dobrego z tego wyjdzie czego sobię i innym życzę:-)

#5 ~jeszcze mloda~

~jeszcze mloda~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2014 - 18:42:14

mój post nie dotyczy wyboru Radnego z Mielenka po takiej wpadce, bo to smutne i tragiczne

#6 ~mieszkaniec~

~mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2014 - 18:51:12

I złodziej wody znowu radnym. To jest chore....

#7 ~miejscowy~

~miejscowy~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2014 - 18:58:59

Racja-to straszne.Duża rodzina, miejscowe pijaki i przekupieni strażacy to jego żelazny elektorat.Żeby go obalić potrzebny jest jeden mocny kontrkandydat,a nie czterech słabych.Mam nadzieje, że przynajmniej nie będzie przewodniczącym rAdy.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2014 - 20:11:07

Racja-to straszne.Duża rodzina, miejscowe pijaki i przekupieni strażacy to jego żelazny elektorat.Żeby go obalić potrzebny jest jeden mocny kontrkandydat,a nie czterech słabych.Mam nadzieje, że przynajmniej nie będzie przewodniczącym rAdy.

Co ty miejscowy detektyw jesteś? zabrakło odwagi, by stanąć w szranki?? Ehh szkoda się rozwodzić twój temat rozwodzić..

#9 ~żak~

~żak~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2014 - 20:58:39

Radni z Unieścia mają razem 182 lata, gdzie indziej wcale też nie jest różowo. Nikt z władz nie widzi, że młodych już w gminie nie ma.

Nawet dzieci radnych powyjeżdzały - tu nic ich nie czeka.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2014 - 21:53:09

Co ty miejscowy detektyw jesteś? zabrakło odwagi, by stanąć w szranki?? Ehh szkoda się rozwodzić twój temat rozwodzić..

Przepraszam, ale być może się mylę, ale chyba błądzisz mając na myśli tego którym nim nie jest. Miej więc na przyszłość oczy i uszy bardziej otwarte. Pozdrawiam.  

#11 ~Obserwatorka:)~

~Obserwatorka:)~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2014 - 23:29:05

Wszyscy macie tyle do powiedzenia, krytykowanie innych .Uważacie się za takich wojowników to czemu nie stanęliście na czele dostania się do grupy Radnych?W gębie wszyscy mocni za plecami, komu przeszkadza skansen p.Jadwigi,Masz lepszy? Gdyby było tak źle Radnymi wielu z kandydatów by nie zostało wybranych, mimo dużego wyboru.Zycze Wszystkim powodzenia i wielu pozytywny h działań na terenie Mielna:)

#12 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2014 - 11:54:31

Dobrze, że ludzie w gminie mają na tyle rozumu, ze Markowi Gilowi pokazali jego miejsce. Mam nadzieję, że do Powiatu też się nie dostanie i wreszcie będzie mógł zająć się smażeniem rybek. Wszędzie gdzie się pojawi mają go dość - kulturą osobistą niestety nie grzeszy.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2014 - 16:50:41

Dobrze, że ludzie w gminie mają na tyle rozumu, ze Markowi Gilowi pokazali jego miejsce. Mam nadzieję, że do Powiatu też się nie dostanie i wreszcie będzie mógł zająć się smażeniem rybek. Wszędzie gdzie się pojawi mają go dość - kulturą osobistą niestety nie grzeszy.

Nie jestem zwolennikiem tego Pana z tytułu PO ale pisząc o braku jego kultury osobistej to wydaje mi się, że piszesz o kim innym. Po prostu nie ładnie.  

#14 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2014 - 17:04:08

Nie jestem zwolennikiem tego Pana z tytułu PO ale pisząc o braku jego kultury osobistej to wydaje mi się, że piszesz o kim innym. Po prostu nie ładnie.  

Wiem co piszę i o kim. Człowiek poza tym chory na władzę. Po przegranych wyborach przed laty przez PiS przefarbował swoje barwy na PO - człowiek bez kręgosłupa moralnego, bo kto tak postępuje.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: MIELNO

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych