Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Wybory samorządowe - kto układa LISTY kandydatów na radnych

wybory samorządowe radni partie polityczne

147 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Internet~

~Internet~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2018 - 11:47:43

Kto w PiS odpowiada za trolle w wyborach prezydenckich. To Szefernaker kierował nimi?

#22 ~Zniesmaczony~

~Zniesmaczony~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2018 - 12:10:50

Oczywiście, że tak. Robi, co chce, tylko nie wiadomo komu to ma służyć PIS czy PO?

#23 rniski-second

rniski-second

Swojak

• Zbanowani
  • PipPipPipPip
  • 7311 postów

Napisano 14 wrzesień 2018 - 12:19:57

Oczywiście, że tak. Robi, co chce, tylko nie wiadomo komu to ma służyć PIS czy PO?

Złe myślenie, nikt nie ma służyć partiom, to partie mają służyć obywatelom.

#24 ~Wyborca~

~Wyborca~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2018 - 14:55:51

To tylko teoria, bo w rzeczywistości od zawsze jest tak samo, samorząd, Sejm, Senat, Parlament UE nie są dla ludzi, tylko dla układów politycznych. Dlaczego boicie się rządzacy JOW-ów w  rmiastach powyżej 20 tys. wyborców,? Tutaj nie decyduje, kto faktycznie ile otrzyma głosów i jak to się przełoży na mandat, tylko DONT (pisownia fonetyczna). Moza dostać 1000 głosów np. w Koszalinie i nie mieć mandatu a można 100 i według DONTA zostać radnym. I co? Kto tu rozdaje karty? Polityka i beznadziejni politycy. Jeżeli nic nie potrafisz, zostań politykiem  Żal d..ę ściska

#25 rniski-second

rniski-second

Swojak

• Zbanowani
  • PipPipPipPip
  • 7311 postów

Napisano 14 wrzesień 2018 - 15:16:58

To tylko teoria, bo w rzeczywistości od zawsze jest tak samo, samorząd, Sejm, Senat, Parlament UE nie są dla ludzi, tylko dla układów politycznych. Dlaczego boicie się rządzacy JOW-ów w  rmiastach powyżej 20 tys. wyborców,? Tutaj nie decyduje, kto faktycznie ile otrzyma głosów i jak to się przełoży na mandat, tylko DONT (pisownia fonetyczna). Moza dostać 1000 głosów np. w Koszalinie i nie mieć mandatu a można 100 i według DONTA zostać radnym. I co? Kto tu rozdaje karty? Polityka i beznadziejni politycy. Jeżeli nic nie potrafisz, zostań politykiem  Żal d..ę ściska

Ja nie boję się niczego bo jedyne na czym mi zależy to odsunięcie PISu od władzy. Potem może być chociażby diabeł, gorszy nie będzie. Nie pisz więc do mnie "boicie się" bo mnie to rybka. Opisujesz stan rzeczywisty a więc patologię. Ja opisałem stan właściwy, odrobinę ogólniejszy od rzeczonych JOWów bo obejmujący całość zagadnienia. JOWy to tylko drobny fragmencik a problem nie leży w partiach, te zawsze będą chciały więcej władzy, więcej pieniędzy itd. Problem leży w ogromnej rzeszy ludzi pozapartyjnych skłonnych te partie popierać w imię interesów partykularnych. Nie ma więc idei, sprawiedliwości itd. jest gra interesów komu zaufamy, kto da więcej, taki bazar, nazywamy to polityką. To niestety jedno z  przekleństw systemu demokratycznego ale innego, lepszego nie mamy. Warto jednak ludziom pokazać jak są wykorzystywani chociażby po to aby wyborów dokonywali świadomie.

#26 ~Członek~

~Członek~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2018 - 16:18:49

Przywrócić państwo obywatelom. Przywrócić spółdzielnie spółdzielcom

#27 rniski-second

rniski-second

Swojak

• Zbanowani
  • PipPipPipPip
  • 7311 postów

Napisano 14 wrzesień 2018 - 16:40:38

Przywrócić państwo obywatelom. Przywrócić spółdzielnie spółdzielcom

Tak, Przylesie to taki mały wzorzec ogólniejszej patologii gdzie ogół daje się kołować grupce cwaniaków (jarząbków) również pod skrzydłami wodza. Ucinasz łeb hydrze i cwaniaki są bandą rozwydrzonych dzieci.

Użytkownik rniski-second edytował ten post 14 wrzesień 2018 - 16:46:13

#28 ~Członek i właściciel~

~Członek i właściciel~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2018 - 17:59:39

Ucinasz, tylko powiedz, jak. Jak powiesz, zrobimy Cię prezesem

#29 rniski-second

rniski-second

Swojak

• Zbanowani
  • PipPipPipPip
  • 7311 postów

Napisano 14 wrzesień 2018 - 18:31:53

Ucinasz, tylko powiedz, jak. Jak powiesz, zrobimy Cię prezesem

Nie chcę być prezesem. Tym bardziej, że z Przylesia (członkostwa i właścicielstwa) wypisałem się przeszło dwa lata temu. Co było jednym z moich najlepszych posunięć w życiu. Reguła jest powszechnie znana. Gremialnie pójść na wszystkie 10 zebrań i gościa odwołać. Takie proste i trudne jednocześnie bo najpierw ludzie musieliby się właścicielami poczuć i uwierzyć, że to wystarczy.

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2018 - 18:35:53

Nie chcę być prezesem. Tym bardziej, że z Przylesia (członkostwa i właścicielstwa) wypisałem się przeszło dwa lata temu. Co było jednym z moich najlepszych posunięć w życiu. Reguła jest powszechnie znana. Gremialnie pójść na wszystkie 10 zebrań i gościa odwołać. Takie proste i trudne jednocześnie bo najpierw ludzie musieliby się właścicielami poczuć i uwierzyć, że to wystarczy.

olewac esbeka zimnym moczem.

#31 ~XYZ~

~XYZ~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2018 - 18:42:10

To ciebie powinno się olać za takie wpisy.

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2018 - 20:38:20

To ciebie powinno się olać za takie wpisy.

to olej.tylko prawda boli.

#33 ~Jaki pajac~

~Jaki pajac~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2018 - 20:50:09

"Jak długo ta zakłamana wesz będzie w ręku dzierżyć sztandar?". Awantura w PiS-ie 

- dorzeczy online

Wnuk Anny Walentynowicz czuje się oszukany przez posła Prawa i Sprawiedliwości Janusza Śniadka. To jego obwinia za to, że nie znalazł się na listach PiS w wyborach samorządowych. "Ot i cała prawda o pomorskim PiS-ie. Mnie też Śniadek obiecywał wysoką pozycje na liście do wyborów samorządowych, po czym w kościele Św. Brygidy oświadczył, że on jest niewinny, a z listy wywalili mnie Kacper Płażyński i Grzegorz Strzelczyk. Jak długo ta zakłamana wesz będzie w ręku dzierżyć sztandar PiS-u? To zależy już tylko od nas i poddanych mu działaczy Solidarności" – napisał na jednym z portali społecznościowych Walentynowicz. 

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2018 - 21:50:21

Złe myślenie, nikt nie ma służyć partiom, to partie mają służyć obywatelom.

Jak ma się to do partii którą wielokrotnie tu wychwalałeś?

#35 rniski-second

rniski-second

Swojak

• Zbanowani
  • PipPipPipPip
  • 7311 postów

Napisano 14 wrzesień 2018 - 22:21:01

Jak ma się to do partii którą wielokrotnie tu wychwalałeś?

Nigdy nie wychwalałem żadnej partii. Jeżeli już to porównywałem działania jednej z drugą po to aby pokazać, że ta ostatnia, wbrew temu co głosi, nie tylko nie jest lepszą a przeciwnie, jest DUŻO gorszą. Rozumiem, że działania polityków w dużej mierze oparte są dyplomatycznie mówiąc, na mijaniu się z prawdą. Kiedy jednak kłamią prymitywnie, na bezczela a na dodatek wiecznie pomawiają każdego z kim nie po drodze, ba pamiętając historię Leppera prokurują afery, na dodatek łamiąc podstawy demokracji, kiedy widzę nieudolność i stronniczość tej władzy, chociażby ostatni wyrok na pobitych kobietach, że faszyzujący narodowcy nie mieli zamiaru ich pobić, kiedy widzę prymitywne przekręty ze SKOKami i opłacanie z moich podatków grubasa z Torunia, kiedy widzę bezmyślne przeżeranie dorobku ostatniego ćwierćwiecza i niszczenie przyszłości mojego kraju, MÓWIĘ DOŚĆ.

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2018 - 22:23:27

A po powiedzeniu DOŚĆ coś spektakularnego zrobiłeś striptiz czy błąkała się po ulicach Warszawy z białą różą

#37 rniski-second

rniski-second

Swojak

• Zbanowani
  • PipPipPipPip
  • 7311 postów

Napisano 14 wrzesień 2018 - 22:38:30

A po powiedzeniu DOŚĆ coś spektakularnego zrobiłeś striptiz czy błąkała się po ulicach Warszawy z białą różą

Po co? Mądrym ludziom wystarczy powiedzieć, do głupich i tak nie dotrze. Nie jestem zaangażowany w żadne polityczne hucpy, jedynie obserwuję i komentuję. Mam swoją robotę, swój spokój. Dzisiaj niech walczą młodzi, ich kolej. Przyrzekłem sobie, że ostatnie lata, póki jest zdrowie poświęcę wyłącznie swojemu szczęściu, już czas. Dzisiaj mogę sobie pozwolić a czy ktoś skorzysta z mojej pisaniny czy nie, jego sprawa.

Użytkownik rniski-second edytował ten post 14 wrzesień 2018 - 22:42:42

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2018 - 07:29:15

Po co? Mądrym ludziom wystarczy powiedzieć, do głupich i tak nie dotrze. Nie jestem zaangażowany w żadne polityczne hucpy, jedynie obserwuję i komentuję. Mam swoją robotę, swój spokój. Dzisiaj niech walczą młodzi, ich kolej. Przyrzekłem sobie, że ostatnie lata, póki jest zdrowie poświęcę wyłącznie swojemu szczęściu, już czas. Dzisiaj mogę sobie pozwolić a czy ktoś skorzysta z mojej pisaniny czy nie, jego sprawa.

olewac esbeka zimnym moczem.

#39 ~Ludzik~

~Ludzik~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2018 - 09:21:21

I to jest poziom naszego nieobywatelskiego społeczeństwa

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2018 - 13:26:43

I to jest poziom naszego nieobywatelskiego społeczeństwa

no dobra ciepłym moczem.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wybory, samorządowe, radni, partie, polityczne

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych