Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Wybory w Bornem Sulinowie

30 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~ANTYZACH...~

~ANTYZACH...~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2014 - 17:40:49

Wpisz w YouTube Piosenka o Solidarności "Wszystko Gnije" Big Cyc,  komentarz jest zbędny i przykro mi że tak dałeś się wyprowadzić na manowce a ten najważniejszy teraz tarza się w bogactwach. Sitwa do potęgi entej. To przez takich jak ty teraz służymy zachodowi.

#2 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2014 - 11:57:08

"Dramatem naszej epoki jest to, że głupota zabrała się do myślenia" - to cytat dla szanownych przedmówców.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2014 - 22:03:58

Stoimy przed wyborem i 16 listopada zdecydujemy: Czy chcemy mieć, to co mieliśmy? Czy chcemy zmiany? To ważna decyzja.

#4 ~Rozsądny~

~Rozsądny~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2014 - 23:15:29

Oczywiście nie chcemy tego co było, nigdy nie będziemy głosować na człowieka, który został zwolniony za poważne uchybienia i nieprawidłowości podczas nieobecności swojego szefa burmistrza Józefa Tomczaka w 2005 roku. Wielka szkoda, że Pan burmistrz Tomczak nie oddał sprawy do prokuratury, wszystko byłoby jasne, a teraz wiele niejasności. Czy powierzyłbyś (powierzyłabyś) publiczne pieniądze (około 140 mln zł), tyle to wartość 4 budżetów gminy Borne Sulinowo człowiekowi, który zamieszany był w niejasne działania, za które został wyrzucony z urzędu. Ja nie oddałbym takiemu człowiekowi nawet złotówki. Nie mam zaufania do człowieka, który ledwie kilka tygodni temu zameldował się w Bornym Sulinowie nikt go nie zna, nic nie zrobił dla miasta i jego mieszkańców, oprócz wywieszenia płacht wyborczych, gdzie sam siebie chwali, że jest najlepszy. 

Ludzie ogarnijcie się jak można dać się zmanipulować przez wielkość bilbordów, które przewozi jedna nawiedzona, nawet 1 listopada. 

#5 ~Patrząc z boku~

~Patrząc z boku~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2014 - 09:07:46

Dziwne, zdecydowana większośc postów w tym wątku to pochwały kandydata na burmistrza, gdy ktoś napisał o swoich obawach dlaczego nie zagłosuje na osobę do, której ma wątpliwości to natychmiast jest obrzucony błotem, a może ketchupem jak w pizzerii. Szanowna Pani Borne Sulinowo to nie jest prywatny biznes, a ludzie to nie stado bezmyślnych baranów prowadzonych przez kandydata do urn. Widzę po treści wpisu, że jest Pan/Pani dobrze zorientowana w życiorysie Pana kandydata dlatego proszę o informację bo chciałabym wiedzieć od kiedy kandydat jest mieszkancem Bornego Sulinowa, proszę o konkrety dzień, miesiąc i rok. Bo mieszkam tu juz kilka lat i nigdy tego Pana nie widziałam by udzieleał sie publicznie w jakiejkolwiek formie, na żadnym spotkani, ani w stowarzyszeniu. Nagle pojawił się i ludzie maja doznać olśnienia, żałosne to i grubymi nićmi szyte, nie wielkość banerów i bilbordów świadczy o kandydacie. Trzeba być pozbawionym wszelkich zasad, by 1 listopada w okolicach cmentarzy pojawiać się z wielkim bilbordem, wstyd, wstyd i niesmak to mało powiedziane.

#6 ~Grzegorz SZTYWNY~

~Grzegorz SZTYWNY~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2014 - 13:33:27

Gratukuję KLASY (nie kasy) Pani Agnieszce S. za ten bilbord w Krągach przy cmentarzu 1 listopada. Do pełni szczęścia brakowało ulotek na pomnikach. 

Oj tam oj tam, tak się teraz używa mowoczesnych środków przekazu wizyjnego do pobudzenia sztywnego elektoratu.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2014 - 13:43:18

W końcu znalazł się jeden komitet w Polsce, który otwarcie zachęca martwe dusze do głosowania.

#8 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2014 - 14:18:17

popłakałam się ze śmiechu... świetne, po prostu świetne

#9 ~FAKTY~

~FAKTY~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2014 - 16:18:01

A ja wam powiem tak jak by nie było wszędzie słychać głosy poparcia dla Pana Artura, każdy mówi że muszą nadejść zmiany bo sitwa jest, i to nie jakieś mrzonki, na całym mieście już się tak mówi, ludzie już są zmęczeni że wszystko po znajomości!!! Nie ważne kto wygra władze muszą się zmienić. Rada miasta również. Dlaczego Pan Artur a dlatego bo nie ma innej alternatywy, no jest jeszcze jedna pani ale stanowi tylko tło ponieważ nie ma nawet najmniejszej szansy w tych wyborach. Pan Bięńkowski musi wygrać i rozwiązać kliki a jak będzie gospodarzył potem ocenimy a na razie myślę że należy dać mu szansę.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2014 - 16:37:40

Do osoby, która nieustannie wypisuje posty z reklamą kandydata, przez swoje posty i zamieszanie robisz krecią robotę swojemu kandydatowi.

#11 ~.~

~.~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2014 - 19:30:41

No właśnie Pozdrawiam . :lol:

#12 ~Czytelnik~

~Czytelnik~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2014 - 19:39:54

"Dramatem naszej epoki jest to, że głupota zabrała się do myślenia" - to cytat dla szanownych przedmówców.

Dramatem naszej epoki jest to, że zabrała się do pisania - to stwierdzenie dla "zatroskanego".

#13 ~pppppp~

~pppppp~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2014 - 00:02:17

Myslę, że treść tego postu w pełni wyczerpuje znamiona przestępstwa pomówienia i zniesławienia władz publicznych, tym powinna się zająć prokuratura.

Zawsze zastanawiało mnie, jak to możliwe żyć bez mózgu. Widocznie można.

#14 ~Sławek~

~Sławek~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2014 - 11:15:28

Najlepszym kandydatem Jest Pan Artur Bieńkowski. Jest przeciw sitwie, kolesiostwu i pracy po znajomości a przede wszystkim jest przeciwny zatrudnianiu członków rodzin po znajomości np.na hali. Przy okazji Prośba do moderatora "cenzora" nie wiem jakie masz Pan poglądy i koordynaty ale nie kasuj Pan tego tematu bo mamy demokrację a nie komunę.

Popieram, miałem okazję porozmawiać z tym panem. Niestety mieszkam w Szczecinku, więc nie mogę zagłosować, ale polecam znajomym tę kandydaturę.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2014 - 17:29:09

W Bornem Sulinowie nie ma pewności kto wygra.Idą łeb w łeb.Trudno powiedzieć jak jest na wsi,czyli w reszcie gminy.

#16 ~Krypto~

~Krypto~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2014 - 21:24:31

Ja jestem za panem Bieńkowskim, a mój pomysł na rozwój Gminy Temat nr 1. ZLOT - Darmowe miejsca dla mieszkańców Bornego Sulinowa na stanowiskach handlowych na terenie zlotu ,o połowę mniejsze stawki od dotychczasowych dla gości, zabezpieczenie socjalne dla gości i dla pojazdów campingowych, aby zachęcić do udziału w imprezie, zmiany w regulaminie aby nie miały miejsca przypadki które mogą kojarzyć się z propagowaniem symboli totalitarnych. Podobne praktyki odnośnie innych imprez są stosowane w innych Gminach w naszym kraju i doskonale się sprawdzają. Cel - wsparcie przez Władze lokalnej społeczności i otwarcie horyzontów rozwoju w celu poprawy warunków życia. Warunek handel jest prowadzony osobiście lub przez osobę która jest aktualnie bezrobotna i jest również mieszkańcem naszej gminy lub podległych administracyjnie miejscowości.  Następne tematy i propozycje z mojej strony jako konkretne, niedługo opiszę. Nie konstruktywne wywody nie mają sensu, ludzi interesują dokładne przykłady i propozycje które mają poprawić jakość życia w naszej Gminie

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2014 - 14:33:13

Krypto,czy czytałeś ten regulamin.Możesz ew.dopisać że w przypadku łamania regulaminu będziesz wieszał.Regulamin zabrania,a jednak znajdują się przypadki jego naruszania.Jest to monitorowane i to nie tylko przez organizatorów ale i ...

Reakcja na takie przypadki jest natychmiastowa i nie tylko przez organizatorów ale i zlotowiczów.

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2014 - 14:55:52

do Krypto.Jak sobie wyobrażasz prowadzenie działalności przez osobę bezrobotną.Nie masz pojęcia o czym piszesz.

Jaki cel ma obniżenie stawek dla gości.Czy opłata 40zł za 10dni pobytu.Bez opłaty za rozbicie namiotu,czy to jest stawka wygórowana?Proszę mi znaleźć w Polsce pole namiotowe gdzie zapłacisz taniej za jeden dzień.Frekwencja uczestników oraz handlujących i gastronomii przemawia za argumentem że impreza jest dobrze robiona.Kolejka oczekujących aby wejść w miejsce innych którzy by chcieli ustąpić jest duża.Zlot w Bornem jest największą tego typu imprezą w Polsce i jedną z największych imprez masowych w woj.zachodniopomorskim.Zlot,uczestnicy okrzyknęli najbezpieczniejszą i najlepiej zadbaną sanitarnie imprezą jaką są zloty pojazdów militarnych.Przy organizacji tej imprezy pracuje bardzo dużo ludzi za przysłowiową"miskę zupy".Zdajemy sobie sprawę że mozna zawsze zrobić to lepiej.Osoby które głoszą "na zewnątrz" że większy jest np.zlot w Skwierzynie nie pracują na żecz społeczności lokalnej a kieruje nim zawiść że "idzie dobrze".

Poprzedni jak ten post napisał W.B. Krypto pozna po inicjałach z kim debatuje.

#19 ~okoloce Poznania~

~okoloce Poznania~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2014 - 21:01:01

Czy Wy Borniacy musicie się tak niszczyć wzajemnie.Przyjeżdżam na zloty z przyjaciółmi od wielu lat.Jestem przyjmowana z wielką atencją.To podgryzanie dało się zauwazyć,lecz nie przypuszczałam ze to ma tak fundamentalne rozgraniczenie społeczności tego pieknego miasteczka.Na pewno odwiedzę wiosną ze znajomymi Wasze okolice.Gdzie mam zawitać a kogo ominąć?

#20 ~Krypto~

~Krypto~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2014 - 21:25:13

Biuro informacji turystycznej zawsze kieruje w jedno miejsce ...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych