Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »
Drodzy internauci!
W związku z ciszą wyborczą wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów i zamieszczania wpisów na forum.
Zapraszamy w niedzielę wieczorem, po zakończeniu głosowania.

Zdjęcie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Combat1989

Combat1989

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 25 postów

Napisano 05 grudzień 2010 - 23:05:30

Wstyd mi za Koszalin jeśli wygra Jedliński. Trzeba będzie wyprowadzić się z miasta albo kupić terenówkę żeby jeździć po mieście i nie stracić kół

#2 DRWAL

DRWAL

Bywalec

• PipPipPip
  • 83 postów

Napisano 05 grudzień 2010 - 23:13:40

Wstyd mi za Koszalin jeśli wygra Jedliński. Trzeba będzie wyprowadzić się z miasta albo kupić terenówkę żeby jeździć po mieście i nie stracić kół

Zabierz ze sobą Artura.

#3 Combat1989

Combat1989

Znajomy

• PipPip
  • 25 postów

Napisano 05 grudzień 2010 - 23:15:19

Kolejne lata stagnacji Koszalina...

#4 inż.

inż.

Znajomy

• PipPip
  • 47 postów

Napisano 05 grudzień 2010 - 23:28:52

Nie nie tylko nie Jedliński! Musi wygrać Wezgraj!!!

#5 DRWAL

DRWAL

Bywalec

• PipPipPip
  • 83 postów

Napisano 05 grudzień 2010 - 23:32:36

Wezyr to zakała, niedługo koniec kanclerzenia, koniec pieniaczenia.

#6 GOŚĆ1920

GOŚĆ1920

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 05 grudzień 2010 - 23:37:24

Ja mam nadzieję, że wygra Artur i kibicuję mu z całego serca ! Wiem, że rządy partyjnych kandydatów rzadko wychodzą na dobre samorządom...Poprzednik już pokazał na co go stać. Zapytany o pierwszą decyzję jaka podejmie - nie umiał odpowiedzieć, to chyba o czymś świadczy...Jedliński nie ma koncepcji na Koszalin...chce żeby nic się nie zmieniało i robiło się samo...a tak się nie da ! Artur mam nadzieje , że wygrasz !

#7 DRWAL

DRWAL

Bywalec

• PipPipPip
  • 83 postów

Napisano 05 grudzień 2010 - 23:44:35

Ja mam nadzieję, że wygra Artur i kibicuję mu z całego serca ! Wiem, że rządy partyjnych kandydatów rzadko wychodzą na dobre samorządom...Poprzednik już pokazał na co go stać. Zapytany o pierwszą decyzję jaka podejmie - nie umiał odpowiedzieć, to chyba o czymś świadczy...Jedliński nie ma koncepcji na Koszalin...chce żeby nic się nie zmieniało i robiło się samo...a tak się nie da ! Artur mam nadzieje , że wygrasz !

Pierwsze decyzje Wezyra to instalacja rodziny i sąsiadów w ratuszu, a i oczywiście sztabu wyborczego z tygodnika Miasto. To się będzie nazywało "walka z upartyjnieniem administracji"

#8 Combat1989

Combat1989

Znajomy

• PipPip
  • 25 postów

Napisano 05 grudzień 2010 - 23:51:15

Pierwsze decyzje Wezyra to instalacja rodziny i sąsiadów w ratuszu, a i oczywiście sztabu wyborczego z tygodnika Miasto. To się będzie nazywało "walka z upartyjnieniem administracji"

Myśle, że,,komisarz partyjny'' na miasto Koszalin nic nie zrobi. Słońce Peru zamiast wziąść się za robotę popierał kandydatów. Przerost formy nad treścią i puste hasła. Teraz zacznie się ,,upartyjnienie całego miasta jedyną słuszną partią'' Czemu ministrowie nie zajmują się pracą tylko popieraniem kandydatów. Kwiatkowski jedyny sprawiedliwy.

#9 Combat1989

Combat1989

Znajomy

• PipPip
  • 25 postów

Napisano 05 grudzień 2010 - 23:58:02

Trzeba się zapisać do PZPR. Będę miał więcej możliwość. Hau hau tuskorexus.

#10 DRWAL

DRWAL

Bywalec

• PipPipPip
  • 83 postów

Napisano 06 grudzień 2010 - 00:08:13

Kto obstawia ile wydań będzie miało od dnia dzisiejszego do bankructwa tygodnik Miasto???

Ja obstawiam że max jeszcze 3 wydania do końca roku...

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych