Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »
Drodzy internauci!
W związku z ciszą wyborczą wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów i zamieszczania wpisów na forum.
Zapraszamy w niedzielę wieczorem, po zakończeniu głosowania.

Zdjęcie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
33 odpowiedzi w tym temacie

#1 Tryton

Tryton

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 06 grudzień 2010 - 10:18:12

nie wiem czy umknęło mojej uwadze, jak z frekwencją?

#2 rzepicha

rzepicha

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 06 grudzień 2010 - 10:33:31

I stało się to, co mogło się stać najgorszego. Wygrał sekretarzyna poprzedniego prezydenta. Sekretarzyna, który pomimo partyjnej forsy oraz partyjnej farsy rozgrywanej się od czasu "namaszczenia" go na następcę prezydenta Mikietyńskiego wygrał mimimalną liczbą głosów. Teraz pewnie, z racji tych 633 głosów, będzie miał gebę pełną demokracji, dowodząc, że większość ma rację i wybrała słusznie. Będę się pilnie przyglądać działalności tego "namaszczonego". A wszystkim jego wyborcom przypominam, że sekretarz zawsze tylko sekretarzem pozostanie i prochu z reguły nie jest w stanie wymyślić. Inaczej sam byłby szefem, a nie tylko sekretarzem. Odbite światło świeci jedynie blaskiem odbitym. I tak Koszalin na cztery lata skazał się na taką sekretarzową bylejakość. Szkoda Koszalina na takie popłuczyny po poprzedniku.

Użytkownik rzepicha edytował ten post 06 grudzień 2010 - 10:39:12

#3 inż.

inż.

Znajomy

• PipPip
  • 47 postów

Napisano 06 grudzień 2010 - 11:17:54

Nijaki ten Jedliński! Znów zamuli Koszalin! Nijaki Jedliński co miesiąc 12000zł, a zwykły mieszkaniec 1200zł! Boli mnie to!!!

#4 inż.

inż.

Znajomy

• PipPip
  • 47 postów

Napisano 06 grudzień 2010 - 11:26:43

Ciekawe jest czy Pan Jedliński zapłacił 3000zł na cele społeczne, przed wyborami? Prezydent z wyrokiem... Ładnie..

#5 inż.

inż.

Znajomy

• PipPip
  • 47 postów

Napisano 06 grudzień 2010 - 11:49:00

A teraz pozostaję Panu Jedlińskiem iść do dentysty i wybielić sobie dolną półę, żeby jakoś wyglądać, no fakt wygląd to nie wszystko :)

#6 Marcelinka

Marcelinka

Swojak

• PipPipPipPip
  • 133 postów

Napisano 06 grudzień 2010 - 12:14:54

Rzepicha stało się to co miało się stać:) Trzeba się cieszyć, że to nie Wezgraj!!!!

#7 rzepicha

rzepicha

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 06 grudzień 2010 - 12:39:23

Rzepicha stało się to co miało się stać:) Trzeba się cieszyć, że to nie Wezgraj!!!!

Najbardziej cieszą się Ci, którzy trzęśli portkami przed zmianami w ratuszu. A przydałyby się te zmiany, oj przydały. Może ratusz byłby bardziej dla obywateli, a nie jedynie dla urzedników.

Użytkownik rzepicha edytował ten post 06 grudzień 2010 - 12:40:44

#8 muza

muza

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 06 grudzień 2010 - 13:16:08

Gratuluje Arturowi Wezgrajowi. Osiągnął dobry wynik, który świadczy o tym że nie trzeba olbrzymiej partyjnej machiny i stojacych za nią wilekich pieniędzy, żeby zrobić dobrą kampanię. Szkoda, że zabrakło tych 634 głosów. Najbliższe cztery lata to lata marazmu władzy PO, totalnego zadufania i przeświadczenia, że "my tu możemy wszystko". Ale spokojnie, już za 4 lata ludzie to zweryfikują. Realizacja obietnic typu aquapark (który pogrąży ZOS)i zalew południowy, dziwne "obwodnice" przez miasto, spalarnia itp. będie przez nas koszalinian oceniane. I myslenie w stylu PiS (wcale nie tak obce PO w regionach), że "ciemny lud to kupi" i wciskanie przy nastepnych wyborach "gwarancji rozwoju" juz nie wystarczy.

#9 Marcelinka

Marcelinka

Swojak

• PipPipPipPip
  • 133 postów

Napisano 06 grudzień 2010 - 14:17:18

Przede wszystkim Koszalin od razu zacznie się rozwijać, przy rządach Wezgraja potrwałoby to jakieś 3 lata. Aquapark zacząłby się budować za jakieś 5 lat. Chcecie spełniania obietnic? Zobaczymy to już w przyszłym roku.

#10 mode_

mode_

Obserwator

• PipPipPipPip
  • 179 postów

Napisano 06 grudzień 2010 - 14:30:18

Podsumujemy rzady p Jedlinskiego po 5 latach, ja osobiscie glosowalem na Jedlinskiego :)

#11 696969

696969

Bywalec

• PipPipPip
  • 89 postów

Napisano 06 grudzień 2010 - 14:56:49

A teraz pozostaję Panu Jedlińskiem iść do dentysty i wybielić sobie dolną półę, żeby jakoś wyglądać, no fakt wygląd to nie wszystko :)

Żona Jedlińskiego jest ortodontą! Po uzębieniu mężusia widać, jaki z niej "fachowiec" :D Taki sam fachowiec z Jedlińskiego. :lol:

#12 unfiled

unfiled

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 06 grudzień 2010 - 15:07:31

:( Tu płakać trzeba , a nie się śmiać. Nie daj Boże wykopią dziurę pod placem przed Ratuszem (już raz wykopali - i nikt nie napisał ile to kosztowało) i zafundują nam kolejną "obwodnicę" . Aż chce się krzyczeć : mamo ja chcę do domu !!!

#13 inż.

inż.

Znajomy

• PipPip
  • 47 postów

Napisano 06 grudzień 2010 - 15:19:09

Przede wszystkim Koszalin od razu zacznie się rozwijać, przy rządach Wezgraja potrwałoby to jakieś 3 lata. Aquapark zacząłby się budować za jakieś 5 lat. Chcecie spełniania obietnic? Zobaczymy to już w przyszłym roku.

Po co mi Aquapark, jestem uczulony na chlor... ja chcę postępu, a nie stagnacji! PO=stagnacja (niby Krus,OFE, służba zdrowia coś tam PO niby robi, ale nie do końca robi) czyli stójka nic się nie dzieję! Dajcie spokój wstyd Jedliński...

#14 Dario

Dario

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 06 grudzień 2010 - 17:05:00

I stało się mamy najlepszego Prezydenta Miasta jakiego mogliśmy mieć!!! Cieszę się,że Wezgraj (ukryty PIS) nie został prezydentem.Teraz będziemy mieli BARDZO DOBRY KOSZALIN a nie Lepszy Koszalin. Miasto nie będzie się cofać a tylko iść do przodu!!! Debaty pokazały ludziom kto będzie najlepszym Prezydentem (MAX,INFO). Kłamstwo ma bardzo krótkie nogi a tylko to potrafi robić P. Wezgraj. Tak wysoki wynik zawdzięca tylko studentom którzy chcieli się go pozbyć z Politechniki.
Gratulacje Panie Prezydencie Jedliński. D.P.

#15 TOKO

TOKO

Nowy

• Pip
  • 16 postów

Napisano 06 grudzień 2010 - 18:39:16

Po co mi Aquapark, jestem uczulony na chlor... ja chcę postępu, a nie stagnacji! PO=stagnacja (niby Krus,OFE, służba zdrowia coś tam PO niby robi, ale nie do końca robi) czyli stójka nic się nie dzieję! Dajcie spokój wstyd Jedliński...

Uparli się na ten Aquapark jak by to było najważniejsze. Koszalin to innych problemów to nie ma?

#16 rzepicha

rzepicha

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 06 grudzień 2010 - 23:14:14

Właśnie Aquapark jest ważny, bo Koszalinianie go chcą. I to chciejstwo powinno być wykładnią dla władz miasta.

#17 urszulkak

urszulkak

Znajomy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • PipPip
  • 26 postów

Napisano 07 grudzień 2010 - 07:29:31

Ciekawe jest czy Pan Jedliński zapłacił 3000zł na cele społeczne, przed wyborami? Prezydent z wyrokiem... Ładnie..

#18 urszulkak

urszulkak

Znajomy

• PipPip
  • 26 postów

Napisano 07 grudzień 2010 - 07:31:42

Jedliński nie ma żadnego wyroku. Co ty wypisujesz za brednie ! To wezgrajowcy rozpuszczali taką plotkę, że ma wyrok, a ty jak widać się na nią złapałeś. Chyba, że sam jesteś wezgrajowcem i nie możesz znieść porażki swojego guru.

#19 urszulkak

urszulkak

Znajomy

• PipPip
  • 26 postów

Napisano 07 grudzień 2010 - 07:35:35

:( Tu płakać trzeba , a nie się śmiać. Nie daj Boże wykopią dziurę pod placem przed Ratuszem (już raz wykopali - i nikt nie napisał ile to kosztowało) i zafundują nam kolejną "obwodnicę" . Aż chce się krzyczeć : mamo ja chcę do domu !!!

To jedź do domu. Nikt c8ieb ie tu nie trzyma. Oszołomów nikt nigdzie nie chce :)

#20 urszulkak

urszulkak

Znajomy

• PipPip
  • 26 postów

Napisano 07 grudzień 2010 - 07:41:46

Gratuluje Arturowi Wezgrajowi. Osiągnął dobry wynik, który świadczy o tym że nie trzeba olbrzymiej partyjnej machiny i stojacych za nią wilekich pieniędzy, żeby zrobić dobrą kampanię. Szkoda, że zabrakło tych 634 głosów. Najbliższe cztery lata to lata marazmu władzy PO, totalnego zadufania i przeświadczenia, że "my tu możemy wszystko". Ale spokojnie, już za 4 lata ludzie to zweryfikują. Realizacja obietnic typu aquapark (który pogrąży ZOS)i zalew południowy, dziwne "obwodnice" przez miasto, spalarnia itp. będie przez nas koszalinian oceniane. I myslenie w stylu PiS (wcale nie tak obce PO w regionach), że "ciemny lud to kupi" i wciskanie przy nastepnych wyborach "gwarancji rozwoju" juz nie wystarczy.

Widać, że jesteś przeświadczony, że "ciemny lud to kupi", bo piszesz, że kampania Jedlińskiego kosztowała dużo pieniędzy. Za Jedlińskim stało ugrupowanie ludzi, którzy na niego pracowali.
Wezgraj, to dopiero musiał wydać ogromne pieniądze. Ciekawe tylko skąd je wziął, kto za nim stoi ? Rozliczy to PKW, więc zobaczymy.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych