Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~maria maszek~

~maria maszek~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2014 - 14:40:55

Jeśli chodzi o paznokcie to na pewno odżywka new nails, dbałość o systematyczność, to kluczowe. Płytka w ciągu kilku tygodni diametralnie się odmienia, wygląda dużo lepiej i bardziej estetycznie, a przynajmniej taki efekt udało się uzyskać w moim przypadku.

#2 ~katamana~

~katamana~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2015 - 06:44:20

Z odżywek to rzeczywiście new nails, w moim przypadku działa znakomicie, paznokcie wyglądają ładnie, zdrowo, estetycznie. Zwracajcie uwagę na to co robicie, warto korzystać z rękawiczek - to ma istotny wpływ na wygląd paznokci.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 październik 2015 - 23:23:20

Jeśli chodzi o paznokcie to na pewno odżywka new nails, dbałość o systematyczność, to kluczowe. Płytka w ciągu kilku tygodni diametralnie się odmienia, wygląda dużo lepiej i bardziej estetycznie, a przynajmniej taki efekt udało się uzyskać w moim przypadku, a wcześniej próbowałam wielu rzeczy i nic nie przynosiło oczekiwanych efektów już myślałam że nic z tym nie zrobię i moje paznokcie są skazane na wieczne łamanie i rozdwajanie, na szczęście udało się tego uniknąć moje paznokcie wyglądają już znacznie lepiej 

#4 Ehh

Ehh

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 01 październik 2017 - 12:11:10

Lepiej nie stosować odżywek tylko dbać o odpowiednią dietę. Ja jem dużo jabłek. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych