Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Wyjechał wprost pod koła radiowozu :: zobacz komentowany artykuł

kolizja

11 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~KODEKS~

~KODEKS~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2014 - 12:37:51

Taaak a kierowca radiowozu też został ukarany mandatem?Przejeżdżając obok stojącego autobusu zachował szczególną ostrożność? A gdyby zza autobusu wyszedł pieszy ,albo grupka rozbawionej młodzieży i co wtedy!?Nie skończyło by się na pogniecionych blachach i zbitych reflektorach!!!

#2 ~lelek~

~lelek~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2014 - 13:06:53

"Panie ile chcesz może się dogadamy bez policji"

#3 ~kierowca~

~kierowca~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2014 - 16:48:55

człowieku jak jest linia przerywana to można ominąć autobus nie trzeba czekać aż się pasażerowie wpakuja i wypakują ....no ale najpierw trzeba przeczytać i zrozumieć kodeks drogowy żeby to wiedzieć a nie tylko opierać sie na strzępkach przeczytanych informacji ....

#4 ~świadek~

~świadek~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2014 - 16:51:30

Taaak a kierowca radiowozu też został ukarany mandatem?Przejeżdżając obok stojącego autobusu zachował szczególną ostrożność? A gdyby zza autobusu wyszedł pieszy ,albo grupka rozbawionej młodzieży i co wtedy!?Nie skończyło by się na pogniecionych blachach i zbitych reflektorach!!!

no a gdybyś miał rozum to byś tak nie pisał stałem tam widziałem policjantka jechała bardzo ostrożnie a gościu najwidoczniejh chciał zawrócić bez kierunki i się pod nią wpakował .... no cóż jednak kobiety za kierownica czasem są pokrzywdzonymi ;P

#5 ~świadek~

~świadek~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2014 - 16:55:33

no a gdybyś miał rozum to byś tak nie pisał stałem tam widziałem policjantka jechała bardzo ostrożnie a gościu najwidoczniejh chciał zawrócić bez kierunki i się pod nią wpakował .... no cóż jednak kobiety za kierownica czasem są pokrzywdzonymi ;P

#6 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2014 - 16:57:35

to kobitka prowadziła ??????? a nie rozryczała się ;P

#7 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2014 - 17:01:04

no łzy w oczach miała :P ale w sumie jako jedyna mnie zapytała czy nie potrzebuję pogotowia mimo że sama za głowę się trzymała ale to nie była ta nasza BLĄDYNA

#8 ~Świadek Zdarzenia~

~Świadek Zdarzenia~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2014 - 21:33:24

Witam Wszystkich Internautow i Naszą Koszalińską Drogówkę

Byłem świadkiem tego zderzenia i prawda jest nieco inna

Opis zdarzenia jaki widnieje na gk24.pl jest nieprawdziwy

Wiadomo: Policja "zawsze ma rację"

Samochód marki VW Golf IV poruszał się prawidłowo, pozatym nie wyjeżdżał żadnej zatoczki - JEST TO EWIDENTE KŁAMSTWO I NIEPRAWDA

kierowca został uderzony przez radiowóz który zarz po zderzniu - a wręcz najechaniu na VW Golfa włączył sygnalizację świetną tzw KOGUTY niby że jedzie na akcę....

PRAWDA JEST TAKA:

POLICJA WYMUSIŁA PERFIDNIE PIERWSZEŃSTWO , WYKONYWAŁA MANEWR WYPRZEDZANIA KTÓRY ZAKOŃCZYŁ SIĘ NA PODWÓJENJ LINII CIĄGŁEJ

Pytam się Was Drodzy Internauci???

kto w tym durnym Pańswie ma Zawsze rację???POlicja???oni nawet jak są Winni - to Prokuratura umorzy sprawę takie mamy Państwo

Pozatym co za idiota pisze że kierowca był półsenny . . a może Pani Policjantka po nocce nie zauważyła autka a kolega Policjan wiedząc że dali ciała właczyl po całym zderzniu KOGUCIKI

Droga Koszalińska Policjo ŻENADA!!!!

KŁAMSTWO PRZEZ WIELKIE "K"

kOCHANI iNTERNAUCI PISZĘ TO BO WIEM JAK BYŁO

nie pozwólmy się manipulować tym bardziej że media napiszą co im POlicja powie : ŻENADA

Proszę o komentarze

#9 ~imię~

~imię~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2014 - 21:41:18

Dzięki za ciekawą informację ;)

Mógłbyś dokładnie opisać w którym miejscu znajdowały się oba pojazdy na kilka sekund przed i w momencie zdarzenia?

#10 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 02 luty 2014 - 19:46:56

Świadek zdarzenia hahahahaha dobre sobie ale kłamca z ciebie niezły jest jak z ciebie taki dobry świadek to czemu niby nie zaczekałeś bo lepiej uciec i później w necie wymyślać .... po pierwsze w radiowozie były włączone światła tzw koguty a nie że policjanci włączyli dopiero po zderzeniu nawet gdyby tak zrobili to i tak by im nic nie dało bo gdy palą się tylko światła a pojazd nie wysyła dźwięków nie jest pojazdem uprzywilejowanym... po drugie napisałeś że radiowóz zakończył manewr wyprzedzania na lini ciągłej ale czy na lini ciągłęj  zaczoł  taki manewr....wiem że nie ....a że zakończył na lini ciągłej w dodatek uderzony przez VW w prawy bok to nie ma znaczenia jeśli chodzi o sprawstwo. Jedno tobie przyznam że faktycznie kierujący WV nie wyjeżdźał z przystanku jak podała rzeczniczka czy ktoś tam tylko chciał rawrócić ,,na raz,, ponieważ chciał zabraćpasażera, który czekał po przeciwnej stronie ulicy. Była ewidentna wina kierującego WV pamiętaj że w koszalinie jest coś takiego jak monitoring więc możesz sobie teraz zmyślać.....

#11 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 02 luty 2014 - 19:48:54

Świadek zdarzenia hahahahaha dobre sobie ale kłamca z ciebie niezły jest jak z ciebie taki dobry świadek to czemu niby nie zaczekałeś bo lepiej uciec i później w necie wymyślać .... po pierwsze w radiowozie były włączone światła tzw koguty a nie że policjanci włączyli dopiero po zderzeniu nawet gdyby tak zrobili to i tak by im nic nie dało bo gdy palą się tylko światła a pojazd nie wysyła dźwięków nie jest pojazdem uprzywilejowanym... po drugie napisałeś że radiowóz zakończył manewr wyprzedzania na lini ciągłej ale czy na lini ciągłęj  zaczoł  taki manewr....wiem że nie ....a że zakończył na lini ciągłej w dodatek uderzony przez VW w prawy bok to nie ma znaczenia jeśli chodzi o sprawstwo. Jedno tobie przyznam że faktycznie kierujący WV nie wyjeżdźał z przystanku jak podała rzeczniczka czy ktoś tam tylko chciał rawrócić ,,na raz,, ponieważ chciał zabraćpasażera, który czekał po przeciwnej stronie ulicy. Była ewidentna wina kierującego WV pamiętaj że w koszalinie jest coś takiego jak monitoring więc możesz sobie teraz zmyślać.....

#12 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 02 luty 2014 - 19:51:59

Witam Wszystkich Internautow i Naszą Koszalińską Drogówkę

Byłem świadkiem tego zderzenia i prawda jest nieco inna

Opis zdarzenia jaki widnieje na gk24.pl jest nieprawdziwy

Wiadomo: Policja "zawsze ma rację"

Samochód marki VW Golf IV poruszał się prawidłowo, pozatym nie wyjeżdżał żadnej zatoczki - JEST TO EWIDENTE KŁAMSTWO I NIEPRAWDA

kierowca został uderzony przez radiowóz który zarz po zderzniu - a wręcz najechaniu na VW Golfa włączył sygnalizację świetną tzw KOGUTY niby że jedzie na akcę....

PRAWDA JEST TAKA:

POLICJA WYMUSIŁA PERFIDNIE PIERWSZEŃSTWO , WYKONYWAŁA MANEWR WYPRZEDZANIA KTÓRY ZAKOŃCZYŁ SIĘ NA PODWÓJENJ LINII CIĄGŁEJ

Pytam się Was Drodzy Internauci???

kto w tym durnym Pańswie ma Zawsze rację???POlicja???oni nawet jak są Winni - to Prokuratura umorzy sprawę takie mamy Państwo

Pozatym co za idiota pisze że kierowca był półsenny . . a może Pani Policjantka po nocce nie zauważyła autka a kolega Policjan wiedząc że dali ciała właczyl po całym zderzniu KOGUCIKI

Droga Koszalińska Policjo ŻENADA!!!!

KŁAMSTWO PRZEZ WIELKIE "K"

kOCHANI iNTERNAUCI PISZĘ TO BO WIEM JAK BYŁO

nie pozwólmy się manipulować tym bardziej że media napiszą co im POlicja powie : ŻENADA

Proszę o komentarz

nie wiem po co kłamiesz ....przecież jest monitoring i nagranie z autobusu mzk radiowóz miał włączone sygnały ale tylko świetlne i niestety tym razem nie była wina policji ...aż dziwne ;P

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: kolizja

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych