Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Wynik referendum w gm Sławno: 458 odważnych! Gratulacje!

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 2222

2222

Uwaga na terrorystów moderujących forum GK24!!! Pros

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 878 postów

Napisano 06 marzec 2012 - 15:01:21

Pan "zacny" wójt gm. Sławno na łamach gazety nawoływał do nie uczestnictwa w referendum. Wypiął się w ten sposób na procedurę której zawdzięcza swój syty chleb....
Potem przyznał się do kłamstwa przedwyborczego :
(dziennikarz) "Czy ma pan sobie, jako wójt, coś do zarzucenia?
( R S)Jedynie to, co napisałem w ulotce wyborczej: "Że nie widzę potrzeby likwidacji szkół". "
... z jego drętwego tłumaczenia wynika, że uważa imć wójt, że się już z niego (kłamstwa) dostatecznie powycierał bo myśli pewnie ten polityczny niemoralny szubrawiec (jakich nie mało niestety w naszych samorządach :() , że to plwocina :lol: i by się jej pozbyć wystarczy uzyć ręcznika....

Gratuluję jeszcze raz i podziwiam tych odważnych co poszli na referendum bo z postawy wójta wynika, że racja była, jest i będzie po waszej stronie!!!

Pozdr. odważnych mieszkańców, którzy nie dali się zastraszyć!

Użytkownik 2222 edytował ten post 06 marzec 2012 - 15:02:28

#2 prawda111-jestem.

prawda111-jestem.

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1725 postów

Napisano 06 marzec 2012 - 20:57:25

Pan "zacny" wójt gm. Sławno na łamach gazety nawoływał do nie uczestnictwa w referendum. Wypiął się w ten sposób na procedurę której zawdzięcza swój syty chleb....Potem przyznał się do kłamstwa przedwyborczego : (dziennikarz) "Czy ma pan sobie, jako wójt, coś do zarzucenia? ( R S)Jedynie to, co napisałem w ulotce wyborczej: "Że nie widzę potrzeby likwidacji szkół". "... z jego drętwego tłumaczenia wynika, że uważa imć wójt, że się już z niego (kłamstwa) dostatecznie powycierał bo myśli pewnie ten polityczny niemoralny szubrawiec (jakich nie mało niestety w naszych samorządach :() , że to plwocina :lol: i by się jej pozbyć wystarczy uzyć ręcznika.... Gratuluję jeszcze raz i podziwiam tych odważnych co poszli na referendum bo z postawy wójta wynika, że racja była, jest i będzie po waszej stronie!!! Pozdr. odważnych mieszkańców, którzy nie dali się zastraszyć!

2222 przeczytał w prasie, że Referendum padło :D :D :D ...

:D :D :D :D :D

Użytkownik prawda111-jestem. edytował ten post 06 marzec 2012 - 21:12:24

#3 2222

2222

Uwaga na terrorystów moderujących forum GK24!!! Pros

• PipPipPipPip
  • 878 postów

Napisano 07 marzec 2012 - 15:41:03

:) Poziom kloaki zaliczony. Gratulować Panu!? czy współczuć...

#4 cancer0s

cancer0s

Nowy

• Pip
  • 11 postów

Napisano 09 marzec 2012 - 22:26:27

Swojak,

Wstyd! tak samo wstyd dla Gwiazdowa! Mieszkańcy mają swój rozum.. Poszło Was tak mało na referendum że wstyd to bardzo delikatne słowo. :]

#5 lokalnypatriota

lokalnypatriota

Nowy

• Pip
  • 12 postów

Napisano 13 marzec 2012 - 15:44:30

Swojak,

Wstyd! tak samo wstyd dla Gwiazdowa! Mieszkańcy mają swój rozum.. Poszło Was tak mało na referendum że wstyd to bardzo delikatne słowo. :]

Wstyd proszę Pana, to jest dla Wójta, że namawiał do ŁAMANIA PRAWA WYBORCZEGO zagwarantowanego nam przez najwyższy i najważniejszy dokument w Państwie, jakim jest KONSTYTUCJA RZECZPOSPOLITEJ POLSKIEJ. TO jest Wstyd!

Pan Wójt być może nie potrafił po prostu ocenić , czy uważa, że nadaje się na to stanowisko, skoro sam nie poszedł oddać głosu.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych