Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
53 odpowiedzi w tym temacie

#21 Witek

Witek

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 104 postów

Napisano 22 listopad 2010 - 18:32:02

Wygra Wezgraj, to będziemy w czarnej du*** nastepne kilka lat. Ten człowiek nie ma zdolności koalicyjnej. Nawet jak pozbiera wszystkich poza PO to i tak mało. Skoro tyle osób głosowało na Wezgraja, to czemu ci sami ludzie nie głosowali na Lepszy Koszalin do rady ? Wtedy to mogłoby mieć sens, a tak to d*** blada. :rolleyes: Jedyna szansa w tej sytuacji to Jedliński, który ma większość rady i kolesi w sejmiku i rządzie.

Gdzie jest Romecki ?

Użytkownik Witek edytował ten post 22 listopad 2010 - 18:32:43

#22 Combat1989

Combat1989

Znajomy

• PipPip
  • 25 postów

Napisano 22 listopad 2010 - 18:44:27

Namaszczenie? a co to jest monarchia czy demokracja. Populizm i obłuda partii rządzącej jest obrzydliwa. Zakładacie, że radni nie bedą chcieli pracować z Wezgrajem. To właśnie świadczy o zdolności koalicyjnej z PO. Najwyżej trzeba zmienić radnych. a co zrobi ,,bezpartyjny'' (hahaha) Jedliński? a co do dzisiaj zrobił bo nie wiem.

#23 Witek

Witek

Swojak

• PipPipPipPip
  • 104 postów

Napisano 22 listopad 2010 - 18:47:22

Namaszczenie? a co to jest monarchia czy demokracja. Populizm i obłuda partii rządzącej jest obrzydliwa. Zakładacie, że radni nie bedą chcieli pracować z Wezgrajem. To właśnie świadczy o zdolności koalicyjnej z PO. Najwyżej trzeba zmienić radnych. a co zrobi ,,bezpartyjny'' (hahaha) Jedliński? a co do dzisiaj zrobił bo nie wiem.

Taka jest brutalna prawda. Jeżeli ona do ciebie nie dociera, to albo jesteś głupcem, albo masz partykularny interes, w ewentualnej wygranej Wezgraja. Może też być i jedno i drugie. B)

Użytkownik Witek edytował ten post 22 listopad 2010 - 18:50:50

#24 Ewagreg50

Ewagreg50

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 22 listopad 2010 - 19:01:43

W składzie Rady Miasta nie znalazłam NIESTETY !!nazwiska Pana Stefana Romeckiego.
Zastanawiam się co się stało.Człowiek prawdziwy, szczery.Otwarty dla ludzi.Człowiek ,który widział zło jakie sie w społecznosci miasta dzieje.Od lat pomagał najbiedniejszym organizując róznego rodzaju akcie charytatywne na rzecz ubogich, chorych pokrzywdzonych przez los.Kapituła Orderu Usmiechu widziała to i uhonorowała Pana Romeckiego Orderem Usmiechu, jednym z najprawdziwszych odznaczen za SERCE.Człowiek ,który nie był POLITYKIEM a Człowiekiem.
SZKODA.
Panie Stefanie Wszystkiego dobrego, mimo wszystko:)))

#25 Sarah_New

Sarah_New

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 22 listopad 2010 - 19:53:33

Dlaczego nie warto głosować na kandydata Wezgraja

W skrócie - bo nie będzie kasy na nic. Czy sie komuś podoba czy nie rządzi w kraju PO. Patrząc realnie zapowiada się, że jeszcze najbliższe wybory parlamentarne też wygra. Wygląda na to, że w sejmiku również będzie rządzić. Z prostej, chłopskiej logiki wychodzi jedno - jak wygra niezależny, odcięte będą wszystkie źródła finansowania. Skończy się kasa na drogi, szpitale, projekty rozwojowe, ekstra fundusze na cokolwiek. Już widzę jak taki Wezgraj, stara się w Warszawie lub Szczecinie o dodatkowe pieniadze na inwestycje. Smiechem go zabija. Przeciez dzielic je bedzie PO. Krotko go splawia słowami : "Wygral Pan, prosze pokazac jaki Pan skuteczny"
Tu nawet nie chodzi o Wezgraja, bo takie zasady dzialaja w kazdym przypadku. A mielismy tego przyklady wczesniej. Jak zaczynal Mikietyński, to sejmik był w rekach lewicy. I g... dostaliśmy. Albo wystarczy spojrzec na Bialograd, gdzie rzadzi PiS. Co mają? Zamykane oddzialy w szpitalu i dwie Biedronki. I tyle.

Nie twierdze, ze to dobrze, ale ze to brutalna rzeczywistosc. Jak sie nie ma zaplecza, to wiele sie nie zdziala. W polskiej rzeczywistosci to moze byc nawet gorzej, nie dosc ze nikt nie pomoze, to jeszcze bedzie przeszkadzac (no bo znowu beda wybory i trzeba ludziom pokazac, jak to zle wybrali.

Dlatego przy takiej ordynacji i takim ukladzie sil przecietny mieszkaniec miasta powinien schowac idealizm do kieszeni i postawic na koniunkturalizm. Jak rzadzi lewica, to glosowac na prezydenta z leicy. Jak PiS to na pisowca, jak Po to na kandydata PO. A jak sie jest niezaleznym, to lepiej dac sobie spokoj.

Dlaczego nie warto głosować na kandydata Jedlińskiego

W skrócie - bo to biurokrata, który nic nie potrafi zrobić dla Koszalina - no może poza przeznaczeniem ziemi przy ul. Gdańskiej na TRZECIĄ stację benzynową na tej ulicy - w końcu to dużo ważniejsza sprawa niż aquapark tak konsekwentnie obiecywany od wielu lat w tym miejscu. Dziwne, że na GK24 nikt nie komentuje kłamliwej publikacji sfinansowanej przez Komitet Wyborczy PO ani orzeczenia sądu w tej sprawie - dla mnie jest to wyraźny znak, że PO są tchórzami i nie potrafią nawet stanąć do równej walki ze swoim konkurentem.

Co do odcięcia wszystkich źródeł finansowania przy niezależnym prezydencie - w życiu większej bzdury nie słyszałam! Niezależny prezydent ma to do siebie, że łączy różne środowiska i jest w stanie więcej zdziałać niż pionek z Wielkiej Partii, który boi się, żeby czasem nie podpaść aparatowi. Przytoczone przykłady Białogardu i Koszalina z pierwszej kadencji Mikietyńskiego są jak dla mnie wzorem nieudolności rządzących ludzi. Idąc dalej za Twoim tokiem rozumowania należałoby dla dobra całego kraju przekazać 100% władzy w ręce PO, bo wtedy wszyscy byliby grzeczni a partia wynagradzałaby najbardziej oddanych idei. System jednopartyjny już mieliśmy.

Również jestem za schowaniem idealizmu do kieszeni - prezydent i rada z jednego ugrupowania równa się brak kontroli nad ich poczynaniami. Dlatego racjonalnym wyborem każdego mieszkańca Koszalina w drugiej turze powinien być Artur Wezgraj.

#26 Orełek

Orełek

Bywalec

• PipPipPip
  • 92 postów

Napisano 22 listopad 2010 - 20:03:24

NIe ma Romeckiego, bo się nie dostał. Przestańcie ściemniać z tym bezpartyjnym Wezgrajem, bo juz mnie mdli jak to czytam. Skoro on jest taki bezpartyjny, to tym bardziej nie nadaje się na prezydenta, bo w radzie ma większość z PO i SLD (razem to już 19 głsów). Kruk jak znam życie zaraz pójdzie swoją drogą. Może sobie co najwyżej współpracować z PISem, ale to wiadomo od dawna, że Wezgraj to PIS. W sejmiku większość ma PO i w kraju też. Kto będzie realizował jego program, skoro PO ma swój, swój ma SLD, swój ma PIS. PO ma większość w radzie by go przeforsować.
Wlaśnie dlatego uważam, że Jedliński powinien zostać Prezydentem. Niech PO ma władzę samodzielnie, łatwiej będzie rozliczać z tego co było zapowiedziane i nie będzie tłumaczenia, że ktoś przeszkadzał.

#27 aleksander

aleksander

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 22 listopad 2010 - 20:06:19

Nie zagłosuję na Wezgraja, ponieważ Koszalin potrzebuje kontynuacji rządów, nie najgorszych i na pewno lepszych niż wszystkie poprzednie. Pan Jedliński raczej będzie kontynuatorem. Poza tym Pan Wezgraj otoczył się ludźmi, kandydatami na radnych, którzy delikatnie mówiąc powołania nie mają. Dobrze, że niewielu ich przeszło i lepiej, żeby nie byli wciskani przez Wezgraja na "stołki" do urzędu po jego wygranej.

#28 Orełek

Orełek

Bywalec

• PipPipPip
  • 92 postów

Napisano 22 listopad 2010 - 20:06:43

Również jestem za schowaniem idealizmu do kieszeni - prezydent i rada z jednego ugrupowania równa się brak kontroli nad ich poczynaniami. Dlatego racjonalnym wyborem każdego mieszkańca Koszalina w drugiej turze powinien być Artur Wezgraj.

Przecież Wezgraj został radnym to będzie razem z panią Mętlewicz kontrolował. Chyba, że nie będzie mu się chciało i będzie tak nieaktywny jak w kadencji 2002 - 2006. Akurat prezydenta to tyle różnych instytucji kontroluje, że akurat o brak kontroli bym sie nie obawiał.

#29 TGK

TGK

Nowy

• Pip
  • 19 postów

Napisano 22 listopad 2010 - 20:33:42

Nie zagłosuję na Wezgraja, ponieważ Koszalin potrzebuje kontynuacji rządów, nie najgorszych i na pewno lepszych niż wszystkie poprzednie. Pan Jedliński raczej będzie kontynuatorem. Poza tym Pan Wezgraj otoczył się ludźmi, kandydatami na radnych, którzy delikatnie mówiąc powołania nie mają. Dobrze, że niewielu ich przeszło i lepiej, żeby nie byli wciskani przez Wezgraja na "stołki" do urzędu po jego wygranej.

Ta kontynuacja ma wygladac,ze dalej aquapark to tylko plany projekty,przetargi,ze rozkopiemy ratusz na nowo by zakopac spowrotem,postawimy kolejne centrum handlowe,a w centrum miasta zostana same banki i puste witryny sklepowe.Stadiony bedziemy tak remontowac ze bedzie trzeba od nowa murawe ukladac,bo ta sie zapada(vide.stadion przy ul andersa)Czy moze sprowadzimy mafie z Chin albo jakas bakterie by oczyscila nam tym razem rzeke:)?

Ja dziekuje takiej kontynuacji.
Stawiam na cos nowego i swiezego,czyli pana Wezgraja i namawiam wszystkich na postawienie na niego X
Mam juz dosc ogladania plakatów Jedlinskiego co 10 metrow na kazdym slupie.Przesadzil troche widac ze za wszelka cene pcha sie do koryta

#30 C-onan

C-onan

Nowy

• Pip
  • 8 postów

Napisano 22 listopad 2010 - 20:35:56

Dlaczego nie warto głosować na kandydata Jedlińskiego

W skrócie - bo to biurokrata, który nic nie potrafi zrobić dla Koszalina - no może poza przeznaczeniem ziemi przy ul. Gdańskiej na TRZECIĄ stację benzynową na tej ulicy - w końcu to dużo ważniejsza sprawa niż aquapark tak konsekwentnie obiecywany od wielu lat w tym miejscu. Dziwne, że na GK24 nikt nie komentuje kłamliwej publikacji sfinansowanej przez Komitet Wyborczy PO ani orzeczenia sądu w tej sprawie - dla mnie jest to wyraźny znak, że PO są tchórzami i nie potrafią nawet stanąć do równej walki ze swoim konkurentem.

Co do odcięcia wszystkich źródeł finansowania przy niezależnym prezydencie - w życiu większej bzdury nie słyszałam! Niezależny prezydent ma to do siebie, że łączy różne środowiska i jest w stanie więcej zdziałać niż pionek z Wielkiej Partii, który boi się, żeby czasem nie podpaść aparatowi. Przytoczone przykłady Białogardu i Koszalina z pierwszej kadencji Mikietyńskiego są jak dla mnie wzorem nieudolności rządzących ludzi. Idąc dalej za Twoim tokiem rozumowania należałoby dla dobra całego kraju przekazać 100% władzy w ręce PO, bo wtedy wszyscy byliby grzeczni a partia wynagradzałaby najbardziej oddanych idei. System jednopartyjny już mieliśmy.

Dlaczego jednak nie warto na Wezgraja

To sobie polemizujmy....
1. W skrócie - bo to biurokrata, który nic nie potrafi zrobić dla Koszalina....
Ja rozumiem zarzut, że złodziej, pijak, pedofil, kosmita. Ale biurokrata? Cóż każdy chciałby męża stanu, tylko jakoś się nie rodzą. A p. Wezgraj to kto? Przecież to kanclerz, czyli dyrektor administracyjny politechniki, czyli niemal odpowiednik sekretarza miasta. To już nie biurokrata?
Z tym robieniem dla Koszalina... Temat tak głęboki, że szkoda się nawet nakręcać. Jak mi wiaomo, Jedliński w sumie administrował miastem przez kilka miesięcy podczas choroby prezydenta. To nie ktoś wybrany w wyborach, tylko powołany na jakiś czas. Trudno go rozliczać z wizjonerstwa, bo nie od tego był. Równie dobrze można zapytać - co p. Wezgraj zrobił dla Koszalina?
Takie pytania można racjonalnie postawić komuś po upływie kadencji, kiedy ma się realny wpływ na decyzje.

2. Niezależny prezydent ma to do siebie, że łączy różne środowiska....
Tu się uśmiałem, sorry... Tak jest w bajkach. Ja w nie już nie wierzę, acz szkoda.

3. Przytoczone przykłady Białogardu i Koszalina są jak wzorem nieudolności rządzących ludzi...
No ale co z tego wynika, że znalazłaś winnych? Tak było, jest i będzie. A my wyborcy mamy prawo nie popełniać tych samych błędów. I mamy prawo je popełniać.

4. Idąc dalej za Twoim tokiem rozumowania należałoby dla dobra całego kraju przekazać 100% władzy w ręce PO...

Hmm, w sumie nie wiem co powiedzieć. Chyba trochę Koleżanki nie było w kraju. Zeby nie było, że się złośliwie czepiam, to proponuję popytać rodzinę albo znajomych. Pytamy o to: kto jest prezydentem w kraju, kto jest premierem, kto ma większość w sejmie, kto rządzi w większości instytucji, kto ma władzę w sejmikach wojewódzkich. Ostrzegam, że odpowiedzi mogą się powtarzać.

Tak, już władzę sami oddaliśmy w ręce PO już dawno. Czy to źle? Nie wiem. Myśle, ze moglo byc gorzej.
Dlatego napisalem, ze warto glosowac na kadydata Jedlinskiego. Chociaz my mieszkancy wyciagnijmy z tej krajowej syuacji jakies profity.

#31 Władek

Władek

Bywalec

• PipPipPip
  • 94 postów

Napisano 22 listopad 2010 - 20:41:07

Tak więc widzę, że wchodzenie w mariaż z PO nie skończyło się dobrze dla Sendlewskiego. Nie ma też Karaczuna , którego zastąpił Husejko. Wycięty został Macioszek. Grzesik i Zdrojewski na aucie. Nie wiem czy Krawczyk i Kowalczyk startowali bo też ich nie ma. Widzę też stare SLD.

Jakie wnioski Jedliński wypadł najgorzej ze wszystkich ,,jedynek" do RM jeżeli chodzi o listę Platformy. Ogólnie chyba w PO dostrzegli , że błąd zrobili wystawiając Jedlińskiego zamiast Husejki. Husejko miałby większe szanse na wygranie pierwszej tury tylko iż podpadł Gawłowskiemu swoją niezależnością. To wewnętrzna rozgrywka w PO i ,,grupa Husejki" nie miała szans na uniezależnienie się od Gawłowskiego. Wiadomo Lepszy Koszalin - sensacja wyborów, a Artur Wezgraj obecnie główny faworyt do wygrania w Koszalinie. Dlaczego ??? Dlatego iż Jedliński ma obecnie ogromny elektorat negatywny zarówno w PiS jaki i SLD. Ponadto Wezgraj cieszy się ogromnym zaufaniem senatora Michalaka i na pewno otrzyma poparcie PiS. Wyborcy SLD bardzo natomiast cenią sobie u Wezgraja jego służbę wojskową i tego , że się tego nie wstydzi. W tym kontekście szalenie kuriozalne jest żądanie przez Kościńską stanowiska wiceprezydenta dla siebie w zamian za udzielone poparcie na co Wezgraj się nie może zgodzić. Cóż Kościńska jaką wszyscy dobrze znamy. Wezgraj jest otwarty na lewicę czego nie można powiedzieć o Jedlińskim , jednak nie pozwoli sobie na żaden szantaż polityczny ze strony Kościńskiej.

#32 Witek

Witek

Swojak

• PipPipPipPip
  • 104 postów

Napisano 22 listopad 2010 - 20:42:40

Ta kontynuacja ma wygladac,ze dalej aquapark to tylko plany projekty,przetargi,ze rozkopiemy ratusz na nowo by zakopac spowrotem,postawimy kolejne centrum handlowe,a w centrum miasta zostana same banki i puste witryny sklepowe.Stadiony bedziemy tak remontowac ze bedzie trzeba od nowa murawe ukladac,bo ta sie zapada(vide.stadion przy ul andersa)Czy moze sprowadzimy mafie z Chin albo jakas bakterie by oczyscila nam tym razem rzeke:)?

Ja dziekuje takiej kontynuacji.
Stawiam na cos nowego i swiezego,czyli pana Wezgraja i namawiam wszystkich na postawienie na niego X
Mam juz dosc ogladania plakatów Jedlinskiego co 10 metrow na kazdym slupie.Przesadzil troche widac ze za wszelka cene pcha sie do koryta

Jest już pozwolenie na budowę, które wydał Jedlińsk, natomiast Wezgraj zapowiada cięcia w inwestycjach, bo podobno Koszalina na wszystko nie stać.. Pytanie za 100 punktów: Przy rządach którego jest większa szansa na nowy basen ?

#33 C-onan

C-onan

Nowy

• Pip
  • 8 postów

Napisano 22 listopad 2010 - 20:45:42

W składzie Rady Miasta nie znalazłam NIESTETY !!nazwiska Pana Stefana Romeckiego.
Zastanawiam się co się stało.Człowiek prawdziwy, szczery.Otwarty dla ludzi.Człowiek ,który widział zło jakie sie w społecznosci miasta dzieje.Od lat pomagał najbiedniejszym organizując róznego rodzaju akcie charytatywne na rzecz ubogich, chorych pokrzywdzonych przez los.Kapituła Orderu Usmiechu widziała to i uhonorowała Pana Romeckiego Orderem Usmiechu, jednym z najprawdziwszych odznaczen za SERCE.Człowiek ,który nie był POLITYKIEM a Człowiekiem.
SZKODA.
Panie Stefanie Wszystkiego dobrego, mimo wszystko:)))

Pan Romecki jest bardzo ciekawym i obrazowym przykładem mechanizmu naszej skomplikowanej ordynacji. Jak widzę na stronie PKW, zdobył 572 głosy. Tak pobieżnie licząc, to ma więcej niż 16 osób które się dostały do rady. W ekstremalnym przypadku niemal trzykrotnie więcej. Cóż, takie są ułomności ordynacji, w której wielkie krajowe ugrupowania miażdżą małe lokalne komitety. Jak się nie podepniesz do dużego, to nie pojedziesz...

#34 PanDomu

PanDomu

Bywalec

• PipPipPip
  • 89 postów

Napisano 22 listopad 2010 - 21:00:18

Dlaczego nie warto głosować na kandydata Wezgraja

W skrócie - bo nie będzie kasy na nic. Czy sie komuś podoba czy nie rządzi w kraju PO. Patrząc realnie zapowiada się, że jeszcze najbliższe wybory parlamentarne też wygra. Wygląda na to, że w sejmiku również będzie rządzić. Z prostej, chłopskiej logiki wychodzi jedno - jak wygra niezależny, odcięte będą wszystkie źródła finansowania. Skończy się kasa na drogi, szpitale, projekty rozwojowe, ekstra fundusze na cokolwiek. Już widzę jak taki Wezgraj, stara się w Warszawie lub Szczecinie o dodatkowe pieniadze na inwestycje. Smiechem go zabija. Przeciez dzielic je bedzie PO. Krotko go splawia słowami : "Wygral Pan, prosze pokazac jaki Pan skuteczny"
Tu nawet nie chodzi o Wezgraja, bo takie zasady dzialaja w kazdym przypadku. A mielismy tego przyklady wczesniej. Jak zaczynal Mikietyński, to sejmik był w rekach lewicy. I g... dostaliśmy. Albo wystarczy spojrzec na Bialograd, gdzie rzadzi PiS. Co mają? Zamykane oddzialy w szpitalu i dwie Biedronki. I tyle.

Nie twierdze, ze to dobrze, ale ze to brutalna rzeczywistosc. Jak sie nie ma zaplecza, to wiele sie nie zdziala. W polskiej rzeczywistosci to moze byc nawet gorzej, nie dosc ze nikt nie pomoze, to jeszcze bedzie przeszkadzac (no bo znowu beda wybory i trzeba ludziom pokazac, jak to zle wybrali.

Dlatego przy takiej ordynacji i takim ukladzie sil przecietny mieszkaniec miasta powinien schowac idealizm do kieszeni i postawic na koniunkturalizm. Jak rzadzi lewica, to glosowac na prezydenta z leicy. Jak PiS to na pisowca, jak Po to na kandydata PO. A jak sie jest niezaleznym, to lepiej dac sobie spokoj.

ONANIE!! nie strasz tych, którzy by chcieli zagłosować na Wezgraja, tym że jesli on bezpartyjny to nie bedzie kasy i nie bedzie niczego. Rozejrzyj się tylko, włącz telewizor, większość nowych prezydentów w mniejszych i większych miastach jest...BEZPARTYJNYCH. I wygrywają po raz pierwszy, drugi i nawet trzeci. Ich miasta się rozwijają i mogą być przykładem dla innych, więc twoja propaganda jest słaba, nie poparta niczym, wyloguj się i wyłącz komputer. Dobranoc

#35 TGK

TGK

Nowy

• Pip
  • 19 postów

Napisano 22 listopad 2010 - 21:01:07

Jest już pozwolenie na budowę, które wydał Jedlińsk, natomiast Wezgraj zapowiada cięcia w inwestycjach, bo podobno Koszalina na wszystko nie stać.. Pytanie za 100 punktów: Przy rządach którego jest większa szansa na nowy basen ?

No pewnie przed wyborami to wszystko jest.Jak zobacze sprzet budowlany to uwierze.Bo planow przetargow to juz bylo mnóstwo.A co do ciec to pewnie ze nei stac miasta na wszytsko przeciez to normalne.trzeba robic cos ale konkretnego a nie zadluzac miasto a pozniej umywac rączki.
Odpowiedz za 100 pkt.Czy to bedzie Jedlisnki czy Wezgraj to juz chyba sie raczej jako mieszkancy doczekamy tego aqua,wkoncu czekamy juz 8 lat..

#36 Ewagreg50

Ewagreg50

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 22 listopad 2010 - 21:18:41

Pan Romecki jest bardzo ciekawym i obrazowym przykładem mechanizmu naszej skomplikowanej ordynacji. Jak widzę na stronie PKW, zdobył 572 głosy. Tak pobieżnie licząc, to ma więcej niż 16 osób które się dostały do rady. W ekstremalnym przypadku niemal trzykrotnie więcej. Cóż, takie są ułomności ordynacji, w której wielkie krajowe ugrupowania miażdżą małe lokalne komitety. Jak się nie podepniesz do dużego, to nie pojedziesz...

Czyli Partie w Polsce rzadza.Partie które my z naszych podatków ,,wspieramy,, ..??
Mysle tu o subwencjach, ale kto to zmieni?? skoro Parlament tez upartyjniony?
Wyglada na to ,ze trzeba nam utworzyc nową Partie .Moze sie udac..przykład hmmSamoobrona??
Ciekawe co Pan Romecki na to , albo też JOW .czyli Jednomandatowe Okregi wyborcze ...wiecej na temat...http://koszalin7.pl/st/jow/jow_029.html,
Polecam artykuł.

#37 696969

696969

Bywalec

• PipPipPip
  • 89 postów

Napisano 22 listopad 2010 - 21:36:52

Wygra Wezgraj, to będziemy w czarnej du*** nastepne kilka lat. Ten człowiek nie ma zdolności koalicyjnej. Nawet jak pozbiera wszystkich poza PO to i tak mało. Skoro tyle osób głosowało na Wezgraja, to czemu ci sami ludzie nie głosowali na Lepszy Koszalin do rady ? Wtedy to mogłoby mieć sens, a tak to d*** blada. :rolleyes: Jedyna szansa w tej sytuacji to Jedliński, który ma większość rady i kolesi w sejmiku i rządzie.

Gdzie jest Romecki ?

Co to jest, wg Ciebie, "zdolność koalicyjna"?? Coś bredzisz, kolego. Zobacz na Wrocław, w którym po raz kolejny, wygrał niezrzeszony Dutkiewicz. Jak ktoś nie umie się z nikim dogadać, to mu nawet szyld Platformy nie pomoże. jedliński miał już swoje pięć minut i o zrobił?? NIC! Koszałek, który jedzie pod kreska, trollandia - park linowy, czy ktoś z was tam w ogóle był? podobno już do likwidacji. A w tym mieście prosi się, żeby wybudować kilka basenów, na różnych osiedlach,przy większych szkołach. Nie muszą to być zaraz wymyślne aquaparki, wystarczy hala, która pomieści basen 25 m, brodzik, rzekę i jedną zjeżdżalnię - przykład, ze można - > szkoła podstawowa nr 61 w Warszawie. tu: galeria mozna zobaczyć basen i sztuczne lodowisko przy szkole. http://szkola61.pl/c...nt/view/157/78/
Mam nadzieję, że po przewietrzeniu ratusza, i nasze szkoły będą miały takie zaplecze sportowe. A Jedliński niech pożyje teraz jak szary obywatel i przypomni sobie jak to jest, nie być VIP-em. :P

#38 Gajowy

Gajowy

Znajomy

• PipPip
  • 23 postów

Napisano 22 listopad 2010 - 21:42:43

Miekietynskiemu 8 latnie wystarczylo,wiec Jedlinskiemu 20 bedzie potrzebne.Oczywiscie mowa o Aquaparku

Użytkownik Gajowy edytował ten post 22 listopad 2010 - 21:43:35

#39 Ewagreg50

Ewagreg50

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 22 listopad 2010 - 22:33:43

A co wniósłby do rady taki Pan Romecki ??!! A co zrobił przez ostatnie 4 -8 lat siedzenia i pierdzenia w stołek w Radzie Miasta.
Czego dokonał dla mieszkańców ulic Rzemieślniczej, Spółdzielczej, Wenedów, Lechitów- nic, kompletnie nic.
Przez kilkanaście lat nieskutecznej działalności dorobił sie 400 głosów; rzeczywiście bardzo duze poparcie. Jako mieszkańcy jestesmy mu wdzieczni za "ogrom" skutecznej pracy na rzecz okręgu. Ekipe tez zebrał niezłą:)...na swoje liście sami w pełni wartościowi ludzie - no moze troszke mnie niz On, bo mieli 3-4 głosy - ŻENADA.

Po pierwsze 572 głosy , to nie mało,zwłaszcza ,ze do Rady weszli ludzie z mniejsza iloscia głosów.
Pan Romecki w Radzie nie jest sam, jesli nic...?? nie zrobiono dla wymienionych ulic to , NIC nie zrobiła dotychczasowa Rada , nie sam Pan Romecki. Inna sprawa a co mieszkancy wymienionych osiedli, ulic, robia dla siebie??? Nie raz widziałam na placach zabaw w okolicach jw. festyny dla dzieciaków.Kto je robił??Kto je finansował??
Polecam stronę Komitet Obuwatelski K7 ..tam jest sporo na temat ,,pierdzenia w stołek ,, radnego Romeckiego.
I przy okazji czy teraz wybrana rada spełni Wasze marzenia ?? Pstryk??

#40 Władek

Władek

Bywalec

• PipPipPip
  • 94 postów

Napisano 23 listopad 2010 - 03:34:40

http://http://www.fo...artia-.jpg.html

Użytkownik Władek edytował ten post 23 listopad 2010 - 03:37:07

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych