Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

37 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Tuptuś~

~Tuptuś~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2014 - 20:34:36

Przypuszczam że nie uważnie kierującej kobiecie ujdzie płazem że rozjechała dziecko. Żenada

#2 ~KIEROWCA~

~KIEROWCA~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2014 - 20:57:42

Przypuszczam że nie uważnie kierującej kobiecie ujdzie płazem że rozjechała dziecko. Żenada

"Chłopiec wbiegł na ulicę wprost pod koła mercedesa"

"przebiegał przez jezdnię w niedozwolonym miejscu"

#3 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2014 - 21:10:58

A na dodatek na pewno jechala zhodnie z przepisami i na pewno nie jechala za szybko . ! To jakies jaja na pewno jechala ok 100 km/h.

#4 ~qwerty~

~qwerty~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2014 - 22:45:37

Przecież to pani F....h. Zapłaci mandat za szybką jazdę i sprawa ucichnie tylko co będzie z dzieckiem?

#5 ~maro~

~maro~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2014 - 11:04:38

Szkoda dziecka a baba jaga na pewno łeb poprawiała.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2014 - 11:42:02

Chłopiec wcale NIE WBIEGŁ pod koła tego samochou! przechodził przez jezdnie! a kobieta która prowadziła to auto jechała bardzo szybko, ale co tam...to wszystko wina chłopca..jej wszystko ujdzie płazem, ehh

dzieciak się teleportował z chodnika prosto przed samochód.

#7 ~anonim~

~anonim~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2014 - 12:10:20

Czyli że pani f zrobiła to z premedytacją? ludzie zastanowcie się przy prędkości która sugerujecie czyli 100 km na godzinę dziecko zginęło by na miejscu a kierowca walczył by o życie

#8 ~qwerty~

~qwerty~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2014 - 12:27:42

Czyli że pani f zrobiła to z premedytacją? ludzie zastanowcie się przy prędkości która sugerujecie czyli 100 km na godzinę dziecko zginęło by na miejscu a kierowca walczył by o życie

Dziecko zostało potrącone a nie przejechane więc są szanse na przeżycie a kierowcy nic by się nie stało. Zastanów się co czytasz i co piszesz. Co do pani F. to nikt nie napisał że zrobiła to z premedytacją.

#9 ~Waleriana~

~Waleriana~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2014 - 12:42:15

Samochody po chodnikach nie jeżdżą wiec niech ludzie po ulicy nie chodzą. Są do tego miejsca wyznaczone czyli pasy

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2014 - 13:56:59

Samochody po chodnikach nie jeżdżą wiec niech ludzie po ulicy nie chodzą. Są do tego miejsca wyznaczone czyli pasy

Ciekawe jakby twoje dziecko lub ktoś bliski zostal potracony, ciekawe czy Pani/Pan by tak pisal. Żałosne... Nic nie wiecie a przeczytaliście jedną inf. na świeżo co jest Malo prawdopodobne i wypowiadacie sie.

#11 ~Rafał~

~Rafał~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2014 - 15:38:46

Witam najechałem na ten wypadek i wraz z kolegą i innymi uczestnikami ruchu  udzieliliśmy pomocy temu chłopcu widząc miejsce zatrzymania mercedesa i miejsce w którym leżał chłopiec można się domyślać, że prędkość na pewno była przekroczona...

#12 ~Waleriana~

~Waleriana~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2014 - 16:37:34

Pieszy wchodząc nawet na pasy czuje sie panem ulicy, każdy czy to kierowca czy pieszy powinien zachować zdrowy rozsądek a osadzanie kierowcy bo za szybko jechał jest bezpodstawne bez przeprowadzenia oględzin przez osoby uprawnione

#13 ~anonim~

~anonim~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2014 - 17:48:29

No tak prędkość została przekroczona z50 na 51
ŻENADA!!!!!

#14 ~kacper~

~kacper~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2014 - 17:48:37

to mój kolega :(

#15 ~mac~

~mac~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2014 - 18:10:56

zamiast komentowac badzmy dobrej mysli ze chlopczyk da rade sie wykaraskac jestem oelna nadzieji i wspolczuje kacperkowi i rodzinie

#16 ~Oburzona~

~Oburzona~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2014 - 22:37:05

Jak czytam,  co niektóre wpisy to aż włosy się na głowie jeżą!!!!!! Akurat w Polsce Droga "Waleriano" kierowcy jeżdzą jak chcą!!!! i nie zwracają uwagi czy to chodnik, czy jezdnia!!!! A wracając do wypadku to akurat tak się składa, że to dziecko mojej kuzynki i walczy w Szczecinie o życie!!! zatem powinniśmy trzymać kciuki żeby wyszedł z tego cało!!!!! a co do sprawcy wypadku to słynna Pani F.... poniesie tego konekwencje!!! Dziękuję za uwage!!

#17 ~pracownik od brykietu~

~pracownik od brykietu~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2014 - 16:29:23

To nie wina rodziców tylko kobiety która kierowała tym mercedesem!!!Z jaką prędkością ona jechała, że doszło do takich obrażeń u dziecka? Na to pytanie powinien odpowiedzieć biegły sądowy powołany w toku dochodzenia przez prokuratora. W mojej ocenie musiała "grzać" nieźle tym mercedesem i znacznie przekroczyć dozwoloną przez prawo prędkość skoro uderzenie było tak silne, że chłopiec stracił przytomność...A łeb to niech poprawia u fryzjera a nie w aucie podczas jazdy-przecież kasy ma jak lodu...

#18 ~byly niewolnik smierdziel~

~byly niewolnik smierdziel~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2014 - 17:25:17

Zoska wolno nie lubi jezdzic tym bardziej trza ludziom tz smierdziela pokazac ze ma sie fure hihihihi

#19 ~Poznańczyk~

~Poznańczyk~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2014 - 20:58:29

co za przeklente babsko z tej pani f. wiadomo ja fladra kasy jak lodu to mysli ze jej wszystko ujdzie plazem, a tym czasem niczemu winny Kacper ponosi konsekwencje w szpitalu  tej deb***nej jazdy bo przeciez co ma sie mietka to trzeba cisnac pedal do podlogi

osobiscie znam Kacpra oraz cala ich rodzine

oby zamkneli ta prostaczke ktora nawet niespyta rodzicow co sie dzieje z ich dzieckiem, brak sumienia tepak skaczony

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2014 - 22:40:44

niczemu winny ? a prosto przed nadjeżdżający samochód to go wiatr zepchnął ?

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wypadek

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych