Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

14 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Milena~

~Milena~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2015 - 13:25:22

Skąd były te młode osoby, które w niedziele rano miały wypadek koło Rusinowa?

#2 ~Marcin~

~Marcin~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2015 - 15:00:17

A czy to ważne skąd?sensacji szukasz?!

#3 ~juzek~

~juzek~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2015 - 16:04:10

ciekawe czy przewoznik był zatrudniony legalnie ,i ile godzin jechał kierowca bez spania PROKURATURA  sprawdz to

#4 ~Lenka~

~Lenka~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2015 - 19:03:14

Skąd były te młode osoby, które w niedziele rano miały wypadek koło Rusinowa?

Z Piły. Mlodzi ludzie jeżdzili za granicę w poszukiwaniu pracy. Straszne nieszczście.

#5 ~Bartek~

~Bartek~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2015 - 10:00:05

Z jakiej miejscowości oni byli?

#6 ~KIEROWCA~

~KIEROWCA~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2015 - 11:17:01

ciekawe czy przewoznik był zatrudniony legalnie ,i ile godzin jechał kierowca bez spania PROKURATURA  sprawdz to

DOKLADNIE KAŻDY JEDEN TYMI BUSAMI PO 24 GODZINY JEŻDZI WOGOLE ZŁOTÓW POLSKA HOLANDIA POLSKA OD RAZU W DWIE STRONY 

#7 ~Krzysiek kierowca~

~Krzysiek kierowca~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2015 - 20:27:42

A co ma do tego czy ktoś był czy nie był zatrudniony legalnie? Zmieniło by to coś jeśli chodzi o wypadek czy co ? Jak zwykle każdy ma dużo do powiedzenia a nikt nie wie jak to było ale oczywiście najlepiej obwiniać kierowcę busa że nie wypoczęty i w ogóle. Skończcie ludzie opowiadać takie głupoty. 

#8 ~Krzysiek kierowca~

~Krzysiek kierowca~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2015 - 20:30:28

DOKLADNIE KAŻDY JEDEN TYMI BUSAMI PO 24 GODZINY JEŻDZI WOGOLE ZŁOTÓW POLSKA HOLANDIA POLSKA OD RAZU W DWIE STRONY 

jak pracujesz w dziwnej firmie to jeździsz 24 godziny może podaj nazwę a nie jesteś taki mądry bo jak nie wiesz to się nie wypowiadaj znam tą firmę i oni mają nocleg w Holandii a nie jeżdżą na kółka 

#9 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2015 - 07:13:20

Czy pasażerowie busa byli z Piły, czy ze Złotowa?

#10 ~zofia~

~zofia~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2015 - 20:40:15

to kierowca bmw był pijamy, a nie.
Nie wiecie jak było to po co się odzywacie.

#11 ~Poinformowany~

~Poinformowany~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2015 - 14:33:28

Kierowca BMW NIE był pijany krew przebadana w dwóch szpitalach gamonie. Osoba z mojej rodziny bada sprawę wiec wiem.pasazer z busa zginął dlatego ,że wypadl przez przednia szybę busa prosto pod jego koła i został przejechany.

#12 ~Andrzej~

~Andrzej~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2015 - 14:13:00

Skąd był ten Pan, który zginął w wypadku?

#13 ~Dadi~

~Dadi~
  • Goście

Napisano 26 luty 2016 - 02:39:24

Byłem uczestnikiem tego wypadku,Gdyby nie nasz kierowca który zachował się perfekcyjnie w tej sytuacji , podejrzewam że cała nasza piątka zgineła by na miejscu!Przez takiego  głupka giną ludzie na drogach , jak i w tym przypadku! Pozdrawiam chłopaka z BMW!Mam nadzieję że wsadzą Cie chociaż na rok(niezadowolenie) Masz szczęście żę żyję bo Bóg by mi nie wybaczył ze osierociłem 2-miesiecznego synka!

#14 ~portfel~

~portfel~
  • Goście

Napisano 26 luty 2016 - 02:46:57

Poinformowany!masz szczęście że nie jesteś obok mnie bo dostałbyś w  łep rurą metalową! Jaka przednia szyba?!co Ty wygadujesz? nie pisz czegoś co nie miało nigdy miejsca;/ a ten pajac z BMW powinien się w piachu przewracać a nie chłopak , który zginoł w tym wypadku! On chciał tylko wrucić spokojnie do domu!:(

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Rusinowo k/Wałcza, wypadek, zderzenie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych