Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Krzysztof Stachnik

Krzysztof Stachnik

Bywalec

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPip
  • 58 postów

Napisano 12 kwiecień 2014 - 22:04:37

Byłem chwilę po tym zdarzeniu, widok był przerażający! Wyrwany praktycznie przód pojazdu, części rozrzucone na odcinku 30 metrów, wyrwany tłumik motocykla i cała deska zegarów. Jak to mówią "g...i ma zawsze szczęście" pomimo, że zaliczył dwa drzewa. Dobrze, że osoby postronne nie ucierpiały w tym zdarzeniu mogły nie mieć takiego szczęścia. Panie Komendancie ponawiam apel do pana, najwyższy czas pozyskać dwa dobre policyjne ścigacze do walki z bandytami drogowymi! To nie motocykliści są zagrożeniem (ci co mają uprawnienia) ale pseudomotocykliści bez uprawnień, którzy codziennie mają za nic przepisy, normy i bezpieczeństwo nasze i własne. Niech policjanci zaczną sprawdzać każdego, dokładnie każdego kierującego motocyklem, każdego dnia bez wyznaczania akcji "motocykl" a  gwarantuję Panu, że wyniki przejdą Pana najśmielsze oczekiwania. Do walki należy zawsze używać taki samych środków, metod lub jeszcze bardziej wyrafinowanych dozwolonych przez prawo.

#2 M56

M56

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 13 kwiecień 2014 - 08:34:08

Widziałem jak gnał ul.1-go Maja, Ford wyjechał z ul.Mickiewicza blokując drogę motocykliście, kierujący widząc to  zwolnił licząc, że przejedzie przed nim lecz Ford znowu ruszył i w tym momencie doszło do zderzenia. Dziwię się, że udało się kierującemu motocyklem ujść z życiem.

#3 w.białogard

w.białogard

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 13 kwiecień 2014 - 16:16:07

Żeby kupić motocylke dla policji to przede wszystkim trzeba było by sprawdzić, który z nich potrafi na nich jeździć i ma na tyle odwagi aby ścigać tych, którzy przekraczają prędkość.. Chyba nie sądzi Pan, że wystarczy tylko kupić taki sprzęt.. A poza tym tu nie jest jedyna wina motocyklisty.. Owszem, gdyby nie jechał z tak dużą prędkością to mogłoby skończyć się to inaczej.. Lecz w tym przypadku jest również wina po stronie kierującej samochodem. I nie ma sensu obwiniać tylko kierowców motocykli, dlatego że więle przypadków wypadków z udziałem motorów i samochodów to jest winą kierowcy samochodu.. Niestety czujecie się zbyt pewni za kierownicą czterech kółek i bardzo małą uwagę zwracacie na jednoślady...

#4 Krzysztof Stachnik

Krzysztof Stachnik

Bywalec

• PipPipPip
  • 58 postów

Napisano 14 kwiecień 2014 - 19:08:38

Wrażliwy byłem i jestem, ale nie zawsze można było ja okazywać. Myślę, ze tylko ci co widzieli tyle tragedii, nieszczęść, musieli współczuć rodzinom mogą to zrozumieć. Zawsze trzeba było okazywać mocny charakter pomimo, że wewnątrz się gotowało. Odcierpiałem to później w samotności. Pamiętam wszystkie zdarzenia traumatyczne. Nikomu ich nie życzę. Pozdrawiam.

Użytkownik Krzysztof Stachnik edytował ten post 14 kwiecień 2014 - 19:11:15

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Wypadek, Białogard, Motocykl, Tragiczny

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych