Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

15 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~kosz-alina~

~kosz-alina~
  • Goście

Napisano 14 luty 2014 - 21:00:17

To już norma, że kolejny idiota nie respektujący przepisów ruchu drogowego powoduje zagrożenie na drodze, doprowadzając do zdarzenia w którym cierpią nie winne osoby.

Ludzie myślcie za kierownicą, życie jest jedno, a jazda samochodem to nie jest gra komputerowa !!!!

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 luty 2014 - 21:03:31

Jeśli  ranny przebywa na sali operacyjnej to automatycznie miał pobraną krew na wszelkie wyniki.Ma załozony dożylnie venflon.

#3 ~kierowca~

~kierowca~
  • Goście

Napisano 14 luty 2014 - 21:10:03

Szkoda takiego deb***a przewozić do szpitala, winien być pozostawiony w miejscu gdzie spowodował  wypadek.Jak można być takim bezmózgowcem żeby wyprzedzać na podwójnej  ciągłej.. Co za burak był za kierownicą.

#4 ~mk~

~mk~
  • Goście

Napisano 14 luty 2014 - 22:56:12

Stałem chwile w tym korku i powiem, że wyprzedzanie w tym miejscu to naprawdę głupota i bezmyślność. Zresztą Policja powinna pokierować kierowców objazdem a tu nic ,,nietutejsi" stali i stali.

#5 ~easy rider~

~easy rider~
  • Goście

Napisano 15 luty 2014 - 00:30:09

Wilka szkoda, że tego półgłówka z Seata odwieziono na salę operacyjną a nie do kostnicy...

Odratują bezmózga i za jakiś czas znowu będzie próbował kogoś zabić!

Jedyna nadzieja, że do tego czasu unieszkodliwi go selekcja naturalna. Oby!

#6 ~monia~

~monia~
  • Goście

Napisano 15 luty 2014 - 08:26:48

Dobrze ze wszyscy pozostali kierowcy sa bezbledni.oczywiscie jego wina bezapelacyjnie ale kazdy kierowca lamie przepisy.niemowcie ze nie

#7 ~ewqa~

~ewqa~
  • Goście

Napisano 15 luty 2014 - 09:14:23

dzis znów bedzie mozna spotkac na tej drodze wielu psycholi wyprzedajacych na ciaglej , na trzeciego i po góre .Znerwicowanych idiotów , ktorzy wioząc nawet  całe rodziny nie potrafia  chociaż troche   ostudzic swoich  emocji.Nieważne  czy to cebulak z pod koszalinskiej wsi , czy nowobogacki dresiarz z Poznania, czy jakis przedstawiciel handlowy , ta chroba  jest powszechna

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 luty 2014 - 09:19:20

Dobrze ze wszyscy pozostali kierowcy sa bezbledni.oczywiscie jego wina bezapelacyjnie ale kazdy kierowca lamie przepisy.niemowcie ze nie

Prowadzę samochody od 1970 roku i jeszcze nie spowodowałem żadnego wypadku ani też zagrożenia na drodze. Może teraz źle szkolą kierowców, przyczyny mszą być , gdy taki bezmózgowiec wyprzedza na podwójnej ciągłej linii. Wysłać takich kierowców do Niemiec, Francji czy też krajów skandynawskich tam  MANDATAMI  nauczą ich poszanowania przepisów  ruchu drogowego.

#9 ~Kasia z Bobolic~

~Kasia z Bobolic~
  • Goście

Napisano 15 luty 2014 - 13:48:27

Witam,jeżdżę tą drogą z Bobolic do Koszalina parę razy w tygodniu i muszę przyznać,że wielokrotnie musiałam to ja chamować żeby jakiegoś idiote wpuścić aby nie miał czołówki,kierowcy w ogóle nie przestrzegaja podwójnej ciągłej,wyprzedzają na trzeciego,na prawde ta 11 między Koszalinem a Bobolicami jest bardzo niebezpieczna ale nie ze względu na nawierzchnię ale przez wariatów którzy nie cenia własnego życia a tym bardziej cudzego,też stałam w tym korku ale cieszyłam się że to nie ja jestem ofiarą kogos komu się bardzo spieszyło.

#10 ~Jan~

~Jan~
  • Goście

Napisano 15 luty 2014 - 15:00:28

hamulec.hamowac

Witam,jeżdżę tą drogą z Bobolic do Koszalina parę razy w tygodniu i muszę przyznać,że wielokrotnie musiałam to ja chamować żeby jakiegoś idiote wpuścić aby nie miał czołówki,kierowcy w ogóle nie przestrzegaja podwójnej ciągłej,wyprzedzają na trzeciego,na prawde ta 11 między Koszalinem a Bobolicami jest bardzo niebezpieczna ale nie ze względu na nawierzchnię ale przez wariatów którzy nie cenia własnego życia a tym bardziej cudzego,też stałam w tym korku ale cieszyłam się że to nie ja jestem ofiarą kogos komu się bardzo spieszyło.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 luty 2014 - 19:26:03

Wilka szkoda, że tego półgłówka z Seata odwieziono na salę operacyjną a nie do kostnicy...

TROCHE KULTURY JAK W OGOLE MOZNA TAK NAPISAC MADRE TO JEST!!!!!???? tez zdechnij w takim razie !!!!!

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 luty 2014 - 19:31:19

ludzie opanujcie sie jak wy w ogole macie czelonosc pisac ze do kostnicy a gdyby to był wasz bliski to co? zresztą są tu napisane same głupoty to nie tylko wina seata :)

#13 ~Świadek~

~Świadek~
  • Goście

Napisano 15 luty 2014 - 21:46:32

TROCHE KULTURY JAK W OGOLE MOZNA TAK NAPISAC MADRE TO JEST!!!!!???? tez zdechnij w takim razie !!!!!

Dokładnie tak!!! Sam zdechnij

#14 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 16 luty 2014 - 13:29:17

Szkoda takiego deb***a przewozić do szpitala, winien być pozostawiony w miejscu gdzie spowodował  wypadek.Jak można być takim bezmózgowcem żeby wyprzedzać na podwójnej  ciągłej.. Co za burak był za kierownicą.

Na pewno nie głupszy od Ciebie. Wypadek wcale nie był spowodowany wyprzedzaniem na podwójnej ciągłej tylko ostrym hamowaniem auta przed seatem. Twój komentarz mija się z celem i zatanów się co czuje rodzina chłopaka, który walczy o życie.

#15 ~Pomoc~

~Pomoc~
  • Goście

Napisano 16 luty 2014 - 23:35:05

odszkodowania powypadkowe 600 001 756

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: debil za kierownicą, koszalin, dk11, wypadek, wyprzedzanie na podwójnej

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych