Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »


3 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Jędrzej~

~Jędrzej~
  • Goście

Napisano 15 luty 2018 - 02:17:10

Witam , jeżdżę całe dnie i czasem noce za kółkiem . Gdy to przeczytałem i spojrzałem na zdjęcie dziwi mnie fakt że kierowca tira nie mógł zjechać na lewy pas był dzień z daleka musiał widzieć osoby które zginęły i których on zabił więc dla mnie powinien pójść za zamierzone usiłowanie zabójstwa a nie jak piszą ... Nie Rozumiem tego i pozdrawiam.

#2 ~Kiero~

~Kiero~
  • Goście

Napisano 18 luty 2018 - 15:25:09

Jeździsz ale mało wiesz. Jeśli jechał za tirem lewym pasem i wyprzedzając innego tira to nic nie mógł widzieć. A te dwa ch.je? Dwóch deb***i na drodze mniej. Jaka była przyczyna parkowania na prawym pasie? Ofiary w ludziach? Ranni? A może chcieli tylko natrzaskac sobie po ryju. Te dwa uje w innych sytuacjach mogliby spowodować śmierć niewinnych osób. A tak to tylko wyeliminowali siebie nawzajem.

#3 ~Jimmy~

~Jimmy~
  • Goście

Napisano 23 luty 2018 - 12:17:27

Tak Jedrzej, na pewno chcial ich zabić. Tak sobie jechal jak codzien w pracy i sobie pomyślał, a co tam przejade ich, weź ty sie Jedrzej w łeb jebnij i nie oceniaj jak cie tam nie bylo.

#4 ~Jimmy~

~Jimmy~
  • Goście

Napisano 23 luty 2018 - 12:17:42

Tak Jedrzej, na pewno chcial ich zabić. Tak sobie jechal jak codzien w pracy i sobie pomyślał, a co tam przejade ich, weź ty sie Jedrzej w łeb jebnij i nie oceniaj jak cie tam nie bylo.Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych