Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

48 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Kierowca~

~Kierowca~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2013 - 00:08:25

Widziałem - nie dali przejechać i musiałem wracać się do Świerzenka kierować objazdem przez Żydowo.

#2 ~Edek~

~Edek~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2013 - 00:14:22

Jak można pomylić golfa z passatem....żenada....

#3 ~kierowca~

~kierowca~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2013 - 00:35:21

straszne to :(
zginął kolejny człowiek , kolejny nieoznakowany pieszy :( a wystarczyło aby miał jakiś odblask :( tak nie wiele a mogło uratować mu życie :(

#4 ~Czytelnik~

~Czytelnik~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2013 - 09:07:18

A ile od dziecka od małego przestrzega się o noszeniu odblasków... Wystarczy choć 1 element,na kurtce,spodniach,butach,czapce... Jak wiele może nam pomóc taka mała drobnostka ...

#5 ~Krzysiek~

~Krzysiek~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2013 - 09:10:26

Jeżdzę tą trasą codziennie do pracy z rana i wracam wieczorami. Jest tam strasznie ludzie chodzą grupami nawet z dziećmi,a najwięcej jest tych pijaczynów którzy są bezmyślni.. Często zatrzymują na stopa,ale mam taki nawyk,że nikogo nie zabieram nieznajomego i pijanego .. To są ludzie nie odpowiedzialni. Gmina powinna zrobić coś z tym faktem,bo na tym jednym wypadku się nie skończy ...

#6 ~Mateusz~

~Mateusz~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2013 - 09:14:27

Na tej trasie obowiązuje prędkość do 80 km/h.Nieważne ile kierowca jechał,był trzeźwy. Jeżdżę tym odcinkiem 80km/h,ale uwierzcie,że nawet taka prędkość nie wystarczy by wychamować przed nieoznakowanym pieszym... Ich w ogóle z daleka nawe przy włączeniu świateł drogowych nie widać.. Nie wiem każdy z nich ma na picie alkoholu a na zwykłe odblaski,ubrania nie mają... To nie będzie pierwszy taki incydent,jeśli to się nie zmieni będą kolejne tragedie ...

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2013 - 09:17:19

Na tej trasie obowiązuje prędkość do 90 km/h.Nieważne ile kierowca jechał,był trzeźwy. Jeżdżę tym odcinkiem 80km/h,ale uwierzcie,że nawet taka prędkość nie wystarczy by wychamować przed nieoznakowanym pieszym... Ich w ogóle z daleka nawe przy włączeniu świateł drogowych nie widać.. Nie wiem każdy z nich ma na picie alkoholu a na zwykłe odblaski,ubrania nie mają... To nie będzie pierwszy taki incydent,jeśli to się nie zmieni będą kolejne tragedie ...

#8 ~Andrzej~

~Andrzej~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2013 - 09:22:32

Nie tak dawno jechałem z Miastka na Polanów właśnie tą drogą 206 i w ostatniej chwili wychamowałem... Szedł sobie mężczyzna wysoki,ubrany w stare ciuchy,w czapce.. Na jego ubraniach ani jednego szczegółu odblasku,żadnej latarki nawet nie miał... Byłem zdenerwowany wysiadłem z auta by zapytać tego pana czy jest pan normalny,że chodzi pan bez oświetlenia,bez żadnego odblasku o tej porze.. Gościu odpowiedział że po co mu to,odpowiedziałem niegrzecznie Baranie takie coś może uratować Ci życie,Ciebie w ogóle nie widać na drodze,jesteś zagrożeniem dla wszystkich kierowców jadacych tą trasą.. Odpowiedział że idzie tylko po "wino" do Polanowa,bo sklep tu zamknięty o tej porze ... Czy to jest normalne !!!! Ludzie tragedia tragedią następną będzie zróbcie coś z tymi bezmyślnymi ludźmi !!!!

#9 ~Filip~

~Filip~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2013 - 09:31:45

Ile tą trasą jeżdżę tak jak wy czytelnicy.. Najgorsi są p.Szczelinowa ze swoim facetem oraz tzw " Azja" ciagle chodzą pijani i ciągle chodzą właśnie na tzw " Stację " przed Rzeczycą Wielką.Tam mieszkają,tam piją,tam urzędują.. Dosłownie oni wynużają się w ostatniej chwili z rowów,lasu... A najgorsze jest to,że chodzą PRAWĄ a nie LEWĄ STRONĄ !!!! Chodzą często od siebie oddzielnie,bo ciągle się kłócą,biją,awanturują i właśnie ten pan przydomek "Szrama" chodził również do nich... Ludzie tam u nich jest istny cyrk na kółkach dziobią się siekiermi,iel już razy interweniowała tam policja i co z tego facet za tą babkę dostawał do odsiadki 3 msce albo został zamykany na 48h...

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2013 - 09:37:05

Nie tak dawno jechałem z Miastka na Polanów właśnie tą drogą 206 i w ostatniej chwili wychamowałem... Szedł sobie mężczyzna wysoki,ubrany w stare ciuchy,w czapce.. Na jego ubraniach ani jednego szczegółu odblasku,żadnej latarki nawet nie miał... Byłem zdenerwowany wysiadłem z auta by zapytać tego pana czy jest pan normalny,że chodzi pan bez oświetlenia,bez żadnego odblasku o tej porze.. Gościu odpowiedział że po co mu to,odpowiedziałem niegrzecznie Baranie takie coś może uratować Ci życie,Ciebie w ogóle nie widać na drodze,jesteś zagrożeniem dla wszystkich kierowców jadacych tą trasą.. Odpowiedział że idzie tylko po "wino" do Polanowa,bo sklep tu zamknięty o tej porze ... Czy to jest normalne !!!! Ludzie tragedia tragedią następną będzie zróbcie coś z tymi bezmyślnymi ludźmi !!!!

dokładnie , chodzą i nic policja im nie może zrobić ? przecież jeżdzą na patrole , przecież nie raz sami byli świadkami takiego nieoznakowanego człowieka a ci ludzie co idą całą drogą bo im wolno a człowiek  boi się nawet zatrzymać aby swoje zdanie powiedzieć w takiej sytuacji bo idą stadem a wczoraj proszę bardzo -tragedia ... jeśli nie zaczną nosić odblasków będzie ich więcej ... smutne to

#11 ~gościu~

~gościu~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2013 - 10:11:35

ten kierowca ma rodzine, jest pogodnym czlowiekiem, ktory muchy by nie skrzywdzil. Przez takie zachowanie pieszych bedzie miał zniszczone zycie - czlowieka na sumieniu i nasrane w papierach

#12 ~kierowca~

~kierowca~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2013 - 10:16:35

Jak można pomylić golfa z passatem....żenada....

tak, to największy twoj dylemat... 

Mam nadzieje, że kierowca GOLFA nie zostanie ukarany. Sama jeżdżę tamtędy i któregoś razu wyskoczył mi pijany gość na drogę. Po prostu wytoczyl się z krzaków. Dobrze, ze miałam  tylko 40km/h na liczniku, bo akurat szukałam fajek ;/

#13 ~ania~

~ania~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2013 - 11:12:05

wlasnie przez takich pijakuw som wypadki i wtedy kierowca jest winny a nie pijany powinni ich po zamykac a w Polanowie takich meneli jest pelno

ania

#14 ~kinia~

~kinia~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2013 - 11:17:15

czy na tym forum <<SOM >> same dzieci-które jak ryby głosu mieć nie powinny? A mają najwięcej do napisania??

#15 ~LadyB~

~LadyB~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2013 - 11:19:27

Jakoś wcale się nie dziwię, że doszło do takiej tragedii. Pokonując tą trasę bardzo często, za KAŻDYM RAZEM spotykam nieoznakowanych pieszych, którzy nawet nie raczą trzymać się pobocza. Nie widać ich kompletnie, czy jedzie się 20 km/h, 50, czy 80, to nie ma znaczenia, bo naprawdę ciężko w takiej sytuacji zareagować, kiedy ktoś wyskakuje nagle przed machę. Człowiek się sam przestraszyć może. Zwierzę to chociaż się spłoszy, do lasu ucieknie. Śmierć niewinnego człowieka - to prawda, ale czy oby na pewno to była bezwzględna wina kierowcy? Nie sądzę, sama mając wiele razy taką sytuację. Nie da się, po prostu nie da zauważyć pieszego, który jest nieoznaczony w żaden sposób, a maszeruje sobie szosą w nocy, niczym jej król. 

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2013 - 11:21:31

Pisze Pani o zmarłym!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Przez którego równie dobrze także ktoś z jej bliskich mógł zginąć... 

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2013 - 11:29:40

wlasnie przez takich pijakuw som wypadki i wtedy kierowca jest winny a nie pijany powinni ich po zamykac a w Polanowie takich meneli jest pelno

ania

ORTOGRAFIA :)

#18 ~ktos~

~ktos~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2013 - 12:39:27

Dlaczego widzicie tego dobrego czlowieka? A menel to nie czlowiek? Czlowiek moze troche innaczej wszystko pojmuje. Nie wiecie co taki czlowiek czuje I jakie ma marzenia wiec nie wypowiadajcie sie na ten temat. Z reszta co wy "ludzie z wyrzszych sfer "mozecie wiedziec o takim zyciu?

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2013 - 13:31:25

Pisze Pani o zmarłym!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

No i ? O Hitlerze, Stalinie i innych podobnych też mamy nie pisać i nie mówić bo nie żyją ?

#20 ~gościówa~

~gościówa~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2013 - 13:32:55

To, że jest menelem, nie uprawnia go do łażenia sobie nieoświetloną drogą, wieczorem bez odblasków, do tego pod wplywem alkoholu! Wszystkich obowiązują takie same przepisy! Nie ważne czy to menel czy ktoś "z wyzszych sfer".Polanowska policja nie reaguje! Juz dawno powinni ukrócić takie wycieczki! Jak dla mnie to musialo sie kiedyś tak skończyć. Szkoda, że akurat pod kolami tego czlowieka.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wypadek

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych