Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Wytańczmy Rekord 2012

Centrum Kultury 105 w Koszali Koszalin Rekord Taniec Wytańczmy Rekord Miasto Koszalin CK 105 2012

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Damian~

~Damian~
  • Goście

Napisano 19 maj 2012 - 10:40:40

Niedziela, 27 maja
Godzina 16:00
Rynek Staromiejski

Już 27 maja mieszkańcy Koszalina podejmą próbę pobicia rekordu miasta w równoczesnym tańcu grupowym. Przypomnijmy, że w roku 2011 na placu przed Ratuszem pierwszy rekord wytańczyły 1143 osoby

Akcja organizowana jest po raz drugi przez Centrum Kultury 105 w Koszalinie. Organizatorzy przewidzieli wiele atrakcji, na czele z występami najlepszych tancerzy z naszego miasta. Impreza rozpocznie się o godzinie 16. Na godzinę 16:45 natomiast przewidziano naukę tańca głównego, przy którym chwile później policzone zostaną wszystkie tańczące osoby na Rynku Staromiejskim.

Jeżeli chodzi o taneczne rekordy, to największa liczba tancerzy w jednym momencie w Polsce tańczyła w Krakowie w 2008 roku. Wówczas podczas akcji zorganizowanej przez Telewizję TVN rekord kraju wytańczyło 3270 osób. Nam jednak zależy przede wszystkim pobić nasz, koszaliński wynik i kto wie, może w przyszłości zbliżymy się także do wyniku Krakowa.

Patrząc jednak na proporcję miast (liczba mieszkańców Krakowa to 756 tysięcy, Koszalina natomiast – 108 tysięcy) ubiegłoroczny wynik pokazuje, jak bardzo roztańczonym miastem jest Koszalin.

W programie m.in.:

Kacper Wojcieszek (zwycięzca telewizyjnego show "Tańczyć jak Jackson")
Studio Tańca Feel The Noise
Studio Tańca FOTA STEP/Studio OFF Fibe i Oliwka
Studio Tańca "Pasja"
Szkoła Tańca "NASA"

Do rekordu poprowadzi nas:

Dominika Lewandowska - właścicielka "Fitnesstudio DomiNika"

Nie zastanawiaj się – przyjdź i wytańcz rekord razem z nami!

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 maj 2012 - 10:15:46

Ja będę w poprzednim roku byłem to jest super impreza.

#3 ~Bartek~

~Bartek~
  • Goście

Napisano 21 maj 2012 - 09:41:35

Świetny pomysł z tą imprezą. Rok temu poznałem na niej swoją obecną dziewczynę. W tym roku będziemy wspólnie!!!!! :D

#4 ~Dariaaa~

~Dariaaa~
  • Goście

Napisano 23 maj 2012 - 09:12:24

Jestem!!!

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Centrum Kultury 105 w Koszali, Koszalin, Rekord, Taniec, Wytańczmy Rekord, Miasto Koszalin, CK 105, 2012

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych